СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - математика - последното препятствие

  • 25 774
  • 542
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 48
В бележките, с които се явяват на изпитите има номер за проверка в интернет, но къде се въвежда този номер не разбрах. Ако някой знае да каже. Късмет на всички деца и от мен!

# 61
  • На село
  • Мнения: 873
Дами, ще изпратя на всички теста, само ви моля да не пълните темата с благодарности и и-мейл адреси. Адресите на лични. Моля Ви!

# 62
  • Мнения: 48
Не може ли да го поместиш този тест и всеки да си го дръпне?

# 63
  • София
  • Мнения: 816
Някой ще ходи ли на изпит по изобразително утре?Моля кажете дали ще им трябват скицници и на какво ще рисуват/кадастрон ли newsm78/оттам ли ще е или ние ще го носим.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 828
Какво трябва да носят на изпита по математика?
Моята ми отговори само - чертожни инструменти  Tired
Ама какви точно?

# 65
  • Мнения: 48
Линия, транспортир, триъгълник (ние ще купим триъгълник с вграден транспортир) молив, химикал, гумичка, пергел. Аз се питам дали ще им дадат калкулатор или някакви таблици да ползват Simple Smile?

# 66
  • Мнения: 257
Никакви таблици и калкулатори не се разрешават.

# 67
  • Мнения: 363
Майки,някой звъня ли в МОН? newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 257
Аз звънях сутринта в РИО на няколко телефона, но никой не отговори. Писах във формата за обратна връзка, ако не ми отговорят, утре ще опитам пак.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
Моля и на мен някой да прати теста - mizaharieva@abv.bg !
Благодаря!  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 115
Някой ще ходи ли на изпит по изобразително утре?Моля кажете дали ще им трябват скицници и на какво ще рисуват/кадастрон ли newsm78/оттам ли ще е или ние ще го носим.

Моят син ще ходи на изпита в 1-во. Тази сутрин бях там. Казаха ми, че кадастрон ще им дадат от там. Те да носят кой с каквото ще рисува - моливи, пастели, бои... За приложните модели не съм питала, защото той е графист и не ме интересуват.

# 71
  • Мнения: 475
Направо не се спирате момичета!!!!!!
Чета от 1 час -писали ,писали

Знаток, мерси за темичката.

Мама Габи, много здраве и успехи на детенце и по първо желание да бъде прието.

Извинявам се на кафепиещите майки в НПМГ тази сутрин ,че не успях да отида- сигурна съм, че са изкарали супер.
Децата обадиха ли се как са се справили, имате ли вече впечатления?

# 72
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Записвам се да ви следя,Знаток   bouquet ,дано има време и за писане,за три дни съм пропуснала 3 теми май.Прибрахме се от Варна,човека си е ходил сам на изпитите в НПМГ,каза,че били лесни,ще видим дали е бил прав Wink Сутринта замина на изпита по математика,какви чертожни инструменти е взел нямам идея newsm78 ,е,да се оправя не е малък Crossing Arms

# 73
  • София
  • Мнения: 2 958
....Да споделя, че ....нещо този път се притеснявам повече....Направо съм си "глътнала граматиката". Не очаквах такова нещо от себе си, честно.
Не го показвам пред детето.  Naughty
Той също е притеснен. Преди изпита по БЕЛ цяла нощ не можа да спи...
Сега казва - "Мамо, каквото съм научил - научил. Няма какво повече да направя за 2 дни. "

То си е така. Примирил се е, че някои задачи не може да  ги решава, но е един замислен....Продължава да решава тестове....Много иска да достигне набелязаната цел.
Не знам . Rolling Eyes  Да ми е жив и здрав, пък каквото "сабя покаже".
Дано имат късмет децата !

И дано днешния изпит на децата ви е преминал "по вода"! Peace

# 74
  • Мнения: 475
Пропуснах да дам едни линк-  http://7klas.mon.bg/ .

Е те тука на ще търсим резултатите на нашите отрочета.

Общи условия

Активация на акаунт