Мами над 35 години - Тема 16

  • 11 211
  • 362
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 586
Илче, спокойно бе  Stop Започни първо с това, че сте кацнали успешно  Hug Ние от тогава не сме те чували  Sad Това изследване, което си направила наистина е изключително субективно и зависи от множество фактори. Убеден съм, че амнеоцентезата ще успокои положението  Praynig

Ние бяхме сред полуджулайстващите  Mr. Green Пийнахме винце вечерта на един страхотен, усамотен плаж до Камчия и сутринта в зарана посрещнахме Райко   Nature Sunny  Hug Имам и снимки, но тъпия ми комп не ще да се свърже през Bluetooth с тъпия ми телефон  Sad По-късно ще има снимков репортаж  Hug

Тичкам си аз по задачките, 'щото след час-два ще трябва да махам с цветя до магистралата по повод пристигането на Височайшата софийска делегация  Flowers Sunflower  Hug
По този повод - варненски девойчета, настъпват тежки времена по нашите земи и ще се наложи да се пие и да се безчинства Crazy Онзи софийски зарзават друго посрещане няма да приеме  Crossing Arms Стегнете се и давайте предложения за място и време на срещата, защото имаме още два-три дни срок. До тогава аз ще гледам да и отвличам вниманието  Crazy По принцип семейството пингвини от утре ще нощуват в Дружба, но рокфеста в Каварна ще ги разсейва до събота сутринта. От там нататък - няма прошка  Naughty

Наплаших ви  Mr. Green Сега ви пожелавам лек и усмихнат ден  Hug

# 361
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Квази, Квазииии, развесели ме бе, брато!

Толкова гот си го написал! Зарзават, семейство пингвини, и ти с китката на шосето! Просто си представям цялата тази живописна гледка, още повече, че си ви познавам и лично.

Само мога да съжалявам, че няма да съм във вашата добра компания!  Heart Eyes

# 362
  • Мнения: 1 485
Мили другарчета,

Заповядайте в Новата 17 тема!!!

Общи условия

Активация на акаунт