За брачните халки

  • 4 453
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 840
Не си ги носим.
Той не понася пръстени изобщо.
Аз сменям бижутата си според тоалета и случая.

# 46
  • Мнения: 15 379
Носим ги и двамата, моята я махам преди да си легна, той също.
Халките ни са много красиви и освен всичко друго изпитвам удоволствие от носенето на красиво бижу Heart Eyes.

# 47
  • Мнения: 114
Носим. Не ги сваляме. Моята я свалих само, докато бях бременна.
И ние така

# 48
  • София
  • Мнения: 2 027
Не, защото нямаме  Grinning

# 49
  • Мнения: 940
Нашите нещо ни станаха малко големи. Явно като сме мерили, бяхме с леко надути пръсти. Вечер си ги сваляме, сутринта си ги слагаме. На морето също си ги свалихме, за да не се гмуркаме да ги търсим...

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
В началото ги носехме. Първо аз спрях, защото нося само по един пръстен на ръка и бързо ми омръзна само тя. Не съм я слагала от 100 години. Преди около 2-3 години той я свали, защото буквално му се срастна с пръста, малко да му почине ръката. И повече не я сложи.

Никога не съм гледала на халките като на вид декларация за обвързаност за пред околните. Не ги носим, но и не мога да ги разваля. Някакво суеверие ме гони в тази посока и не мисля, че бих ги развалила. А и са ни много хубави де Simple Smile.

# 51
  • Мнения: 1 233
Мъжа ми не я сваля, аз не я нося. Златна е, а аз нося напоследък само сребро.

# 52
  • София
  • Мнения: 119
И ние си ги носиме. Мъжът ми я сваля понякога, когато ходиме на вилата, че му пречи да работи.
Аз само като меся, за да не я чистя.

# 53
  • Мнения: 136
Носим си ги и двамата. И на мен халката много ми харесва. Освен, че е красива, нарочно си ги поръчахме да са и бяло, и с обикновено злато, за да мога да я нося с всичките си бижута + сребро.
По отношение на "демонстрацията", държа да спомена, че на много мъже не им пука с халка ли съм или не. Има всякакви нахалници!

# 54
  • Мнения: 2 153
Носим си ги. Аз по- рядко обаче!

# 55
  • Мнения: 3 066
Носим си ги идвамата ! А и много си ги харесваме-платинени!Но най-държа да си нося над халката годежния пръстен с диаманта!Означава много за мен и символизира един прекрасен за нас момент!

# 56
  • Мнения: 17 546
Мъжът ми не я е свалял от сватбата ни до сега. Златната не нося, защото не нося злато от години. Понякога слагам сребърна, но общо взето я нося много рядко.

# 57
  • Мнения: 1 844
и двамата си носим халките.понякога аз вкъщи я свалям,той почти никога.
не я нося за демонстрация,просто си я усещам част от мен,от Нас.

# 58
  • Мнения: 2 757
И двамата си носим халките. Удобна ми е и все едно я нямам. Свалям я само като меся тесто или правя кюфтета  Grinning

# 59
  • Мнения: 2 013
Носим си ги и двамата.Не ги сваляме изобщо.
Моята я бях свалила само през последните месеци на бремеността понеже не ми ставаше.След раждането пак си я нося.

Общи условия

Активация на акаунт