Среща с някой от нета.Съвети?

  • 4 690
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, от известно време съм регистрирана в сайт за запознанства и си пиша с различни хора. Става дума за един от тях, който е от моя град, с който си пишем от 1 седмица, и той иска да се видим. Само че аз се притеснявам, защото ще е "сляпа среща", в смисъл виждала съм го само на снимка, а той мене не. Освен това той е много настоятелен, в смисъл казва ми или ще се видим или повече няма да чуеш от мен, в смисъл няма да пише повече. Аз много се колебая, не знам какво да му кажа, освен това ме е страх, понеже е непознат, писал ми е 3 пъти и то с оскъдна инфо. Аз мисля че е много рано за среща, поне да се опознаем още малко, но той не иска. Та ако се съглася да се видим, за какво трябва да внимавам, някой може ли да ме посъветва?

# 1
  • Мнения: 923
Аз не бих се срешнала с него Naughty
Не ми харесва тая работа, как така ще ми поставя ултиматуми за среща  #Crazy

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Оооо, я го зарязвай бе, мацка, какъв е тоя рекет "ако не се видим, ..."  Crazy
И ако все пак прещракаш и излезеш с него, не се качвай в коли, не ходи по апартаменти и вили от първата среща и уведоми някой твой човек къде точно отиваш.

И аз преди време щях да излизам с един от дейтинг, като му се подърпах обаче, почна да ме заплашва, телефонен тормоз и т.н. Зарежи ги тия загорели песове, то е ясно единствено какво търсят.

# 3
  • Мнения: 1 919
ми как така или ще се видим или няма повече да си пишем...детинска работа мен ако питаш-хич не се занимавай, още не се познавате и те изнудва..... ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 896
Не бих направила нещо, което не искам или не съм сигурна, че искам. Още повече под натиск или под принуда чрез ултиматуми.
И още нещо-аз бих спряла си пиша с младежа. Не виждам полза или смисъл.

# 5
  • Мнения: 28
 Simple Smile Ултиматуми отсега???
И искаш съвет от нас?
Останалото svetla вече го е написала...

# 6
  • Мнения: 6
Да благодаря, и аз това си мисля. Другото е че е по- възрастен с 10 год и ми беше малко странно че ми е писал. А и нямам снимка, та се чудя какво толкова го е привлякло в профила ми?

# 7
  • Мнения: 593
Вържи му една тенекия, да му дрънчи цяла година.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 919
а ако още те притеснява а искаш да го разкараш ако загрубеят нещата не знам как комуникираш с него точно...но нали знаеш има настройки за ИГНОР с този потребител, така ще спре да те тормози/това в случай, че загрубеят нещата/.

# 9
  • Мнения: 156
единственият съвет, който бих ти дала, е да не се срещаш с никого от нета и да си изтриеш акаунтите от сайтовете за запознанства  Stop

# 10
  • Мнения: 593
единственият съвет, който бих ти дала, е да не се срещаш с никого от нета и да си изтриеш акаунтите от сайтовете за запознанства  Stop

Ееее, чак пък толкова....
Не си ли спомняш другите теми от същата авторка?
Всъщност, одобрявам решението на Danika85 да се запознава с хора (и по-конкретно с мъже) в нета. Хубавото е, че може да пообщува с тях по-дълго време, преди да се срещнат очи в очи.  Peace

# 11
  • Мнения: 22 344
Хаха, какъв е този, че чак ще ти поставя условия да се срещнеш с него или нямало да пише. )))))
Че прав му път, в сайтовете за запознанства има хиляди хора. А и комуникация само от седмица с оскъдно инфо....ти нито си хлътнала, нито нищо.
Тегли му една здрава и да заминава.
Не те съветвам да се срещаш с точно такъв човек.

# 12
  • Мнения: 1 844
и аз не виждам нищо лошо в запознанствата в нета,макар че като цяло ми е странен начин на мен някой да срещне някого.и все пак,съвсем случайно,и аз имам в миналото една връзка,започнала в нета,и си беше страхотно!
в случая обаче работата е различна-някакъв си там напъва да се види с младо момиче,че чак пък и ултиматуми поставя.ама-ха. #Cussing outдавай му един ИГНОР и това е! Peace

# 13
  • Мнения: 3 641
Много ми намирисва тази работа. Какво е това бързане. Дори не те е виждал на снимка, не се знае дали ти е пратил негова истинска. Малко психопатска работа, който и да е сам ода се навие за него ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 749
Доколкото разбирам от другите ти теми ...правя си извода,че се хващаш за поредната сламка.
Изглеждаш като човек без собствено мнение и воля.А не трябва да е така.Тогава можеш да направиш грешки,за които ще съжаляваш ужасно след това.Помни-не теб трябва да избират.ТИ трябва да си тази,която избира.

Общи условия

Активация на акаунт