Среща с някой от нета.Съвети?

  • 4 699
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 593
Danika85, позволявам си да пусна линк към старата ти тема.
В сайтовете за запознанства ще попадаш на всякакви типове, сама ще прецениш с кои от тях да се видиш и с кои - не. Не допускай същата грешка - да се настройваш срещу всички мъже, когато попаднеш на някой простак.
Надявам се сайта в който си се регистрирала, да е с добро име.

# 31
  • Мнения: 589
 Искам да добавя още нещо...От моя страна може и да е изглеждало съмнително как милото бързо пристъпи към среща наживо...Факт е обаче, че той също се е притеснявал, аз това го разбрах много време, след като се залюбихме...Веднъж, като на майтап, ми разказа как като тръгвал за срещата, написал бележка и я оставил на видно място в хола си: "Заминавам за ...(града), имам среща с...(моето малко име и телефонният ми номер- само с това разполагаше като инфо за мен)" hahaha
 Така, че нещата изглеждат различно от различен ъгъл погледнати...
 "За" срещите наживо съм, тъй като при дългото писане лично аз си създавах идеализирана представа за мъжа отсреща...И когато се видим и установя, че въпреки, че сме си допадали "на писане", този човек не ми е симпатичен наживо...Не забравяйте, че е много важно излъчването, миризмата, ако щете...Затова предпочитах да се видя възможно най-скоро с обекта на познанството...
 Другото Киберкат го е казала много на място!

# 32
  • Мнения: 919
Не отивай!

# 33
  • Мнения: 5 370
Когато аз съм била на времето регистрирана в сайт за запознанство, получавах много, ама много съобщения на ден. Аз решавах с кого да се срещна.
Срещнах се с 6-7 човека, 7-ят беше мъжът ми. Допускам , че в нета бродят всякакви, и психо, и комплексари. Но те бродят и в реалността и понякога ги познаваме от години, без да предположим на какво са способни. Да не давам примери от грубата действителност.

# 34
  • Мнения: 1 047
Повечето мъже в подобни сайтове търсят секс.
Кога ще се срещнеш с някого си е твое решение. Определено не е сериозно да се срещнеш с някого със сериозна цел след броящи се на пръстите на двете ти ръце съобщения.
А това с ултиматумите още в самото начало, говори много негативно за поставящия ги. Какво ли ще стане занапред?
Такива срещи се правят задължително на оживено място, за да може да си тръгнеш когато прецениш.
Също така трябва още в самото начало трябва да дадеш да се разбере, какво търсиш, за да няма заблудени.

# 35
  • Мнения: 95
И с моята половинка се намерихме в нета! Писхме около 2-3 месеца преди да се срещнем. Искам да споделя, че всичко което той написа тогава за себе си е истина. Но всичко е въпрос на вътрешно усещане. Аз когато се регистрирах в сайта, в който се запознахме не съм имала за цел да си търся мъж. Общо взето и първоначалната ни кореспонденция не е била в такава насока. Просто в един момент нещата се обърнаха!
Личните ми наблюдения са, че повечето мъже в тези сайтове търсят само едно нещо! И преди да ми се случи това си мислех, че никога не бих излязла с някой напълно непознат. Но хората са казали: Никога не казвай никога.
И пак ще се повторя, че всичко е въпрос на усещане! А и малко или много трябва и малко предпазливост!

P.S. Аз когато се срещнах с него казах на приятелка, че отивам на такъв вид среща и тя настоя да ме придружи. Така и стана.

# 36
  • Мнения: 589
Повечето мъже в подобни сайтове търсят секс.
 Определено не е сериозно да се срещнеш с някого със сериозна цел след броящи се на пръстите на двете ти ръце съобщения.
Мъжете НЕ САМО в сайтовете търсят предимно секс...
 А относно сериозните намерения- то е същото, като да откажеш покана за кафе от някого, с когото си на "здравей-здрасти"...
 Изобщо, какво значи "сериозни намерения"?! Любовта, както знаем, просто се случва...Като отидеш на среща със сериозни намерения, ама няма тръпка- тогава какво?Simple Smile)

# 37
  • Мнения: 1 047
Под "сериозни намерения" имам предвид да не са само от любопитство или са секс.

# 38
  • Мнения: 3 641
Имам приятелка, при която секса не се получи/т.е. не си паснаха/, но пък са мнгоо добри приятели и си помагат много.  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 589
Под "сериозни намерения" имам предвид да не са само от любопитство или са секс.
Е да де...ама знаеш ли как съм се чудила на какъв език да обяснявам на нЕкой си, че съм имала сериозни намерения, обаче нещата не са се получили, не ми е допаднал...не, та не, била съм на срещата, за да си губя времето...или пък са ме изкарвали несериозна, след като съм отказала следваща среща...

# 40
  • Мнения: 134
Регистрирала съм се и аз "едно време" в сайтове за запознанства. И наблюденията ми са, че там пишат някакви типчета, които се опитват да омайват със страшно плоски, шаблонни фрази. И още от третата дума се отваря приказка за секс и срещи  Rolling Eyes
Честно казано не бих се доверила на човек, който слабо познавам и който толкова напира за срещи. Има нещо гнило. Пуснете си поне камери, вижте се в реално време. Какви са тези комуникации с писане и разменяне на някоя снимка, която не се знае дали изобщо е негова   Stop

# 41
  • Мнения: 0
Регистрирала съм се и аз "едно време" в сайтове за запознанства. И наблюденията ми са, че там пишат някакви типчета, които се опитват да омайват със страшно плоски, шаблонни фрази. И още от третата дума се отваря приказка за секс и срещи  Rolling Eyes

Каам съ Брат Пит - Шъ ми пусниш ли  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 5 370
Повечето мъже в подобни сайтове търсят секс.
 Определено не е сериозно да се срещнеш с някого със сериозна цел след броящи се на пръстите на двете ти ръце съобщения.
Мъжете НЕ САМО в сайтовете търсят предимно секс...
 А относно сериозните намерения- то е същото, като да откажеш покана за кафе от някого, с когото си на "здравей-здрасти"...
 Изобщо, какво значи "сериозни намерения"?! Любовта, както знаем, просто се случва...Като отидеш на среща със сериозни намерения, ама няма тръпка- тогава какво?Simple Smile)
Потвърждавам. В реалността също са ме преследвали да продължим срещите, така че....дали ще срещнеш някого в нета или на улицата си е въпрос на Съдба. Wink

# 43
  • Мнения: 24
Съдейки по старата ти тема, където се оплакваш, че си грозна и девствена и по това, как ме направи на салата в една друга тема, че съм комплексар и фантазьор...бих посъветвал пича да си носи каска и да си уреди среща с теб на безопасно публично място, да речем градското площадче по светло, за да не вземеш да го пребиеш като куче, примерно понеже е дошъл с мрежести обувки с чорапи, с наелонова торбичка от Билла и не се е къпал от три дни, а ти си очаквала Кристиано Роналдо да спре поршето си и да те качи...  Peace

# 44
  • Мнения: 60
Ходил съм на много такива срещи. Обикновено притеснението е огромно и разговора не върви изобщо. Това, че поканата не е точно покана, а ултиматум изобщо не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт