ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 21

  • 43 346
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 148
Не знам къде четох, обаче ще го пуснат май Януари месец...  newsm78 #Crazy #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 46
  • Мнения: 852
Септември звучи по-добре от януари  Mr. Green

Да дано да е септември Praynig

# 47
  • Мнения: 165
Ще има и нови бълг. сериали  Peace
Руши Видинлиев и Диляна Попова на кастинг за нов БГ филм
23 юни 2009 /
В последния си брой Слава издаде една ТВ тайна, а именно, че от есента ще започнат снимките на нов сериал.
"Без цици няма рай". е драматична история, написана от колумбиец, която ще бъде адаптирана от продуцента Михаил Менкаджиев за българските зрители. Сериалът е много популярен в Испания и по целия свят. На кастингите за актьори са се появили Руши Видинлиев, Деaн Донков, моделките Диляна Попова и Кристина Милева. Идеята е сериалът да се променя в движение, съобразно ставащото в действителност: различни топ новини от деня и сензационни теми да се вкарват в художествения разказ. Слава научи, че се подготвят и други формати на сериали. Единият от тях ще се казва "Разкажи ми" и ще се базира на носталгията по миналото. За реализирането му ще се ползват различни вставки на архивни кадри от Златния фонд, които се обработват компютърно.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Въх! Който няма цици в ада, а? #Crazy
Да не се разказва за начинаещи фолкпевици?

# 49
  • Мнения: 51
"Без цици няма рай".  Shocked, ама верно ли така ще се казва филма.На децата какво ще обясняваме...леле, ужас! #Crazy

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
 Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 425
Не ми харесват заглавията на новите сериали. А Руши, хич няма да ми е приятно, да го гледам в сериал. Извинявам се на почитателките му, но на мен не ми допада.

# 52
  • Мнения: 51
И на мен Peace.

# 53
  • Перник
  • Мнения: 396
"Без цици няма рай".  Shocked, ама верно ли така ще се казва филма.На децата какво ще обясняваме...леле, ужас! #Crazy

Лелеее, това ако го чуе детето, отбиването ми отива на кино.
Не е истина, нЕма такъв филм, просто Sick

# 54
  • Мнения: 1 211
В България нищо не се довършва до края, а почват хиляди неща.Те да изкарат както трябва Забранена любов ,а след това да мислят за нови.А заглавиета е вече за СЕМ.

# 55
  • Мнения: 148
Боже мой...  ooooh! ooooh! ooooh! Какви сериали почват  да мислят...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! А пък да не говорим за заглавията... Simple Smile)))))))...  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 56
  • Мнения: 133
Аз предлагам БТВ да купи някой от чуждоезичните варинати на Забранена ЛибоФ  (може и някоя друга телевизия Simple Smile) да видим тогава нова какво ще прави  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 425
Аз предлагам БТВ да купи някой от чуждоезичните варинати на Забранена ЛибоФ  (може и някоя друга телевизия Simple Smile) да видим тогава нова какво ще прави  Mr. Green
Чудесно предложение.  Peace

# 58
  • Мнения: 51
Дали някой ни чете от БТВ? newsm78

# 59
  • Мнения: 622
Днес при Гала ще бъдат Саня Борисова и Ники Илиев.

Общи условия

Активация на акаунт