Пъзели 9

  • 24 483
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 697
Много сме експедитивни този път, супер Heart Eyes Аз си харесах ужасно много Crazy, ще се чудя сега сто години кое точно да остане Wink

Тия Spiel Spass трябва да ги пробваме май, направо ни предизвикват, струва ми се Grinning

# 46
  • София
  • Мнения: 5 711
Много сме експедитивни този път, супер Heart Eyes Аз си харесах ужасно много Crazy, ще се чудя сега сто години кое точно да остане Wink

Тия Spiel Spass трябва да ги пробваме май, направо ни предизвикват, струва ми се Grinning


До кога ще се изчакваме,в смисъл кога ще си хлопнем наще кепенци newsm78?

# 47
  • Мнения: 87
Уф и аз така толкова си харесах... а съм само до 11 страница Laughing Ама няма да прекалявам този път  Crazy
До кога- ПЕТЪК е разумно май?
Довечера ще се постарая да направя една обща папка и вътре да запазваме всички картинки на поръчаните пъзели, по идея на Вероника Hug

# 48
  • Русе
  • Мнения: 992
Да до петък и на мен ми се струва разумно  Hug

# 49
  • Мнения: 743
Не съм се включвала в последните поръчки и затова искам да питам как ще се плаща,на брой желаещи или на брой пъзели от желаещите.Ако се включа ще е с 1-2 пъзела,затова искам да питам.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Момичета, хайде до събота да изчакаме, искам да покажа на половинката какво си харесах, а така като гледам май няма да успеем до петък.

# 51
  • Мнения: 0
Аз ще се пробвам с един spiel spass, пък да видим!
А Castorland добри ли са, и такъв също не съм редила?

# 52
  • Мнения: 910
Аз ще имам редакция до петък, поръчах един с голи гъзове Wink на племенника, ама той сега пък предпочитал някакъв с жена и тигър

# 53
  • Мнения: 2 697
Мисля, че до края на седмицата е разумен срок - имайте предвид, че има и работещи, те може през уикенда по-активно да се включат. Така си мисля, а и без това оформянето на сумите на поръчките и превеждането на парите няма да стане вероятно преди следващата седмица Wink

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Края на седмицата ми се вижда добре, предвид работещите  Peace
Аз въпреки всичко успях да си харесам няколко  Crazy, но за жалост този който кумицата беше видяла преди намаленията и сега не е намален  Cry Та ще трябва да поразгледат отново и те и да решат. А и аз да реша дали ще поръчвам или не  newsm78

# 55
  • Мнения: 87
Съгласна съм и аз за края на седмицата Peace Не се съобразих, защото аз сега вместо да си работя си ровя в намаленията...

# 56
  • Мнения: 1
В момента разглеждам smile3521
утре сутрин ще съм готов с поръчката
Ако кажете ще избързам

# 57
  • Мнения: 1
Свърших Касторланда от последната поръчка - просто е невероятен  - без забележки много съм доволин от качеството
Дано не е само един качествен а другите брак
ХАХАХА
Напече ме слънцето и луднах...

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Здравейте,
Благодаря на Блу дрийм за съобщението!
Не ме бройте в поръчката.

На всички - бърза и успешна поръчка (и доставка!) ))))

# 59
  • София
  • Мнения: 5 711
Само принципно питам-възможно ли е в понеделник да пуснем заявка и в последствие да съберем парите, в смисъл да можем да резервираме пъзелите с малки бройки.

Общи условия

Активация на акаунт