Проблеми с детските набавки

  • 2 888
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
На реално самотни или само формално?  Wink
Аз пък се сещам за много семейства, в които родителите не са самотни, но имат огромна нужда от парите. Жалко, че сумите са толкова мизерни именно заради тези, които ги получават, без да имат нужда от тях.

там е работата, че много от нещата не са реални....аз познавам семейства /2/ с бизнес и то много печеливш. Само, че обявяват не всичко / не знам как става/ и си получават детските надбавки. Ипонеже не са опряли до тях- чекет 1 год да се съберат в дебитната карта 350 лв. и хоп на шопинг. А колко много има такива които имат нужда от тези смешни 35 лв.  Confused

# 46
  • Мнения: 11
Явно всички трябва да мамим държавата,за да си получаваме детските!

# 47
  • Мнения: 11
Само ромите ли ще лъжат! Аз познавам такива,където работят и взимат големи заплати,а получават детски и помощи. 
[/quote]

# 48
  • Мнения: 11
Не само ромите и българите сме същите.За някои има за други не!

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 13:24 от steysy1

# 49
  • Мнения: 361
аз нито, когато бях самотна майка /искаха да издирвам бащата на другия край на страната, за да взема бележка за доходи/, нито пък сега, когато съм омъжена, не съм получавала детски. прекалено много бумащина и странни изисквания има. детето е вече на 10г., ще им харижа и остатъка- до 18г. вече излизам и от групата с ниски доходи- като будала си плащам реални осигуровки и данъци. факт е, че много хора мамят, за да получат тези 35 лв, на мен обаче не ми се занимава с измами. факт е, обаче, че работещите хора издържат всички цигани, които се редят за помощи и не искат да работят. издържаме и пенсионната, и здравната система..... за съжаление, нямаме право да получим нищо от държавата, дори и за децата.

# 50
  • Мнения: 589
работещите хора издържат всички цигани, които се редят за помощи и не искат да работят. издържаме и пенсионната, и здравната система.....
Това не е точно така!Поне в частта за пенсионерите-тези хора също са работили по 25-30 години( и то във време, в което това по закон беше ЗАДЪЛЖИТЕЛНО), съответно са си внесли в държавния бюджет съответните осигуровки, данъци и т.н.Това, че някой прибра паричките им, не значи, че сега трябва да ги третираме като търтеи едва ли не!
 Т.нар. "детски" не съм правила простъпки да получавам, откакто ги прехвърлиха към общините да ги изплащат.Само първият път подадох документи, после се отказах-много бюрокрация!Аз докато вися на гишетата им да подам една камара бумаги за некви 35 лв, ще почистя(съвсем примерно казано) две-три жилища и ще изкарам бая повече!

# 51
  • Мнения: 4
наистина не са нищо тези 35 лв, но всеки месец опирам до тях... парите все не стигат ooooh!
И аз мисля, че всички деца трябва да получават тези пари

Общи условия

Активация на акаунт