Италия 102 : темата ни взе да опустява, за ваканция народа се приготовлява

  • 13 998
  • 322
  •   1
Отговори
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ДЮНbouquet






Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,
Част 41, Част 42, Част 43, Част 44, Част 45, Част 46, Част 47, Част 48, Част 49, Част 50,
Част 51, Част 52, Част 53, Част 54, Част 55, Част 56, Част 57, Част 58, Част 59, Част 60,
Част 61, Част 62, Част 63, Част 64, Част 65, Част 66, Част 67, Част 68, Част 69, Част 70,
Част 71, Част 72, Част 73, Част 74, Част 75, Част 76, Част 77, Част 78, Част 79, Част 80,
Част 81, Част 82,Част 83, Част 84, Част 85, Част 86, Част 87 , Част 88 , Част 89 , Част90,
Част 91, Част 92, Част 93 , Част 94 , Част 95, Част 96, Част97 Част 98, Част 99 , Част 100, Част 101


Ето и няколко полезни сайта:
Италиански културен институт
Тълковен речник на италиански
Ferrovie dello Stato

Moжете да сваляте италиански филми от: http://www.mininova.org/
Можете да четете какво се случва по света ето тук:
http://www.corriere.it/
http://www.repubblica.it/
http://www.lastampa.it/redazione/default.asp
http://www.panorama.it/

Прогноза за времето ето тук:
http://www.ilmeteo.it/




# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Simple Smile
не бих отказала почивка на такова място, но...... Tired

# 2
  • Мнения: 2 603
хах, жестоко заглавие! е аз се надявам да не опустее съвсем...

# 3
  • Мнения: 1 100
Аз сЪ Шегувах бре, Дирок ме взел насериозно Heart Eyes Ще преживея корекцията Wink

Отивам да стягам куфарите за плажа от снимката, еххх....

# 4
  • Мнения: 5 475
  Да се вредя в новата тема. Wink

  Още 10 дни и аз ще се излягам на плажа.  Sunglasses
  
  Време не остава за писане, но ви чета.  Wink Hug
  Свърши ми курса, издържах си изпита успешно и си чакам дипломата.  Wink
  Дъщерята завърши блестящо с 6 изпита, издържани с медиа 29.  Peace

  В крайна сметка доколкото разбрах, май никой няма да е в Бг средата на август?  newsm78
 
  Дайте ми някаква идея каква обиколка на Бг с кола можем да направим за около седмица? Къде е интересно да се иде?  newsm78
   

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Пускам снимки да има с какво да си плакна о4ите,4е аз морето преди Феррагосто няма да го видя  Rolling Eyes

Пренасям малко от предната тема

....
 Учи всичко Peace Там ги слагат и на гърне. Нареждат ги в кръг гърнетата и ги карат да сядат, при което настава голяма веселба и така той се научи да възприема гърнето като нещо хубаво и вкъщи сам си го иска, за да сяда. Wink Все още не сме махнали памперса, понеже аз още не съм се занимала да настоявам по-сериозно, но сме на една крачка от събитието.
Изобщо аз съм много доволна!
....

На мен въпроса с памперса на Але ми е много наболял.  Confused Имам огромното желание да го махнем ве4е, оба4е колкото пъти опитвам да я сложа да седне на гърнето по4ва да пиЩи неистово сякаШ върху пирони я слагам да седне.Купих и малка дъска за тоалетна,която се слага върху голямата, подплатена,меки4ка във формата на пате,и от нея пиЩи и не иска да сяда.Какъв е тоя стрес,какво е това 4удо в недоумение съм голямо. Въпреки,4е тя е редовно до мен и сестра си,когато ходим до 00, знае,4е се сяда и се прави пипи е попо ама тя не си и помисля да го направи. Сестра и си сядаШе на гърнето без никакви проблеми,даже го ползваШе като стол4е и се паркираШе с него да си гледа картоните а тази малката не Ще и да знае.Просто ве4е не знам как да процедирам,приемам идеи всякакви. Confused

# 6
  • Мнения: 5 710
няма, няма -  има постоянни присъствия  Twisted Evil

здравейте хора,
абс. вярна е приказката, че човекът е човек, когато е на път. чувствам се страхотно заредена след пътуването, което направих до лаго ди гарда. с нетърпение чакам пак да тръгна нанякъде.

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs082.snc1/4760_997 … 215_5074023_n.jpg

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
 Да се вредя в новата тема. Wink

  Още 10 дни и аз ще се излягам на плажа.  Sunglasses
  
  Време не остава за писане, но ви чета.  Wink Hug
  Свърши ми курса, издържах си изпита успешно и си чакам дипломата.  Wink
  Дъщерята завърши блестящо с 6 изпита, издържани с медиа 29.  Peace

  В крайна сметка доколкото разбрах, май никой няма да е в Бг средата на август?  newsm78
 
  Дайте ми някаква идея каква обиколка на Бг с кола можем да направим за около седмица? Къде е интересно да се иде?  newsm78
   

Браво на вас с Борянка,отли4ни4ки. bowuu  bouquet

Аз,бе,аз съм си в Бг от 15 август до 18 август и после от 31ви докъм 4ти_5ти септември. Някой ако иска да сЪ видим за по кайве да свирне на ли4ни. Wink

# 8
  • Мнения: 5 475
  Hug Ок, стига да не сме на обиколка , ша свиркам и без това сме комшийки и тук, и там. Wink
 
   Днес са фойерверките на Вила реале, ще ходите ли да ги гледате?  newsm78
   

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
  Hug Ок, стига да не сме на обиколка , ша свиркам и без това сме комшийки и тук, и там. Wink
 
   Днес са фойерверките на Вила реале, ще ходите ли да ги гледате?  newsm78
   

Ако мъж ми се прибере в разумно време може и да се занесем... Thinking

# 10
  • Мнения: 5 475
 То май и  на мен ми се очертава прибиране късно, че влизам в събрание... Confused
 ... за утешение поне всичко се вижда от терасата на блока.  Wink

# 11
  • Мнения: 1 100
Пускам снимки да има с какво да си плакна о4ите,4е аз морето преди Феррагосто няма да го видя  Rolling Eyes

Пренасям малко от предната тема

....
 Учи всичко Peace Там ги слагат и на гърне. Нареждат ги в кръг гърнетата и ги карат да сядат, при което настава голяма веселба и така той се научи да възприема гърнето като нещо хубаво и вкъщи сам си го иска, за да сяда. Wink Все още не сме махнали памперса, понеже аз още не съм се занимала да настоявам по-сериозно, но сме на една крачка от събитието.
Изобщо аз съм много доволна!
....

На мен въпроса с памперса на Але ми е много наболял.  Confused Имам огромното желание да го махнем ве4е, оба4е колкото пъти опитвам да я сложа да седне на гърнето по4ва да пиЩи неистово сякаШ върху пирони я слагам да седне.Купих и малка дъска за тоалетна,която се слага върху голямата, подплатена,меки4ка във формата на пате,и от нея пиЩи и не иска да сяда.Какъв е тоя стрес,какво е това 4удо в недоумение съм голямо. Въпреки,4е тя е редовно до мен и сестра си,когато ходим до 00, знае,4е се сяда и се прави пипи е попо ама тя не си и помисля да го направи. Сестра и си сядаШе на гърнето без никакви проблеми,даже го ползваШе като стол4е и се паркираШе с него да си гледа картоните а тази малката не Ще и да знае.Просто ве4е не знам как да процедирам,приемам идеи всякакви. Confused

Не я насилавай Дирок4е. Всяко дете е разли4но: някои се нау4ават на година и половина да ползват гърне и 00, други над 3...Щом пиЩи и се дърпа, зна4и оЩе не е готова. Опитай пак след някой месец (според разни книжки, интернет и педиатрите), преди 2 години и половина, радко могат да се нау4ат да ползват...Моята хитруШа имаШе напредък оЩе преди година, после се отказа...сега от около 2 месеца сме ок...Казва ли си? Пробвай да я оставиШ без памп. може пък сама да пожелае гърне, като види 4е няма. Принципно няма идеална формула май, при всяко детенце е индивидуално.

# 12
  • Мнения: 5 710
дирокова, с награди не става ли?

# 13
  • Мнения: 1 100
дирокова, с награди не става ли?

Определено става Grinning аз съЩо така действам.

# 14
Дироки, а Джулия дали ще се навие да сяда на гърне и тя, за да стимулира и забаламосва Але? Crazy Laughing
Слагате двечките на две гърненца едно до друго, да си говорят, да се закачат... Колкото на малката да не й е неприятно гърнето, пък и да види, че голямата сестра и тя прави така. Wink

Общи условия

Активация на акаунт