МАРТенчето рита и се смее, в гимнастиката то дивее!

  • 9 881
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 858
Вижте ни колко сме хепи  Blush  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374200&pid=13008331

# 31
  • Мнения: 151
И ние имаме обръч ,но е  такъв(втория) http://taftoys.com/view.php?itemid=10965 И други играчки тяхни взехме-много са хубави на тази марка!  А ето го заякът и него имаме - http://taftoys.com/view.php?itemid=10695

А за мамите шофьорки вижте какво имало http://taftoys.com/view.php?itemid=10375

# 32
  • Мнения: 1
Привет!
Днес за пореден път така активно игра цяла сутрин моя син,че като започнахме с кърменето на първата минута заспа.Естествено,ще се събуди гладен след малко,а аз хич не искам така да се храним на пресекулки.Та рев,та нерви...
Гого ми е пръв спортист-нонстоп рита и раздава юмруци и шамари. LaughingСкача от място като пуканка в тиган.В мига,в който го сложа по корем си обръща и гледа строшно озадачено. Laughing
За яслите-бих го дала,ако майка ми не е в състояние да го гледа(тя има огромно желание,помага ми много,но все пак е на 65 год.).Финансова няма начин да издържим ,ако и аз не работя ,след като изтече първата година.То хубаво,ама след месец ще се местим към Ст. Загора и още отсега се чудя как ще си намеря работа...

# 33
  • Мнения: 88
мами, а това виждали ли сте го по магазините http://taftoys.com/view.php?itemid=10755 ?

аз имам подарък тяхна игра4ка от тези висящите за коли4ка (по снимките видях, 4е и друга мама има същаа), смея да твърдя, 4е е любимата на бебо Simple Smile

мислите ли да оту4вате децата от бибероните, когато им изникне 1вото зъб4е?

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 14:40 от беба

# 34
  • Мнения: 2 495
По въпроса за работата и майчинството при мен нещата стоят така(но това са само планове за близкото бъдеще, и не е казано че точно така ще стане)-след като Радослав навърши 1 год и дефакто хубавото майчинство свърши, мисля да си пусна отпуската за годините в които не съм я ползвала(това са приблизително 2 месеца, не съм сигурна) Thinking.Така ще си подсигуря още два месеца що годе добри пари....и след това (ако приемем че "хубавото майчинство"изтича февруари-март,+ отпуската)подавам молба за 240 лв майчинство и така мисля да карам още 2-3 месеца с тях и септември, наесен се връщам на работа.Знаете-лятото, море, почивки, разходки...не ми се ще да пропилявам това време без детето.След като се върна на работа го давам на баба му(майка ми) да го гледа-сутрин ще го водя, вечер ще го взимам и това за 5 дни в седмицата. PeaceНа ясла не ми се ще да го давам, но на детска градина ще го пратя със сигурност. Peace

# 35
  • Мнения: 13
ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ! newsm53 прибрахме се от разходка newsm68 и ето ме тук за малко.Както винаги- ЗАГЛАВИЕТО Е СУПЕР , а БЕЛЛА  newsm10
ДНЕС СТАВАМЕ НА 3 МЕСЕЦА , ЧЕРПЯ ВСИЧКИ ВИРТУАЛНО !!!(първият месец във форума и ми е изключит.приятно да го кажа) newsm51

# 36
  • Мнения: 4 428
... мисля да си пусна отпуската за годините в които не съм я ползвала(това са приблизително 2 месеца, не съм сигурна) Thinking.Така ще си подсигуря още два месеца що годе добри пари....

Ей, това е супер идея  Grinning Не се бях сетила за този вариант за удължаване  Peace

мами, а това виждали ли сте го по магазините http://taftoys.com/view.php?itemid=10755 ?

Не съм я виждала никъде по магазините. В Хиполенд има доста техни играчки, но и там я няма. И във Вис Виталис гледах, но и там я няма  Rolling Eyes Аз съм си харесала варианта за количка
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … b7960a7e401d52e27
Ако не я намеря по магазините, ще си я поръчам от нета, като започнем да сядаме в количката  Peace
И аз много им харесвам играчките. Ние имаме тези двете и са много хубави:
http://taftoys.com/view.php?itemid=10525 - от тези имаме пчелата
http://taftoys.com/view.php?itemid=10925 - страхотна играчка  Peace
Като попорасне мисля да взема от тези за колата да се забавлява  Grinning Само, че сигурно ще ес наложи да взема и за каката, че тя и сега се радва на бебешките играчки повече от Мира. А, като бебе нула внимание им отделяше  Laughing
На мен също много ми харесват играчките на Тини Лов, но са малко по-скъпи от Таф Тойс  Rolling Eyes

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 263
Аз няма да идвам утре  в Борисовата. Моят приятел си объркал графика и всъщност почива и майка му ще идва на гости.
Може през седмицата да си направим пак някаква среща в Борисовата? Нали и Младоските мами щяха да ходят натам, и на Вероники май е удобно?
А днес пък се видяхме с Хели Хели и Александър в Южия парк. Аз затова така бързо- бързо изхвърчах. Много приятно е  да си имаш компания в разходката, добре си побъбрихме. Александър си показа, че той е мъжът и си поплака гласно и че не може току- така да стои мирно в количката, та майка му трябваше да го носи на ръце.

Завиждам на тези, които ги чакат на работа! Фирмата, в която работя е доста в кризата и нещо не питат за мен.

Така и така сме на тема играчки- имате ли от гумените книжки? Днес поглегнах едни- ама много са им остри ръбовете и заради това не са най- добрия вариант за "ядене".

# 39
  • Мнения: 8
Здравейте майчета!!!
Белла  bouquet
Това за потенето и рахита newsm78.Следващата седмица сме на консултация и ще питам педито.
Леле бясна съм ви казвам #Cussing outоще нямам превод от НОИ за изравнителния болничен.Обаче подозирам,че не те са виновни,а "любимите ми" работодатели направо са за #2gunfire.В понеделник ще отида до НОИ за да видя къде е грешката-в тях или при работодателя.А като си представя,че от началото на месеца ги чакам тия парички направо нямам думи Cry
По въпросите и аз да се включа:
1. Изобщо не мисля да се връщам на тази работа,отвратителни са тия шефове #Cussing out.Сега съм в процес на мислене newsm78,исками се да отворим магазин,но още незнам  какво ще е най изгодно да се продава в него.Помещение имаме-наем няма да плащаме Money.Има време докъто го измиля Wink
2.Най-рано на 2годишна възраст,ноооо по добре там отколкото при свеки Twisted Evil
3.Не бих го прехвърлила,защото получава мнооооооого повече от мен Money
4.Ами да ние жив и здрав татито Mr. Green,той ще ни изхранва eat
За бибата, да ви кажа той моя син понякога с дни не се сеща за нея baby_neutral,ама и аз не му я давам докато не се сети за нея Twisted Evil
Честити месечинки на празнуващите днес,а също и на останалите дето съм пропуснала да ги поздравя  love001

# 40
  • Мнения: 361
здравейте,
прибрахме се от разходката. Борката на Васида и моята принцеска си размениха някоя и друга усмивка.
Сега седим на гимнастиката и се забавляваме сами, та мама да прегледа форума и да свърша някоя и друга козметична процедура.

Окич- да смятаме младоските мами да се пуснем към Борисовата през седмицата. Ще пишем веднага.
Тони- и аз това за частна детска съм си го мислела. И моята мама е била учителка точно в ясла.
Въпросите на Зеленкото:
Кога смятате да се върнете на работа? - много зависи от таткото, колко пари ще докарва догодина. Ние и двамата имаме заеми и като мина на 240лв няма да си покривам моя. Та ако има възможност, бих си поседяла до края на другата година.
Кога смятате да пуснете бебето си на ясла и въобще смятате ли да го правите? Естествено, ако имате шанс да го приемат (за Софийските мами... то май и за Варна се чуват проблеми по темата... и още кой знае къде...)
- пак зависи от това колко пари ще изкарва таткото. Но ако няма кой да я гледа ще се вредим в ясла (имаме връзки, малко грубо така, ама ако не стане по нормалния начин)
Бихте ли прехвърлили майчинството на таткото? - не, той изкарва много повече от мен и не си заслужава. Пък и работата му е леко сезонна.
Как ще се справяте след изтичането на "по-платената" част от майчинството? - ще поживеем ще видим  Rolling Eyes

Честити месечинки!!!



Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 16:23 от Elg

# 41
  • Мнения: 5
Здавейте момичета. Еййй то и нова тема а пък и изписани вече 3 страници Thinking
Аз влизам да почерпя. Днес Габриел става на 3 месеца.Честито и на другите празнуващи бебоци.

Белаа  Hug
Засега толкоз връщам се да гледам снимки и да чета. Hug

# 42
  • Мнения: 1 187
Ма много пишете,малей... Ама и аз много ще пиша. Mr. Green

Честито на всички бебчовци от вчера и днес!Да растат здрави и щастливи!    bouquet

veroniki, голям сладур е кърмещия батко!  Heart Eyes И Дарина кърми куклите,ама не съм се сетила да я снимам..

Белла,що не даваш ти шишето на Радо,а? Право е детето да се сърди.. Joy

Слънце,попиках се с твоите клипчета-голЕм смЕх.. hahaha

Бодливка /а и други мами които са избрали Милумил ХА / спират го от внос/заменят с Аптамил ХА/.  
Ха така- аз отдавна си мисля да преминаваме към обикновено Милумил 1... Него запазват ли го или?
Бодливка, ти ли беше казала, че си го взела Милумила за 16 лв.- да не е бил по- малък грамаж- аз винаги по 25 съм давала- за 600 гр.
[/quote]

Да,купувам го за 16лв.,600гр.и си е в срок,явно някой пак забогатява на наш гръб. Confused Днес мъжа ми успя да вземе последните кутии в Пигис,но са му казали,че утре пак ще заредят.. Rolling Eyes
Мерси много,че каза! Hug Това инфо предполагам е от някоя аптека,или..? newsm78


Тази нощ не се събуди за ядене,чак не ми се вярва... Но едва ли скоро ще има повторение,рано ми се вижда.
Ади още не се е обърнала,но от няколко дни е станала много"приказлива" ако не бяха нечленорзделни звуците,които издава,направо си провеждаме разговор. Mr. Green А пък вчера като хвана дрънкалката с едната ръка,я хвана и с другата,макар и за кратко,вижте:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379662&pid=13010968
От някои дрънкалки се изнервя,има си една предпочитана,а най и харесва броеницата на Нуби.
А тук е три в едно:смуче си бибата,и подрънквайки си пълни гащите.. Whistling http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379662&pid=13010976



Бодливка, сподели за иновативната чесалка на Томи Типи- Ади харесва ли я? А ти от Пигис или от Вис Виталис я взе?

Засега се опитва да я засмуче като биба и после я изплюва,но може и да я захапе настървено,като я засърбят венците при никненето на зъбките,ще видим.. Купих я от Пигис.

Гледам гимнастики сте обсъждали.. Аз и с Дари не съм купувала,нама да взимам и сега.На кошарата има гриф с играки,а и често и слагам нови за разнообразие.Обаче днес се сдоби с въртележка за кошара,намерих най-накрая една на ТOLO в продавалника,със щипка,че имам от Дари една,но не ставаше за кошара и трябваше да я дупча,а така е лесно за употреба.Не знаех,че самите животинки са със шумящи неща по тях,та можем да ги използваме и по-натам в количката,абе много съм доволна-Ади също. Ето я: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13011057
Имаме музикално килимче,издава звуци на животни,с пиано-клавиши и т.н,него слагам понякога..
Гимнастика правим чат-пат,най-вече онова упражнение с разкрача.Но масажи не правя,и с Дарина не съм правила.
И аз съм фенка на Таф Тойс,Ади много си харесва тач-кубчето.Много са им занимателни всички играчки! Peace



Кога смятате да се върнете на работа? Може би след навършването на 1г.Зависи дали ще намеря нещо удоволетворяващо,защото не смятам да се връщам на същото работно място.
Кога смятате да пуснете бебето си на ясла и въобще смятате ли да го правите? Държавните ясли започват уч.година от септември(т.е. Ади ще е на 1г.и 6м.)Дарина я пуснах на 1г.и 9м.При нас има само ДГ,ясла има,но частна-там не се записва и не се чака,и в повечето случай приемат веднага(винаги има места),след като се плати таксата от 300-400лв..  Money ooooh!
Бихте ли прехвърлили майчинството на таткото? Не,неговата заплата е по-висока.
Как ще се справяте след изтичането на "по-платената" част от майчинството ?И ние сме с кредити,но единия баща ми го изплаща  Mr. Green,при всички случаи ще се върна на работа,но не на настоящата ми.Ще търся нещо друго,а ако не намеря в тая криза и масови съкращения,ще си остана в къщи с децата и т'ва е.Мойто дупе знае 2 и 200.

Белла
за да си пуснеш неползваната отпуска,трябва да се върнеш на работа за минимум 10 дни.Аз те съветвам да изчакаш,ако не ти се налага,защото ако ти вдигнат осигурителния доход,отпуската ще ти се изплати в/у него,съответно ще са повече парите.Но това ако се върнеш за поне 10 дни.Иначе-по старо му.Аз така направих като се върнах след майчинството с Дари. Wink

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 16:17 от БОДЛИВКА

# 43
  • Мнения: 69
БОДЛИВКА каква марка ви е бибата?

# 44
  • Мнения: 1 187
Disney,каучукова.Има същите държачи със щипка,аз си направих два комплекта. Peace

Общи условия

Активация на акаунт