гумени тапети за баня

  • 12 183
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
Понеже не намерих никаква информация,искам да ви питам,имате ли впечатления от тези тапети?Продават се в мосю Бриколаж,на метър,широки са 1 метър,дебелички са,около 3 мм.,изглеждат точно като гумени,едноцветни са и са доста красиви.Метърът струва около 10 лв.Явно са съвсем нови и затова не намерих нищо за тях.На табелката пишеше-покритие mouse,или нещо подобно.
Моля,ако някой си е слагал в банята такива,да сподели доволен ли е,с какво лепило,тънкости....Консултантката каза,че определено са по-добри от обикновените тапети за баня,а и са двойно по-скъпи.

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 849
Рози, аз май съм виждала в друг магазин, но ми казаха, че са ПВЦ (не знам дали са същите). Бяха 69 см широки и към 5,60 лв. линейния метър. Казаха, че се лепят в/у плочки и били по-устойчиви м пъти от тапетите - по 10 год. издържали. Имаше 7-8 вида, но все с някаква картинка. Може и да е друг продукт. Тези не ми харесаха, че имат все някакво улейче (грапавинка), която би задържала мърсотия, а уж имитират фаянс. Бих предпочела да са гладки.
Определено ще ида до Бриколаж да погледна, че не ми се къртят плочки с малко дете вкъщи, а и 10 лв. са прилична цена, като сложиш и труда на майстора за фаянса + мърсотия и висене 10-20 дни да го следиш неотлъчно.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 654
Преди няколко месеца сложихме такива тапети. Лепят се с лепило, но след това мъжът ми сложи и силикон там където се съединяват. Не съм доволна, започнаха да се отлепят там където са изложени на повече влага, появи се и мухъл, а дотогава не сме имали. Няма по-добър вариант от плочките за банята Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да там където е силикона се появява мухъл. Преди да направим ремонта имахме тапети в банята. Издържаха 2-3 години, но накрая имаше мухъл по местата където постоянно се мокрят и най вече надолу. Не са се отлепяли. И аз съм на мнение, че няма по добър вариант от плочки в банята.

# 4
  • Мнения: 743
Благодаря на тези които се включиха.Все пак предпочетохме да сложим плочки,до 1.80 височина,а нагоре тапети.Апартаментът го даваме под наем,затова искахме да минем по-тънко,но предпочетохме сигурното Peace.

# 5
  • Мнения: 146
И ние бяхме с тапети за баня,издържаха 2 години,после там където се къпем и има вода сложихме плочки ,а останалата част е с тапети,интересно стана,но след 3 години започнаха да се отлепят.

# 6
  • Мнения: 1 849
И аз исках да си спестя майсторите, ама май... друг път. Благодаря за мнението.

Общи условия

Активация на акаунт