Нормално ли е на 14 години да започнеш да имаш секс.

  • 37 338
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
Още не си почнала да съставяш правилни граматически и смислови изречения, рано ти е.
в този ти ред на мисли,някои цял живот трябва да останат на сухо Laughing

# 31
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
на 14 първи секс, на 16 мама, на 18 завтаряш, на 30 и кусур ги изпровождаш да се спасяват и след още малко ще си една прекрасна млада баба....

# 32
  • Мнения: 2 070
забрави да споменеш-разведена

# 33
  • Мнения: 1 008
Рано е.Зависи.
Правих секс за първи
път на 14години и 5 месеца.

# 34
  • Мнения: 17 546
Тук няма да намериш никой, който да ти каже, че на 14 години е нормално да правиш секс! Просто защото не е нормално! Naughty

# 35
  • София
  • Мнения: 16 005
Да, нормално е да ти е интересно, да мислиш, че баткото е единствен и да го пробваш.
За сегашните момичета е в реда на нещата. Не ги осъждам. Винаги съм съветвала дъщеря си да не влага чувства, да знае, че трябва да си завърши образованието, а другото е подробност.
Едва ли на 14 г. започват постоянен полов живот.  От време на време след дискотека, след гости - все ще се случи с поредната голяма любов. По мои наблудения в тази възраст умират да се гаджосват и после като се разделят - да охкат и пъшкат пред приятелки. Изобщо ролята на прелъстена и изоставена им е много интересна.
То, че ще стане някога е ясно. Просто съветвайте ги да не влагат чувства.

# 36
  • Мнения: 804
Да "имаш секс" е нормално - съществително:  секс = пол
В другия контекст - секс = полови сношения, на 14 не е нормално .
А най-ненормалното и безотговорно нещо е на 14 години  да си толкова отчайващо плачевно неграмотна и вместо това да те тревожи да мислиш за секс.
Мисли за за езиковата си култура и за неумението си да спретнеш смислено изречение, с другото несъмнено ще наваксаш и без наша помощ.

# 37
  • София
  • Мнения: 250
Според мен на 14 години е прекалено рано  Naughty

# 38
  • Мнения: 92
Да водиш полов живот не е никак майтап работа! Naughty
Едва ли на 14-годишна възраст ще се сетите за всичко,което би могло да ви докара секса.Секса не е само туй в онуй и се прави,за да получиш удоволствие.А за какво сексуално удоволствие може да се говори на тази възраст? newsm78Не само че е рано,ами е направо абсурдно!!!

# 39
  • Мнения: 6 617
Да имаш секс  Joy Joy Joy
Рано е ,но е нормално явно.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 840
А за какво сексуално удоволствие може да се говори на тази възраст? newsm78Не само че е рано,ами е направо абсурдно!!!
А, недей така!
На 14 години повечето младежи и девойки редовно мастурбират и знаят какво е сексуално удоволствие.
Това, че може чисто технически да не са опитни и да не могат да си го доставят пълноценно при един полов контакт, не значи, че са неспособни да го изпитват.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 987
Отчитайки акселерацията на поколенията, вероятно не е рядкосрещано. Въпреки това, за мен е неприемливо ранна възраст за започване на полов живот.

# 42
  • София
  • Мнения: 16 005
Явно за повечето от вас е рано и неприемливо.
Какво ще направите ако детето ви просто ви информира, че  работата е свършена?

# 43
  • Мнения: 5 710
Нормално ли е на 14 години да започнеш да имаш секс.  На мен ми се струва рано, може и да съм по старомодна въпреки, че аз бях на 17 години и все си мисля че ми е било много рано. Може и да греша. Вие как мислите.

как да имаш секс, я се стегни малко Laughing, having не се използва с глаголи в българския език.
по въпроса ти, рано е да.
и 17 е рано, виж как ти бяга граматиката  на стари години ...

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
Нямам представа как ще реагирам. В момента дори не мога да си го представя, защото е далеч от тази възраст. А и никой не знае каква ще бъде на 14.

Общи условия

Активация на акаунт