В ДОБРИЧ лято е! Търсете ни на море! (58)

  • 11 304
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАНКО nbirthday  party023 bdbaloni baloni

# 31
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Кеми, да ти е живо и здраво порсналото момче.  bouquet


Май яко ще праска днес, след тази луда жега.

# 32
  • Мнения: 200
Облаци, облаци и накрая нямаше дъжд  Crossing Arms

# 33
  • Добрич
  • Мнения: 5 446
Днес след обед край Плевен такъв дъжд и град ни валя, че стигнах до извода: По-добре да няма дъжд, отколкото да вали град. От двете страни на пътя под дърветата се напълни със спрени  автомобили, които търсят убежище от градушката.

# 34
  • Мнения: 200
Аз пък да ви се оплача набързо. Незнам как ще спя таз вечер, току що някой се опита да влезе в нас, пробва вратата дали е заключена. Добре, че светнах лампата в коридора, надявам се да са се изплашили. Това не е за сефте имало и други случаи ама все през деня, поне аз тогава съм усещала......

 Аз поне малко исках да вали, то я ква жега пак  ooooh!

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честито на Ванко (на патерици)!

ленка, много гадно и страшно е това. Praynig

# 36
  • Мнения: 377
Добро утро!
Ленка - много неприятно това !А да не би да е някой пиян или объркан съсед , който е сгрешил етажа примерно (казвам го защото преди години често се случваше като живеех на Балик -един съсед все бъркаше етажите).А ти сама ли беше в къщи?Дано не се повтаря вече. Peace
За дъжа и аз се надявах само малко да повали , но ..... За градушка и аз не съм съгласна обаче , а да не говорим за гръмотевици и светкавици.Изпитвам някакъв ужас от тях.
Какво става никой нищо не казва  за среща - съгласни ли сте или.....?
Лек ден на всички!А които са на моренце да се потопят заради мен . Wink

# 37
  • Мнения: 200
Краси, за снощи съм съгласна да е бил пиян съсед, ама и другите пъти, които са през деня ли  newsm78

За среща незнам, ще видим, все пак съм зависима от малко дете...

# 38
  • Мнения: 11 607
Кеми, Честит ти Рожденник! Да е жив и здрав Ванко, много да слуша и да ви радва! И съвсем в близката петилетка да стане батко(поне 1 път!)!!!!!

Ленка, да не е някой скрит любовник или ухажор твой? Аз определено бих си изкарала акъла...Дано разберете скоро какъв е този зор да се влиза във вас.........

Ох.....определено е скука днес.......Като си представя,че утре сигурно ще е пълно тук с дразнещи снимки от морето и от сега ви казвам,че няма да ги погледна въобще! И ще бъда желязна и няма да се поддам на провокациите!

# 39
  • Мнения: 2 821
Забравих си фотоапарата днес Mr. Green

# 40
  • Мнения: 11 607
Забравих си фотоапарата днес Mr. Green

Дишам по-спокойно вече въпреки жегата.......Ох...успокоих се!

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 958
Макар и малко късно /не можах да смогна  Blush/, но от сърце ви благодаря за пожеланията за Ванко. Дано всички се сбъднат  Grinning
А сега, да почерпя от негово име:

тортата

питката, по негова поръчка

по един коктейл от мен, за разхлаждане

а ето го и самият рожденик

# 42
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Забравих си фотоапарата днес Mr. Green
Боре, както винаги тактична. Laughing

Ленка, много е неприятно това. Дано не се повтаря.

Кеми, чаках почерпката с нетърпение. Тортичка и коктейлче ми дойдоха добре за следобяд. Рожденикът изглежда доволен.

# 43
  • Мнения: 3
Здарвейте момичета, два дни вече немога да ви изчета, аз съм вече на север, но колкото по- на юг...... толкова по- добре...

Мама Цоцоланка , моето дете беше на около 5-6 месеца , като му се появиха пъпки и червени обриви по цялото тяло,направо на петна, чак като рани, след ангина с висока темп. и антибиотици и те се появиха вечерта, направо ми се взе ума, консултирах се с една лекарка от Любимец (личния на детето невдигаше), и жената ми обясни, 4е е реакция в следствие на рязкото спадане на температурата, следкато е била с високо Т няколко дни, и всичко се изчисти за около 3 дни без лекарства

За мебели - в интернет има разни обяви за мебели- втора ръка, ако имам време утре ще поразгледам, а една позната продаваше ъглови легла с ракла за около 100 лв.всичко, но без матрак,  трябва да видя дали не ги е продала. За матрак мога да дам по- евтина и по- удобна идея- ние в къщи сме с дунапрен и на спалнята, и е по-удобно

kemi , да ти е живо и здраво момченцето и много да ви радва

А , и за МОЛ- Добрич, аз разбрах че ще е в обувния завод, до 2-ра градска

Хайде лека нощ, утре пак

# 44
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
Заповядайте по едно Wink



А , и за МОЛ- Добрич, аз разбрах че ще е в обувния завод, до 2-ра градска
Не, там щели да настаняват "Лидъл" - умален вариант на "Карфур" за малки градове..."Молът" ще е в универсалния...гледа ми се сеир Laughing...Като ги знам нашите какви намаления правят - от 40 лв. на 32.../Том Тейлър/

Общи условия

Активация на акаунт