Маша за коса с ефект "Страхотни вълни"-Teма 2!

  • 184 501
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
 С доставката ми излезе 30 лв Simple Smile   Ще пусна и снимки ,но на косата на моя приятелка  ,защото моята сега е много късичка  Cry пак става но дългата коса си е друго нещо Simple Smile

# 46
  • Мнения: 126
Здравейте мацки, днес си купих машата- http://www.valera-shop.ch/035@64001_2/Valera-Ionic-Multistyle-Professional.jpg   СТРАШНА ЕЕЕ.. препоръчвам я .. прави дупки всякакви .. newsm10  ако знаех как бих качила снимки..

# 47
  • Мнения: 2
С доставката ми излезе 30 лв Simple Smile   Ще пусна и снимки ,но на косата на моя приятелка  ,защото моята сега е много късичка  Cry пак става но дългата коса си е друго нещо Simple Smile
С нетарпение очаквам снимки.

# 48
  • Мнения: 897
Ох, седя си аз в старата тема и се чудя защо никой не пише. Връщам се да чета. Моята маша вече си я получих, но не мога да се направя сама.  Close

Прочетах ви... Мейк ъп про, откъде да намеря тези продукти. Прочетах, че пишеш, че не е хубаво да се пръска лак и видях снимките, които си постнал/а.

п.с. Славчее, намерих го  Party Party Party . http://beautypro-online.com/product_info.php?products_id=989& … ea340cd8964debb29

Мейк ъп про, благодаря ти.  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 15:18 от Корина

# 49
# 50
  • Мнения: 3 641
Малеее, супер е Сиси Hug Браво, много красиви къдрици Simple Smile Колко време ти отне?
Моята вече е поръчана и няма търпение Simple Smile

# 51
  • Мнения: 10
Ами правих я може  би час .... ;]

# 52
  • Мнения: 2
как пазарувате от еБай, нищо не му разбирам Sad

# 53
  • Мнения: 10 758
Ако може да си пльосна къдриците и аз Flutter
Пресата е уникална Crazy
 
И тук също.Тук ме направиха за пръв път. Държа ми 1 седмица.Направо не исках да си я мия Blush Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 24
Момичета, аз продавам моята преса/маша, която има такава трирога приставка.
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=649653&cat=14


С тази дали стават като на Златка?  newsm78

# 55
  • Мнения: 7 474
и аз Flutter
Пресата е уникална Crazy
 


Страхотни са  Crazy , ама па и модела си го бива Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 10 758
и аз Flutter
Пресата е уникална Crazy
 


Страхотни са  Crazy , ама па и модела си го бива Heart Eyes
Въх Blush
 Heart EyesНа живо е по-готино, нали Flutter

# 57
  • Мнения: 63
Ако може да си пльосна къдриците и аз Flutter
Пресата е уникална Crazy
 
И тук също.Тук ме направиха за пръв път. Държа ми 1 седмица.Направо не исках да си я мия Blush Joy
Ла Бомба Blush изглеждаш страхотно. Не следя темата, но се влюбих в къдриците ти и ще те помоля да ми покажеш с коя преса си постигнала тази невероятна прическа. Предварително се извинявам, ако е писано вече по въпроса  bouquet И аз се запалих по тази преса... ooooh! Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 4 435
Бомбе, супер е, и много ти отива. Flutter Я сега кажи какво ти пръскаха на косата преди пресата. Laughing И на малки кичури ли ти я правиха?

# 59
  • Мнения: 3 641
Бомбе, супер са къдриците и не само де...Цялата си много хубава Crazy
Оф, нямам търпение да пристигне моята Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт