Шишета против колики

  • 7 192
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 429
Ползвах на Авент и на Чико.Ефект нулев обаче.Никаквата не я свършиха. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 276
Гласувах за Авент.Но според мен и от злато да е шишето като е рекло че ще има колики няма как да ги предотвратиш.Ние нямахме колики.Не знам какво е но ме съмнява шише да помогне.По скоро си мисля че рекламата е на първо място.

# 32
  • Мнения: 1 354
Ползвам на Авент, ама няма голям ефект(поне при нас).

# 33
  • Мнения: 9 973
камера,шишетата колики не лекуват

# 34
  • София
  • Мнения: 17 591
Ползвала съм какви ли не шишета, разлика не съм забелязала - освен в цената.

# 35
  • Разград
  • Мнения: 518
Ползваме шишетата на д-р Браун  Peace. Незнам дали от шишетата или не, но децата ми имаха само 2 седмици колики и то за по 2-3ч.

# 36
  • Мнения: 998
От начало ползвах Нук ,след това Авент ,хубави са шишетата ,но за колики не мисля ,че
едно шише може да помогне за жалост;
Поне при нас беше така.
Ползваме шишетата на д-р Браун  Peace. Незнам дали от шишетата или не, но децата ми имаха само 2 седмици колики и то за по 2-3ч.
Обаче това ще го имам предвид.

# 37
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Няма шишета против колики - това е измамен трик на търговците!С първото си дете като неопитна майка дадах сума пари за подобни шишета и ефекта беше нулев.

# 38
  • Мнения: 14 654
Не съм купувала такива шишета нито за първото дете, нито ще купя и за второто. Това са страшни глупости и ми е леко смешно, че има хора, които вярват, че една пластмасова тръба в шишето ще спаси детето им от колики.
Ще си купя и този път най-обикновените шишета на Камера, които ми свършиха чудесна работа веднъж.

# 39
  • Мнения: 1 372
Всъщност не съм ползвала шишета за колики. Бях си купила едно такова шише, тъй като ми ги похвалиха за много добри и ефективни, но на мен ми се стори неудобно. А иначе марката му е Чико.

# 40
  • Мнения: 166
Аз ползвах на Dr.Brown,но не усетих да има някакъв ефект.Помагаха ни само капките против колоки

# 41
  • София
  • Мнения: 292
Мерси много.  Hug
Време ни е да сменим шишетата на авент, и понеже коликите ни се върнаха ( явно при нас са на периоди, идват и отминават независимо от капки Sad мислех да пробвам нещо друго. Но като гледам резултатите ще купя същите.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 53
Кърмих до 6м. имаше колики до 5м. Давала съм чай, капки и всичко което е против колики и ефект нямаше. Заключението на педиатърката беше, че е от кърмата, била много гъста, бебчо се запичаше и й се подуваше коремчето. Започнах да захранвам на 5м. и нещата се оправиха. Затова си мисля, че всичко е много индивидуално и да се пробва, на един му действа едно, на друг друго.

# 43
  • Мнения: 2 090
Няма шишета против колики - това е измамен трик на търговците!С първото си дете като неопитна майка дадах сума пари за подобни шишета и ефекта беше нулев.
Съгласна съм с Биляна,с първото дете и аз така бях направила ooooh!.Сега ползвам шишета Чико,харесват ми защото са с по-мек бибиерон,каучуков Peace.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Според мен няма такива шишета против колики.

Общи условия

Активация на акаунт