Бъдещи ЮЛСКИ мами - тема 55

  • 15 725
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 192
Ехо, здравейте! Няколко дни бях без компютър и бях сигурна, че като вляза в темичката ще има родени вече няколко бебока! Много се радвам за всички и пожелавам бързо възстановяване на мамите, а бебетата да спинкат много и да папкат много! Специално искам да поздравя Миме-то, малката София бързо да наддаде и да се приберат вкъщи!

Аз все още незнам как  ще раждам - Дани го родих със секцио, сега ми говорят, че можело и за нормално раждане да чакаме #Crazy НА 23.06 съм на преглед и вече ше настоявам за окончателно решение - мисля, че е крайно време. Не че съм стегнала някакви багажи- луда работа! Кошара още нямаме купена и изобщо все едно още 12 месеца ще си стоя така Mr. Green

# 31
  • Мнения: 194
Запис да не изпусна и аз...Вече няма да има смогване с честитките  bouquet
Успех на всички, които утре ще гушкат бебчета   bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 72
Мама Диди- стаята е страхотна, много ми харесват цветовете, а като сложиш и по едно дете на легло и ще е приказно Simple Smile
Napetia - и на мен много ми се ходи, но не отидохме, ако вие сте по-смели ... не виждам защо да не отиде, то ако почнат контракции или водите... все ще отидете до някоя болница...но пък и има риск да настинеш на морето, обикновено, аз след море се връщам с хрема , та понякога и с температура, и затова решихме да не ходим. Те Варненки и Бургазлиййки са си свикнали с морския климат и направо им завиждам Simple Smile
djidjito -много добре си го решила с фирмата за почистване, да може да лъсне за бебето Simple Smile.

Аз чакам да спре дъжда, за да излезем на разходка малко Simple Smile

# 33
  • Мнения: 5 250
Ооо да похваля килимите на Biokarpet  Peace За стаята на сина ми купихме от там, но не са никак евтини, с доставката излезе над 500 лв.
http://www.biokarpet.bg/bg/popup.php?id=42# това е снимка от нета, но ако има желаещи ще пусна и реална Wink

Радина, и аз чакам секциото със смесени чувства, но чак пък страх... Нали и ти, и аз сме минали веднъж през това - от какво те е страх? Аз се притеснявам малко от слагането на катетъра, но не и от самата операция.

Именно защото знам какво ме чака ме е страх. И не от самата операция, а от това което предстой след това. Безсънните нощи, плача без причина и още куп неща  Rolling Eyes

# 34
  • Русе
  • Мнения: 57
   bouquet          Запис и от мен             bouquet

Първо да поздравя новите майчета,който вече си гушкат бебенцата!!! Hug
Да са ви много здрави дечицата и скоро да се възтановите след раждането!!!

Стискам и аз палци за мамите,които им предстои утрешна среща с техните мъници   Peace

Аманитка много ми хареса новото оформление на темата   bouquet

Да ви се оплача,става 3-4 дни само ми се спи и нямам сили за нищо.Чувствам се на предела на силите си и нямам идея на какво се дължи,но в общи линии само лежа  newsm78.Тук вРусе,както моята градска ви е информирала е ужасно горещо и не се живее на вън.

Мама Диди много ви е свежа стаята   bouquet , а и аз искам да приветствамновите майчета присъединили се към нас в бременеенето  Hug

# 35
  • Мнения: 1 089
Мама Диди, наистина детската стая е станала приказна, много добър подбор на цветове, точно стая за принцеси. Heart Eyes Със сигурност си е заслужавало чакането и нервите. Hug Диди, да те питам от къде си взехте обиколниците за кошарата. Тук ми предлагат на бертони, но не ми харесват много, а на Чиполино само обиколниците, без комплекта чаршафи и олекотената завивка е към 60лв.
В Ла Редут-а видях едни,които ми допадат, но нещо не мога да се оправя с размерите Confused
http://www.laredoute.fr/vente-tour-de-lit.aspx?productid=3241091 … &numberpage=1

# 36
  • Мнения: 29
  Да се запиша и аз  Hug .
Честито на новите мами и стискам палци на утрешните
Едва ви изчетох , а не съм влизала само един ден ooooh!

Добре ,че ние нямаме проблем с имената , което аз избера и аз не съм от решителните  Laughing
За стаите - много са сладурски ,особено това лилавичко.Ох така ми се иска и нашата да е готова вече,но вчера поръчахме мебелите и ще дойдат след 45 дни  Rolling Eyes ,има шанс и в края на месеца ,но малък baby_neutral .Ние ще сме в зелено -оранжево ,нямам търпение да видя всичко готово и какво съм сътворила с цветовете  Joy

# 37
  • Мнения: 281
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА


  bouquet newsm44 newsm68  ylinfant smile3504

# 38
  • Мнения: 1 113
Мама Диди, много хубава стая сте направили за двете кукли. Браво!

Джиджи, това с фирмата за почистване е много добра идея. Аз също имам уговорка с една жена, която и сега идва отвреме навреме, да дойде след като родя и съм още в болницата да изчисти. Само като съвет мога да ти предложа да извикате фирмата не един ден преди изписването, а поне два дни преди прибирането ви. Това, от гледна точка на пълното отмирисване от препаратите, които ползват докато чистят.

napetia, аз бих пътувала на твое място, стига да се чувстваш добре.

Таня, и на Лили стаята е в зелено и оранжево. Много е слънчева. Леглото й е изпълнено във формата на маргаритка и придава един такъв пролетен и свеж вид на стаята.

Още веднъж - успех на Сиси, Джиджито и Жана утре. Ще чакаме добри новини!  Hug

# 39
  • Мнения: 7 263
Влизам на първа страница и не мога да позная темата Embarassed  Hug Hug Hug

Той бебевалежът почнал вече!!!
Огромна честитка от мен на всички бебенца и мами   bouquet  bouquet  bouquet
Много здрави и кротки да се бебоците и бързо да се възстановяват майчетата!!!
Връщам се да ви чета  Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 140
Благодаря на всички за съветите  Hug!
Аз по принцип се чувствам добре, а и пътуването не ме плаши. Реших, че най-много може да се наложи да раждам там, но сестра ми е родила и двете си деца в болницата в Поморие, така че няма страшно Wink, а и вече ще си имам всички необходими документи за прием, така че ако докторите не видят някаква причина да го отложим, ще се порадвам на морските вълни и летния бриз  grinning039.
Чочо сан, останала си с погрешно мнение, към никого от августинките не тая лоши чувства. Разбираемо е, че стигате до дрязги smile3512, все пак хормоните бушуват, но аз гледам да не обръщам внимание на временните настроения smile3521 newsm44.
ИНаче днес тук в София се изля порой, но сега отново пече на пълни обороти   Nature Sunny

# 41
  • Варна
  • Мнения: 211
Честито на всички майчета които вече гушкат своите бебчета    bouquet! Успех на плануваните за утре, по това време след 24 часа всичко ще е минало и нищо няма вече да бъде каквото е било Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 3 581
Моята фирма за почистване се нарича "Мама" ЕООД Mr. Green
Мисля, че тя най-добре ще се справи с почистването и подреждането, въпреки че аз предварително ще си наредя всичко.
Сафо, много ще ми е интересно да видя легълцето Peace
Не знам за другите теми, но тука въпреки хормоните не съм засичала остри думи и нападки Thinking. Дано да продължи така и занапред

# 43
  • Canada
  • Мнения: 649
Ооо да похваля килимите на Biokarpet  Peace За стаята на сина ми купихме от там, но не са никак евтини, с доставката излезе над 500 лв.
http://www.biokarpet.bg/bg/popup.php?id=42# това е снимка от нета, но ако има желаещи ще пусна и реална Wink

Радина, и аз чакам секциото със смесени чувства, но чак пък страх... Нали и ти, и аз сме минали веднъж през това - от какво те е страх? Аз се притеснявам малко от слагането на катетъра, но не и от самата операция.

Именно защото знам какво ме чака ме е страх. И не от самата операция, а от това което предстой след това. Безсънните нощи, плача без причина и още куп неща  Rolling Eyes

Радина, а доволни ли сте от килима че на мен много ми хареса един и мисля да го поръчам за стаята на малчовците...
А иначеот безсънните нощи и мен ме е страх - особено защото хич не издържам на недоспиване. Но пък и тии знаеш че нещата се забравят... Peace

# 44
  • Мнения: 250

Чочо сан, останала си с погрешно мнение, към никого от августинките не тая лоши чувства. Разбираемо е, че стигате до дрязги smile3512, все пак хормоните бушуват, но аз гледам да не обръщам внимание на временните настроения smile3521 newsm44.


На мен вече не ми пука-даже всичко ми се струва адски смешно   smile3534 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт