СладоледеноРУСЕнска прохлада в ужасните жеги...

  • 21 084
  • 311
  •   1
Отговори
# 45
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
ЕХО МОМИЧЕТА,Я ПОМОГНЕТЕ!Имам интерес за лекциите относно кърменето,къде е тази улица и трябва ли да се записвам предварително?

# 46
  • Мнения: 646
Това е улицата от Пантеона към Руското Консулство.
Няма предварително записване  Peace

# 47
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Мерси за инфото,но в офис или къща е това,извинете ме за въпросите,не съм наясно с темата Embarassed

# 48
  • Мнения: 2 019
нямам нищо против норд,напротив,батута им е страхотен,лабиринта също,да кажем,че и цените са долу горе добре.но персонала на детския кът просто не може да наглежда толкова много деца.особено като в батута.не одобрявам ,и че пускат деца от всякакви възрасти.на единствения рожден ден,на който сме били едно от децата си излезе и хукна към парка.добре,че майката на рожденика го видя,защото жената изобщо нямаше и идея какво се случва.
подкрепям,а даже не ги гледат изобщо децата

# 49
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
нямам нищо против норд,напротив,батута им е страхотен,лабиринта също,да кажем,че и цените са долу горе добре.но персонала на детския кът просто не може да наглежда толкова много деца.особено като в батута.не одобрявам ,и че пускат деца от всякакви възрасти.на единствения рожден ден,на който сме били едно от децата си излезе и хукна към парка.добре,че майката на рожденика го видя,защото жената изобщо нямаше и идея какво се случва.
Моят син се качи от батута на тентата(която е над пързалката ) и докато каката го смъкне ( хората от първата маса и казаха , че има дете) се беше хубаааво окъпал със събралата се там вода .Бяха само две деца  , края на работния ден , но защо не знам може едно 3 годишно да направи такава каскада и до днес нямам обяснение, .Горкото момиче само ми се извиняваше , че е мокър (все едно кофа вода бяха изляли отгоре му) , а аз само исках да го гушна и дори не ми се мисли какво можеше да се случи!

# 50
  • Русе
  • Мнения: 1 155
krio, Сашко е така. Всяко лято, като започнат жегите, се обрива абсолютно по цялото тяло, най-вече вратлето, ръцете и коремчето. Единственото, което го спасява, е честото къпане. Когато сме си вкъщи го къпя (по-скоро измивам само с вода) по няколко пъти. Веднага му се успокояват пъпчиците (остават си, но видимо се успокояват) и като се изпоти пак се появяват  Sad Но поне гледам за момента да успокоя кожата, защото започва да го сърби и щипе от потта.

# 51
  • Мнения: 5 391
dessi, честит рожден ден!  bouquet

# 52
  • Мнения: 946
Деси,честит рожден ден!Желая ти преди всичко здраве,за да можеш да се радваш и наслаждаваш на своето семейство,бъди все така лъчезарна,късмет и много любов!  bouquet

# 53
  • Мнения: 2 090
                                                                                                  Мерси,момичета!Почерпете се за мое здраве!

# 54
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честит Рожден Ден , Деси !!

Здраве ,любов и сбъднати мечти!

# 55
  • Русе
  • Мнения: 86
Здравейте момичета, скоро ще правим кръщене на малката в Басарбовския манастир, но като записвах дата не се сетих да попитам каква е цената. Има ли скоро извършвали този ритуал там и ако могат да споделят каква сума искат.
Предварително ви благодаря  Hug

# 56
  • Мнения: 123
Честит рожден ден , Деси , здраве , щастие и мн усмивки   bouquet

ems2006 , Deb , вчера като се рових попаднах на доста мнения за крем Бочко със смрадлика , купих го и вече два пъти съм я мазала , кожата й определено вече е мекичка и пъпчиците почти ги няма , а колкото до честото къпане поне по два пъти и ние се къпем сега в жегите , няма как  Laughing

# 57
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Честит рожден ден на Деси!Много здраве и щастие!

  По съвет на дерматолог,когато къпя малкия само с вода слагам лъжичка сода бикарбонат в коритото,или щипка сода в съд с вода с който обливам накрая.Содата помага за "дехлорацията" на водата и я омекотява, успокоява кожните обриви и желанието за сърбеж.

# 58
  • Мнения: 164
Честит рожден ден и от мен  bdbaloni

# 59
  • Мнения: 1 523
Честит рожден ден на Деси!Много здраве и щастие!


И от мен!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт