сутиени в болницата

  • 3 126
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 240
Искам да попитам понеже сега ми казаха,че в болницата неможе да се носи обикновен сутиен ,защото неможело да ти дойде кърмата.Интересува ме така ли е найстина и ако е така тогава какъв трябва да е сутиена и изобщо трябва ли да го има.

# 1
  • Мнения: 2 447
На мен още в предродилна ми казаха да си сваля сутиена и след това не ми дадаха да го сложа.Сложих си го чак на изписването и след това вкъщи педи като дойде да види бебо каза, че може да нося сутиен, но да не е стегнат

# 2
  • София
  • Мнения: 2 004
Едва ли ще ти е удобно със сутиен. Иначе на мен никой нищо не ми е забранявал (раждах в 1 АГБ Св. София).

# 3
  • София
  • Мнения: 240
интересно ми е защото като ти дойде кърмата какво е решението да не ходиш мокра като си без сутиен    newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 44 025
ами...вземи си един за кърмачки(1 номер по-голям от стандартният ти, че като дойде кърмата и  ти пораснат циците да има къде да ги денеш Simple Smile)....аз си ходих без...по нощница...иначе наистина ако обикновенният стяга или повдига или нещо такова млякото ще ти дойде, но може мастит да си докараш...
в този за кърмачки ако ти тече кърмата може да си сложиш подплънка.

# 5
  • Мнения: 1 107
Да е би да са имали предвид да носи специален сутиен за кърмачки?

# 6
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 862
Аз ползвах сутиен за кърмачки. По-удобен е.
Но  не е вярно, че с друг няма да ти дойде кърмата.

# 7
  • Мнения: 2 522
Става въпрос за "нормалните" сутиени - тези с банели, с кройка , която изисква няколко шева.
Лично на мен никой не ми е забранявал. През последните два месеца на бремеността и докато кърмех ,ползвах този модел на Триумф:
http://www.triumph.com/bg/page_9912_Sport.php
При чашка Д и четиримесечно помпане на кърма, нямаше как да не провиснат, но се чувствах комфортно със сутиените от този модел - памук, без да убива, лесен за сваляне при кърмене.

# 8
  • Мнения: 2 522
Това в голямото кръгче е сутиена:

# 9
  • Мнения: 99
на мен никой нищо не ми е забранявал.ти и без това ще си без сутиен - след раждането newsm78

# 10
  • Мнения: 1 053
На мен никой нищо не ми е казвал за сутиена.Като родих слагах обикновен с подплънки,какъвто имам.Ина4е за визитациите се маха,трябва да си без. Peace

# 11
  • Мнения: 6 274
Никой не ми е забранявал, но аз и без това си веех ци*и без сутиен, така че....  Laughing
Раждах в "Шейново".

# 12
  • Мнения: 592
Аз ползвах сутиен за кърмачки. По-удобен е.
Но  не е вярно, че с друг няма да ти дойде кърмата.
Peace
На мен никой не ми е казвал нищо за сутиена.Купих си един за кърмачки,за да ми е по удобно

# 13
  • София
  • Мнения: 1 139
Не съм слагала сутиен в болницата, освен на изписването Peace

# 14
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Искам да попитам понеже сега ми казаха,че в болницата неможе да се носи обикновен сутиен ,защото неможело да ти дойде кърмата.
Такава глупост още не бях чувала. Кърма ще ти дойде със или без сутиен. В МД никой не ми е забранявал, със сутиен е доста по-удобно като ти дойде кърмата. Знам, че това е нормално и естествено явление, но като видех майки със засъхнали петна кой знае от кога от кърма и се отвращавах. Сутиен и подложки - бях на този принцип.

Общи условия

Активация на акаунт