нощувка в с.Крушуна

  • 7 792
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
Момичета...искам да ви попитам  само още едно нещо....
вярно ли е, че водата там е ледена и не става за къпане...или това не е вярно...
И може ли въобще някой да се изкъпе там или не...защото ми показваха снимки и на някои от тях...хората бяха по бански...ама не видях никой във водата... Wink

# 16
  • Мнения: 11 747
На водопадите ли? Ледена е! Аз си топих краката, ходих до средата на реката да ме снимат  Simple Smile Направо ти реже краката от студ   Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 047
Колкото и да е ледена, може да се наквасиш, но не видях място, където това може да се направи без да се повреди природата.
Не е толкова голямо, колкото изглежда и всяко излизане от пътеката би повредило образуванията, мъховете и др. красоти.
Това са варовикови образувания и са крехки, момиче.

# 18
  • Мнения: 171
Добре момичета...благодаря ви за информацията.. Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 171
Момичета имам още един въпрос към вас...тези мостчета, които са там...могат ли да се избегнат и да не се минава през тях?...защото ще ходим с едни познати, а момичето го е страх от високо...

# 20
  • Мнения: 684
...а момичето го е страх от високо...
Който го е страх от мечка да не ходи в гората  Laughing Всъщност в началото не са никак високи мостчетата, а е доста приятно и там. И все пак има някои доста стръмни на финала. Иначе не знам дали има друг път, по който да се избегнат мостчетата.

П.п. Майка ми от повече от година живее в Къкрина - през една къщо от къкринското ханче, а аз съм влизала само в двора, но не и в самото ханче  Blush Ще трябва да поправим тази грешка!

# 21
  • Мнения: 171

Който го е страх от мечка да не ходи в гората  Laughing Всъщност в началото не са никак високи мостчетата, а е доста приятно и там. И все пак има някои доста стръмни на финала. Иначе не знам дали има друг път, по който да се избегнат мостчетата.



Благодаря за инфото...  bouquet Hug

# 22
  • Мнения: 2 037
Във водопадите водата е ледена, така е. Там за първи път с очите си видях едно момче да се схване от студа от кръста надолу. Не е шега работа!
Освен "Маарата", която е на най-туристическото място, може да се спи и на друго място. Фирмата, с която детето беше на лагер тази година е взела къщата под наем за сезона. Намира се в самото село и е голяма селска къща. Ремонтирана. С коне.
Който го интересува да намери в сайта на izlez.com (Балкан Адвенчърс) телефоните и да търси Чеми.

# 23
  • Мнения: 4
Аз като ходих там нощувах в ето тази къща:
http://krushuna.comxa.com/
Много съм доволен от там. Има възможност и да се носят и храни и да се прави барбекю. Домакините са гостоприемни и е много близко до водопадите. Това е едно от най-красивите природни забележителности в България, които съм виждал.

# 24
  • Мнения: 2
Къщата,която и dion и аз също ви препоръчвам можете да видите тук http://krushuna123.hostzi.com ,няколко приятели бяха ходили и останали очаровани и ние също бяхме там по технитe препоръки района е зашеметяващ,а в къщата беше много чисто и тихо  Grinning Grinning

# 25
  • Мнения: 11 747
Ооох, ох,  Tired последните 2 поста реклама ли са? Затова ли се регистрирахте и то 2 пъти?  Заради ей такива като вас, има ограничения за писане в този подфорум. Очевидно мерките не работят....

# 26
  • Мнения: 171
Благодаря за информацията..къщата наистина изглежда невероятна и се надявам, че в близките 1-2 седмици ще има места...

Къщата,която и dion и аз също ви препоръчвам можете да видите тук http://krushuna123.hostzi.com ,няколко приятели бяха ходили и останали очаровани и ние също бяхме там по технитe препоръки района е зашеметяващ,а в къщата беше много чисто и тихо  Grinning Grinning

Искам само да попитам..тези телефони, които да дадени..дали са актуални..Ако не са..ще ви помоля ако имате някакъв друг телефон за връзка..да ми го дадете..
Благодаря предварително.. Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 832
Къщата,която и dion и аз също ви препоръчвам можете да видите тук http://krushuna123.hostzi.com ,няколко приятели бяха ходили и останали очаровани и ние също бяхме там по технитe препоръки района е зашеметяващ,а в къщата беше много чисто и тихо  Grinning Grinning

Аз къща НЕ съм препоръчвала  Naughty  Казах, че сме се обаждали в двете къщи, но нямаше места. Нито съм ги виждала, нито съм отсядала там.

Аз се обаждах на сайтовете, които са на моя пост. В началото на това лято. Бяха си актуални тогава. 

Общи условия

Активация на акаунт