Празнуване на рожден ден с любим детски герой

  • 1 781
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 029
Иска ми се тази година за рождения ден на дъщеря ми да поканя някой аниматор, облечен като детски герой и съм се спряла на Пипи дългото чорапче, но се чудя дали е добра идея. Дали някой е бил на такъв рожден ден, за да сподели впечатления?  Rolling Eyes От снимките, които гледах в един сайт не мога да преценя дали въплъщението в Пипи е много сполучливо и дали дъщеря ми въобще ще се досети кой е въпросния герой  Wink
Приемам всякакви други идеи и предложения  Peace

# 1
  • Мнения: 6 206
Пипи не е позната на децата или поне не им чак толкова на сърце
Казвам го заради това, че я имам като персонаж и е супер рядко избирана и от майки на 2-3 годишни, които се чудят и го казват ей така.
Никога не съм видяла осъзнато дете да поиска Пипи.
Децата искат Стефани от Лейзи Таун, Бел, Пепеляшка, Снежанка, някои дори и Аврора, Фея, Русалка, но никога Пипи.

# 2
  • Мнения: 1 029
Може и да сте права, предвид опита, който имате... Дъщеря ми наистина не беше много осъзната, когато за първи път гледа филмчето с Пипи и страшно силно се впечатли от нея и сега на три години й е много любима. Затова си помислих, че би се зарадвала, а и според мен е някак си по-отличителна героиня в сравнение с другите алтернативи, които се предлагат като Принцеса, Фея или Пепеляшка. Иначе други любими са й естествено Мечо Пух и Мики Маус, както и Дора и Елмо от Мъпет Шоу  Wink. Миналата година поканихме клоун и децата останаха много доволна, затова сега исках да е нещо различно. Със сигурност ще открадна и някои идеи за игри от темата за градинското парти, за да се забавляват максимално децата, но няма да успея да се справя сама, затова разчитам повече на аниматор.   

# 3
  • Мнения: 6 206
В този случай Пипи е подходяща за вас
Защото Мечо Пух и Елмо, ако са с подходящи костюми, трябва главата на аниматора да е затворена и каквото и да говори няма да се чува. А 3 годишни могат да се забавляват чудесно с игри и куклен театър, тоест главата на аниматора трябва да е свободна.

Щом Дора й е любима, има чудесни оргинални на Дисни парти украси на Дора, можеш да я зарадваш и с това
Приятно прекарване ви пожелавам! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт