ВАРНЕНСКИ МАМИ :)- Baby Rock Asparuhovo

  • 6 710
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile
Отдавна чета темите ви, касаещи заведенията, които предлагат занимание за децата.Онзи ден обаче сама открихедна нова възможност и бързам да споделя с вас Simple Smile. Една приятелка каза, че най- после някои се сети да направи мечтаното за много от нас заведение Simple Smile и ние веднага се озовахме там - на плажа на Аспарухово вече е отворено детското заведение Baby Rock Simple Smile  Ние вече го посетихме и прекарахме много приятно! 2 детски къта ( един за по- малки и един за по- големи деца), каки аниматорки, които се занимават с малчуганите, приятна сянка за мами и татковци ( с кафенце, биричка и нещо разхладително ).Масите са разположени около детския кът и можеш да следиш дечко, където и да седнеш.  Абе кажи речи, липсваше ни до сега такова заведение за лятото във Варна. Пред заведението има плаж Hug. Мисля, че предлагат и организиране на рождени дни. Цените са много приемливи - 2лв. на дете, независимо от времето. Потърквам доволно ръчички и мисля, че знам къде ще прекараме голяма част от лятото Simple Smile

 Хайде, това е от мен, пробвайте и коментирайте Simple Smile

P.S Казаха ми, че имали и тема във Facebook.

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 830
а има ли и ROCК музика Wink

# 2
  • Мнения: 2 478
levkocit само да запитам, детският кът на пясъка ли е? Сещам се кое е заведението, но до миналото лято имаше само една люлка. Ще го посетим задължително!

# 3
  • Мнения: 3
всъщност това е първото заведение, като влизаш с кола Simple Smile
до колкото разбрах май е за първа година.
детските кътове не са на пясъка, а в рамките на заведението, което гледа към алеята ! Sunglasses

# 4
  • Мнения: 11 897
А аз не мога да се сетя къде е това заведение?Има ли нещо общо с Ред Рок?

# 5
  • Мнения: 1 437
Ще го посетим Peace
Да попитам как е плажът в Аспарухово?

# 6
  • Мнения: 2 478
А аз не мога да се сетя къде е това заведение?Има ли нещо общо с Ред Рок?

Да, същото е!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Да попитам как е плажът в Аспарухово?

Преди 2 години и пясъка и водата бяха по-чисти. Confused
levkocit, тези 2лв. за гледачка ли са? Задължително ли трябва да се наеме такава?

# 8
  • Мнения: 3
до колкото на мен ми стана ясно, тези два лева се плащат за посещение ( независимо колко време стоиш) за децата, които си играят в детските кътове. А иначе когато ние ходихме имаше 2 момичета, които си играеха с дечицата Simple Smile Аз лично харесвам плажа, защото е подходящ за деца, много е плитко и не е пренаселено, има чадъри и шезлонги!

# 9
  • Мнения: 11 897
Мерси на всички за информацията и уточняването, ние, макар и да не живеем в Аспарухово много обичаме да ходим точно там на плаж, а и заведението ни харесваше.Но тази година не сме открили още сезона, затова не знаехме за новостите.Ех, голяма игра ще падне!

# 10
  • Мнения: 2 960
само съм минвала покрай това заведение.Сега със сигурност ще отидем на по биричка Peace

# 11
  • Мнения: 47
Трябва да посетим това заведение.Разбрах,че са го открили на 1.06 и са детските кътове от мола/където вече няма /,преместили са се там Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8
аз водя мойта мома в аспарухово но в парка и незнаех за това заведение,обезателно ще го посетим.
Не особено във връзка със заведението,но сега и цирк май има в аспарухово видях го и това май е решение,само незнам какви са цените. Flutter

# 13
  • Мнения: 2 478
 euphoriaa къде е разположен циркът? Ако някой има повече инфо, нека сподели в кои часове има представления.

# 14
  • Мнения: 8
мерси много за заведението,днеска го посетихме,чудно си изкарахме.Ами циркът се казва "Арена" доколкото видях обаче нямам идея в колко часа има представления нямах възможност да проверя и ще го направя утре по всяка вероятност,защото искам малката да заведа.Разположен е точно преди спортната площадка със тенис кортовете и преди самия аспаруховски парк,една голяма шатра са опънали вижда се отдалече.

Общи условия

Активация на акаунт