Нов детски клуб във Варна

  • 9 737
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 217
Много хубаво изглежда Peace

# 46
Имате ли актуално инфо  Laughing

# 47
  • Мнения: 9
  bouquet Щяло да има Театрална школа или арт школа за деца, ако някой знае нещо да напише Никъде няма обява

# 48
  • Мнения: 1 817
Чакай и тук да се запиша, че там не сме ходили.
Връщам се да чета.

# 49
  • Мнения: 93
  bouquet Щяло да има Театрална школа или арт школа за деца, ако някой знае нещо да напише Никъде няма обява

Разбрах, че стартира на 4 октомври и ще е за деца от 3 до 12г. Peace Ако това ще ти помогне ако искаш имам телефона на заведението newsm78

# 50
  • варна
  • Мнения: 564
Нашият квартал имаше нужда от такова детско заведение.Омръзна ми като се захлади от работа в къщи и от вкъщи на работа-друго си е след детска градина да изпиеш по нещо с приятелка а децата да си поиграят 1-2 часа.В детската градина не им дават да беснеят,вкъщи все мрънкаме,поне някъде да изразходват енергията си.Говоря за зимния период/наближава дъждовния сеон/ PeaceНе съм ходила ,но тия дни сме там! Grinning

# 51
  • Мнения: 675
Здравейте.Записвам се да следя темата с интерес.
Знае ли някой телефона на Мушмороци?

# 52
  • Мнения: 93
Здравейте.Записвам се да следя темата с интерес.
Знае ли някой телефона на Мушмороци?

0878 956860  Laughing

# 53
  • Мнения: 5 178
не мога да не споделя как в "Мушмороци" наистина са мушмороци и "играят" на дребно   Money.. и понеже аз много обичам такива тарикатски номера ги благослових щедро, въпреки че се изправих пред изпитанието да организирам РД на детето отначало

Та така историята е следната. Решаваме с другото родителско тяло, че ще сбираме деца, рода и тн .. наведнъж и къде-къде що да не е в най-близкото заведение- новичко, спретнато. Слизам долу (щото буквално ми е под терасата) и разпитвам за условия, цени и всичко. Работят с две фирми за торти - Дилайт и L'amore (Галя от Галата).
Дилайт по каталог и L'amore  по снимки и цената, която цяла Варна знае 2,50 на парче

10 дни преди тържеството отивам да запазвам и да уговарям меню. Девойката не можела да вземе поръчката  и трябва да отида на следващия ден, когато могат да ми вземат поръчката. Все пак съм с детето и то си избира модел на торта с The Cars, все още не е ясно мога ли да поръчам чрез тях друг модел, все пак тортите са бутикови Mr. Green

Та отивам на следващия ден да поръчвам меню и всичко да се уточни. И о небеса от него ден вече не работели с L'amore и на всичко отгоре цените се били променили "отдавна са 3,20 лв/ парче".  Основно прегледах "каталога" и менюто - цена на торта от L'amore  не видях ( което като се замисля си е направо за КЗП)
Това което окончателно ме вбеси е обяснението на съдържателката, че фирмата L'amore са си покачили цените,  което след 10 мин знаех, че е най-нагла  лъжа.

Финално празнувахме у нас с торта от L'amore. Детето беше във възторг от мечтаната торта.

Жалко само, че такива "бизнесдами" се опитват да петнят името на утвърдени фирми

# 54
  • Мнения: 4 187
Аз ходих да проверявам условията за РД  около 20 Септември, тогава ми казаха 3.20 или 3.50 на парче за тортите на Галя !

# 55
  • Мнения: 5 178
А тази цена написана някъде видя ли я, Стар ? Thinking

Знам, че не са благотворително дружество и би следвало да имат своята печалба от това,  все пак ангажимента за доставката е техен.
Но смятам, че не е коректно да не е обявена цената, а още по-зле говори за тях, че се измъкват с оправданието едва ли не, че това е доставна цена ooooh!

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 23:31 от KOTE

# 56
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
A някой може ли да ми каже условията за РД?
За тортите - разбрах Wink

# 57
  • Мнения: 5 178
Toва което знам аз :
1) Детско меню -  сандвич, сок (от кутия, не Капи), гризки/пуканки - 4 лв, от там нагоре има до 6 лв с надграждане + сладки + соленки
2) за родителите свободна консумация
3) за тортите - задължително от фирмАТА, с която работят Дилайт (тази е сигурната, може да има и други, нооо  Mr. Green)
4) за родителите бях избрала малки сандвичи от франзели - 20 бр са 18 лв
5) има още ядки и хапки
6) соленки и сладки на кг - 12 лв/кг, като не те задължават да вземеш по един кг, може и по-малко
7) детския кът се заплаща отделно - 5 лв за два часа, като това включва едно рисуване на децата като мишоци и украсата на залата(/??? това не разбрах какво точно включва, защото попитах правили ли са парти с колите - ДА, искам тогава покривка и салфетки с колите и започнаха да ми показват спайдър мен, че това имали, така и не разбрах мога ли да си донеса мои или задължително трябва да купя нещо от тях или тези екстри влизат в 5-те лева на дете или не.

Няма изискване за минимална бройка, по-скоро над 10 деца в къта става гъчканица

# 58
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
KOTE, благодаря ти   bouquet
ще отида да разгледам на място. Чудя се дали да е там или в Невеляшка  Thinking
За 4 год. май и двете са подходящи.

# 59
  • Мнения: 924
KOTE, благодаря ти   bouquet
ще отида да разгледам на място. Чудя се дали да е там или в Невеляшка  Thinking
За 4 год. май и двете са подходящи.

За 4 годишни деца според мен ще е много тесничко. Детският кът е една стаичка, тясна и дълга като коридор.
Лъжата с цените на тортите на Галя е супер нагла!

Общи условия

Активация на акаунт