Въпрос относно странни подаръци.

  • 9 550
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Момичета, четох, четох и викам да се допитам до вас по един странен въпрос.
Знам, че не е хубаво да се подарява нож, хавлиена кърпа, одеало..Така.
По принцип не вярвам в тези неща много много, но като се замислих ... Още преди да се разделим с мъжо, преди да имаме проблемите поради, които се разделихме с майка му и преди да стигнем до степен, в която да не можем да се понасяме, тя периодично започна да ми подарява разни неща.
-нож, вит в хавлиена кърпа, който тя не пипна.
-чехли.
-цвете в саксия.
-одеало.
Та, мисълта ми е, според вас, дали може да е направила нещо. с което да причини нашата раздяла?/според вас, де/

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Не си внушавай разни неща. Сигурно ако не знаеше за тези суеверия, щеше да откриеш истинската причина за раздялата.

# 2
  • Мнения: 379
виж сега, аз ще ти отговоря макар и да не съм много веща по въпросите на вещерството. чела съм,че магията съществува дотолкова,доколкото сам вярваш в нея. с други думи, ако търсиш обяснение за това което се е случило между теб и мъжа ти, то със сигурност е майка му, но не поради горепосочените причини, а поради тези в темата за свекървите.
когато майка ми почина и аз взех да се замислям за появилия се изневиделица вкъщи нож, за подарената й без повод от свекърва ми нощница и т.н. е да, но истината е ,че майка ми имаше рак и едва ли някое от тези неща е повлияло - сигурна съм че си имат логични обяснения и те не са магия. а пък ако са пак съм чела,че обикновено всичко се връща...
така че недей да се замисляш за всевъзможни глупости, просто мъжът ти не е бил за теб и толкова. не се вкарвай във филми от които нищо полезно няма да излезе.

# 3
  • Мнения: 2 821
-нож, вит в хавлиена кърпа, който тя не пипна.
-чехли.
-цвете в саксия.
-одеало.
Та, мисълта ми е, според вас, дали може да е направила нещо. с което да причини нашата раздяла?/според вас, де/

Какви са суеверията, свързани с тези вещи? Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3
Че какво лошо има да ти подарява неща за домашна употреба? Аз съм купувала нож на майка ми и даже много оцени желанието ми да й помогна в намирането на качествен нож.

Притеснителен тук е фактът, че търсиш причините за раздялата в предметите, а не в думите и поведението на хората. Което означава, че ще повториш същите грешки в следващата връзка.

# 5
  • Мнения: 1 168
Не съм ги чувала тезиработи, а и не вярвам по принцип, но пък кърпа се подарява и на кръщене, така че едва ли е за лошо.

Нож ми подарихаедни приятели наскоро, за майтапа, защото милото все не намираше време да наточи нашите - нищо ново не се е случило от тогава.

# 6
  • Мнения: 25 589
Знам, че не било хубаво да се подарява нож, трябвало да се купи. Ти що не и даде някоя стотинка, щом си толкова суеверна?
А на чехлите, саксията с цвете, одеалото и хавлията какво им е?
С майка ми колко саксии и чехли сме си подарявали една на друга...  Laughing
А одеала много родители подаряват - чеиз му викат.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 992
Нож ми подари бъдещият ми бивш съпруг като подарък за сватбата - кинжал.
И аз се чудя къде ни била драмата, не била в любовницата, в кинжала е била  Mr. Green

Не се връзвай на такива неща.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ха така, при последното ни гостуване свекърва ми ни подари една камара хавлии и две цветя в саксии. Какво ли ми мисли начи Rolling Eyes
Я не се връзвай на такива идеи Hug

# 9
  • Мнения: 11
След като раздялата ви вече е факт, гледай напред. Каквото било - било.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
От изброените вещи ми се стори странно само за ножа.

# 11
  • Мнения: 46 508
Знам, че е най-лесно да обвиниш някой друг за проблемите ти, но всичко идва от вас двамата, каквото сте си направили, това е.

И на нас са ни подарявали изброените неща, не виждам с нещо да са ни навредили ...

# 12
  • Мнения: 25 589
От изброените вещи ми се стори странно само за ножа.

Що? Сума ти ножове съм дала на майка ми, когато някой мой ми омръзне или и купя специално, когато ми писне да се мъча с нейните. Е, последния път спазих суеверието, изпросих си левче.  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 3 752
Не виждам нищо съмнително от тези неща,които си изброила.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 255

Алооо хавлиена кърпа/ кърпи се подаряват като дар от свекър и свекърва към бъдещи младоженци  Blush
Как да не е хубаво, на хубаво си е...  Crossing Arms
На баба ми и дядо ми подарим ножове за миналата коледа ( не им мисля нищо лошо)
На мъжО подарих един самурайски меч...
Цвете в саксия получавам/подарявам много често, тъй като аз не обичам букетите и
всичките ми приятели го знаят  Crazy
Чехли виж... не знам... получавала съм чехли и часовник  Crazy , с надпис - вибратор  Blush

Не виждам нищо лошо и странно....  Whistling

бтв - това че се дава стотинка съм го чувала за сапуна - не се подарявал, а трябвало да се откупи и
като се замисля май го спазваме ...

Общи условия

Активация на акаунт