Какво харесват мъжете ...

  • 9 687
  • 206
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 593
Допада ли ви идеята да видите жена си с друга жена? 

# 46
  • Мнения: 4 380
Ако някой мъж ти каже, че не харесва жени, които се държат като курви в леглото ела ми се обади...и освен това не е задължително да те виждат всички в офиса му!

И освен това съвсем не е задължително в леглото. Жената да е курва навсякъде и по всяко време. Laughing Пък ако му изтекат очите на някой колега от жартиерите ти, толкова по-добре.

# 47
  • Мнения: 183
Какви интимни прически харесвате?
Бях пускал такава тема  Laughing Laughing Ама има доста готини попадения асобено тип бразилска лента цип  Laughing Laughing

# 48
  • Мнения: 183
Ако някой мъж ти каже, че не харесва жени, които се държат като курви в леглото ела ми се обади...и освен това не е задължително да те виждат всички в офиса му!
Кажи си телефона  Peace

# 49
  • Мнения: 851
Сериозно ли не харесваш такива жени? А какви? Статични и безжинени...

# 50
  • Мнения: 183
Сериозно ли не харесваш такива жени? А какви? Статични и безжинени...
По свободна и по страстна да ама баш па кат к-а от някой бардак не  Naughty
Не харесваам дърветата  Naughty

# 51
  • Мнения: 851
Май говорим за едно и също, но аз по-петъчно звуча сякаш. Добре, няма толкова фриволно...обещавам! Ще спазваме нормите.

# 52
  • Мнения: 4 380
Лъже Гил лъжеее....Щото не е имал жена като к-ва от бардак. Laughing Не може да си го и представи горкия.

# 53
  • Мнения: 183
Лъже Гил лъжеее....Щото не е имал жена като к-ва от бардак. Laughing Не може да си го и представи горкия.
Laughing  Едва ли знаете по добре от мен  Wink Laughing Laughing Не само представа имам  Peace

# 54
  • Мнения: 637
Или да отидеш в обедната му почивка, облечена с лека рокличка и без бельо...и да ти стърчат зърната Wink и го водиш някъде...страшна работа върши. А през зимата само палто и го правите в кабинета му в офиса или в тоалетната!
Ами ако работи на строеж в бетоновоза ли? Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 18 679
Казах ли ти да питаш в мъжки форум....Ети виж какво става - темата се напълни с женски писаници какво си мислят жените, че мъжете харесват, което я има общо с истината, я не Laughing

# 56
  • Мнения: 593
Казах ли ти да питаш в мъжки форум....Ети виж какво става - темата се напълни с женски писаници какво си мислят жените, че мъжете харесват, което я има общо с истината, я не Laughing

Е, все сме понаучили нещичко, поне за собствените си мъже.  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 183
Или да отидеш в обедната му почивка, облечена с лека рокличка и без бельо...и да ти стърчат зърната Wink и го водиш някъде...страшна работа върши. А през зимата само палто и го правите в кабинета му в офиса или в тоалетната!
Ами ако работи на строеж в бетоновоза ли? Joy
Що бре има си ФАРГОН за работниците  за тая работа  Laughing Wink

# 58
  • Мнения: 4 380
Казах ли ти да питаш в мъжки форум....Ети виж какво става - темата се напълни с женски писаници какво си мислят жените, че мъжете харесват, което я има общо с истината, я не Laughing

Е, все сме понаучили нещичко, поне за собствените си мъже.  Rolling Eyes

И не само за собствените. Laughing Гил не се брои-той харесва цикламено. Joy

# 59
  • вкъщи
  • Мнения: 704
е какво харесват мъжете Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт