ПОМОРИЕ 2009г.

  • 7 647
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Я да те питам - как е плажът към хотела и само гости на хотела ли могат да го ползват? Знам,че има някакво много готино заведение там -с легла,шезлонги,шатри и т.н.?
Ами ние точно там ходихме на плаж с децата, но само веднъж платих, другите пъти съм минала гратис. Явно е отделно, защото ми донесоха пари от хотела, за да платят шезлонгите, а после ми ги записаха към сметката на стаята. А бяха много мръсни самите шезлонги, не са виждали парцал от началото на сезона. А в самия хотел е много чисто. Но на плажния бар с готините шатри можеш да идеш и без да си гост на хотела, на едните, който са във форма на ябълка пише, че се плаща по 10 лева на час или нещо подобно.
Според мен целия комплекс Атириум е отделно от хотела, но явно инвеститора е един, защото доста си приличат по стил. А до центъра на стария град не е далече, максимум 10 мин, но се минава покрай едни строежи и е неприятна гледката.

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 20:53 от barfly

# 16
  • Мнения: 239
Благодаря за обстойната информация! Simple Smile Тези "като ябълка" дали някой им знае имената... 10 лв на час пак е добре,на мен ми казаха,че било 100 лв цялото,като ти давали и бутилка щампанско.... bowuu

# 17
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
А за Феста хотели инфо? Виа Понтика мисля, че беше единия. Отзиви?

# 18
  • Мнения: 5 140
защо никой не пише какви са цените в заведенията  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 222
поморие ми е любимият морски курорт.няма по хубаво място от него.плажовете са страхотни ,а ако почиваш там отседни в старата част в някое хотелче.

# 20
  • Мнения: 239
защо никой не пише какви са цените в заведенията  Rolling Eyes
.
 за кои заведения?  barfly ще ти каже Simple Smile Колко е входа за плажа?

# 21
  • Мнения: 5 140
за кръчми, ресторанти и всякакви такива....barfly къде сиииииииииии  Whistling

# 22
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
за кръчми, ресторанти и всякакви такива....barfly къде сиииииииииии  Whistling
Ами ние бяхме със закуска и вечеря в хотела. Та не ги знам цените на кръчмите. Но някъде из bgnews-a четох, че дори са ги намалили цените това лято по черноморските кръчми.
Та от Поморие нищо не видях, освен хотела, плажа и "лунапарка" в центъра. Но мисля пак да ходя с децата, но не знам още кога и къде.

# 23
  • Мнения: 5 140
абе като отида ще видя

# 24
  • Мнения: 4 125
малко да побутна темата
ако има някоя мама, която вече се е върнала от поморие, или още е там да разкаже

# 25
  • София
  • Мнения: 1 768
И аз се интересувам от кръчми и ресторанти - хубава храна и прилични цени. Ако някой знае, нека да пише.

# 26
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Ние сме в хотел "Зевс", в стария град, утре си тръгваме: http://www.zeus-hotel.com/ Ресторантчета и кръчми има много в стария град. Има и доста пици на парче за хапване на крак. Ние основно хапваме в хотела, по-удобно ми е с децата. А и готвят невероятно вкусно и всичко е прясно. Точно до нашия хотел има една кръчма "Водопада", ефектна е заради самия водопад, но кухнята не струва. Също и "Барбут" (по ул.Ахелой към плажа) има много клиенти, явно е вкусно, но не е мой тип кръчма, не сме пробвали. Цените на всякъде са по-ниски.
Днес бяхме на плаж пред Атириум-а, еми съвсем друго беше, малко по скъпо, но пък доста е по чист самия плаж, а на централния децата буквално играят с фасове Sick Малката днес за обяд заспа в обсъжданите по-горе шатрички, 5 лева за час е.
Много пари изхарчихме на лунапаркът на центъра, но пък нали за това сме на море, да се забавляват децата. Ако се сетите друго питайте.

# 27
  • Мнения: 4 125
ние се върнахме миналата седмица
обаче не очаквах че в началото на юли ще има толкова хора и ще е такава лудница, много руснаци, страшна работа
цените нормални като за море, заведенията по крайбрежната алея са почти еднакви като цени и кухня, в омара постоянно беше пълно, явно е по-добре там
плажа много ми хареса-източния имама предвид, пясъка и водата бяха чисти, само дето имаше много хора
общо взето съм доволна от почивката
дайте идея за септември месец- хубав плаж и не много скъпо

# 28
  • Мнения: 5 173
Който е отсядал в квартира нека сподели какви са цените на нощувките и условията?

# 29
  • Мнения: 1 636
влакче, което обикаля от новия до стария град,затворена главна улица, която разбрах че тази година е обновена.
За съжаление влакчето го няма от 2_3 години ве,е. Май намалявало печалбата на автобусите (така поне бях чела някъде). Главната я оправиха миналата година. Сега има повече място zа раzходка, но е много слънчеста.
Иzточния плаж си е бил винаги пълен, макар, че е с миди,фасове и подобни боклуци.
Цените на zаведенията са раzлични, бих каzала има zа всеки двоб. Най_много ни харесва сръбския ресторант, не е нужно да сядаш, може zа иz път да вzемеш сандвича. Всичко е пресно, пред теб направено и в момента решаваш какво искаш. Цените са н.р. сандвич (ако така се води  newsm78) с контра филе, zеленчуци и хляб, на който му zабравих името, но е супер е 6лв.
На лунапарка мога само да подкрепя, като иzлеzем само zа батути, колички и карусел zа двамата ни сина zаминават мин. 20_25 лв.
Повече можете да прочетете и в сайта на Поморие във "вашите коментари".

Общи условия

Активация на акаунт