Редуктил - тема 7

  • 64 029
  • 756
  •   1
Отговори
  • Мнения: 459
Цитат на: irkata1984
Това е новата тема за хапчето помогнало да много жени и мъже с наднормено тегло да свикнат да се хранят правилно, по-малко и само когато са гладни.

!!! Какво трябва да знаете, преди да започнете да пиете Редуктил:

Какво представлява?
Основната съставка е веществото  Сибутрамин (Sibutramine). Именно то притъпява чувството за глад и ускорява метаболизма, но и в отделни случаи предизвиква странични ефекти, за които ще говорим по-долу. Помощните съставки са лактоза монохидрат, магнезиев стеарат, микрокристална целулоза, колоидален безводен силиций. Капсулната обвивка съдържа индиго кармин (Е132), титаниев диоксид (Е171), желатин, натриев лаурил сулфат.
Предлага се в 2 варианта  - 10мг и 15 мг. (това е съдържанието на сибутрамин)


Как действа?
Увеличава чувството за ситост и намалява количеството на поетите калории, освен това повишава термогенезата , което от своя страна води до повишаване на основната обмяна / при голяма част хората със затлъстяване се наблюдава ниска основна обмяна , което много затруднява намаляването на теглото и контролирането на апетита /.

За кого е подходящо?
За хора със затластяване и Индекс на телесна маса(ИТМ) ≥ 30 kg/m2, както и ИТМ ≥ 27 kg/m2 с наличие на съпътстващи заболявания. Препоръчва се консултация с лекар, който да прецени дали имате съпътстващи заболявания, които да попречат на действието или да спомогнат за страничните ефекти, предизвикани от сибутрамина. Медикаментът се предлага без рецепта в аптеките, но консултацията с лекар е силно препоръчителна.

Странични ефекти
В някои случаи лекарството предизвиква сърцебиене, задух, гняв, депресия, световъртеж, запек и др. Най-честия страничен ефект е сухота в устната кухина.

Целта на темата не е да прави реклама на въпросния медикамент, а за споделяне на опит между приемащите го.
Ние не сме лекари и не можем да преценим дали лекарството е подходящо за вас. Консултацията с лекар е задължителна
!

ПРЕДИШНИ ТЕМИ:
1, 2, 3, 4, 5, 6

Заветната цел на всяка от нас


# 1
# 2
  • Мнения: 427
                        Браво Елди! smile3501                                                 Чудесно си се справила.А аз изпитвам страх да се пробвам,все си мисля че няма да успея.Момичета, една седмица няма да ме има.Няма да имам и кантар,дано на отчета след това бъда на -кг.Желая ви много успехи в борбата с килцата.Ама че рима. Mr. Green                  Елдивка-това е за теб по случай темичката.                                                                                                                                                                                                        На всички много  Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 459
Благодаря ви, момичета! Много сте мили  smile3525

Saidah, мила, дано да си починеш добре през тази една седмица. Много положителни емоции ти желая, а като се върнеш да ни се похвалиш с минусче. newsm10

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен в новата теме , браво Мацко справила си се чудесно - добре че има кой да се сеща да направи нова тема.

 При мен е застой на килцата но не умивам, продължавам напред.

# 5
  • Мнения: 26
ха нова темичка а аз ви търся в старата Браво Елди!Поздрави чудесно си се справила ,момичета честита нова рема и повече килограми в минус

за всички вас Hug Hug Hug   love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 6
  • Мнения: 77
eldi благодаря за новата тема мила.
Пожелавам на всички ни да напълним тази тема със свалени килодрами.

# 7
  • Мнения: 1
Добро утро момичета
къде сте всички днес
помогнете ми ...вече 15 дена не мръдвам надоло и апетита ми не се засили а чак се овълчи , иде ми да се гръмна

# 8
  • Мнения: 10
Добро утро на всички. Приятно съм изненадана от себе си. От седмица се храня нормално, даже може да се каже,че на моменти прекалявам. Пия вино, онази вечер сгънах цял шоколад и искрено се притеснявах да се кача на кантара. Обаче тази сутрин се качих и не съм качила нито грам. Е то верно,че съм в застой, но това определено ме мотивира да се ограничавам пак.
Пожелавам на всички ползотворна сутрин и приятен петъчен ден.  food010

# 9
  • Мнения: 459
Добро утро, момичета! Мамо Меци, мерси за кафенцето. За застоя ти - нали и други момичета споменаха за такъв, но след това нещата са се нормализирали. Що се отнася до апетита - ами мисля си, че не е чак толкова страшен колкото го описваш - просто до скоро ти се ограничаваше зверски - може би тялото ти просто си иска своето  Hug
Няма да се притесняваш - ще видиш, че нещата ще се оправят  Hug Peace А и при този вълчи апетит не си мръднала нагоре, а си в застой - ето че има какво да те стимулира. Пък и всички ние сме на твоя страна и те подкрепяме - така, че ДРЪЖ СЕ  newsm51

И аз да се отчета - 16 ден на Линдакса 10, -4кг   Flutter
Моля се само нещата да продължат в този дух  Praynig

Успех, момичета! Лек и отслабващ ден  Hug

# 10
  • Мнения: 469
Аз също съм в застой ма да се разпиша, че да не ви изгубя,докато чакам да ми мине застоя Mr. Green.Това вместо здрасти май стана  hahaha  
Мама меци аз съм  в същото положение и най-лошото е ,че при всеки различно продължава застоя.Сега забелязвам,че апетита ми леееееееекинко започна пак да намалява(ДАЙ БОЖЕ) PraynigАз както съм казвала много пъти на кантара не вярвам докато не се убедя по други признаци и въпреки,че усещам вече минимален ефект още не смея да се покетря на кантара(не ми е дружка той,не се любим с него твърде Crazy hahaha).Т а така,продължаваме и се надяваме,пък все някой ден и на нашата улица слънце да изгрее....
Мацки на мен мноооооооооооооооого ми е жегаво бе дали от хаповете или от времето Mr. Green

# 11
  • Мнения: 10
JANILINA, ще да е от времето ми се струва. Въпреки че тук в София си е студ напоследък. Но пък добро оправдание да не тичам в тоя дъжд... Embarassed

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте, мили момичета   bouquet От доста време Ви чета и най накрая и аз се престраших. Надявам се, че приемате новаци в групата. Аз съм на Редуктил, от 10 милиграма, но тъй като го пия от скоро (днес ми е трети ден) не мога да дам мнение все още, но продължавам да ви чета, защото сте ми истинска упора. Имам да сваля 12 кг и в това хапченце ми е последната надежда, защото опитах какво ли не, уви без резултат. Желая на всички хубав ден и много изгубени килограмчета   bouquet

# 13
  • Мнения: 459
Добре дошла, Alek! Тук винаги ще намериш подкрепа и хора, които са на твоя страна! Успех в борбата с килограмите  Peace

# 14
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Момичета постоянно ми се яде,майче хапчетата вече не ми действат  Cry

Общи условия

Активация на акаунт