Напъване и пъшкане на бебе

  • 18 162
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Честито бебче! И честити колики!  Laughing
Дано продължат толкова леко и да минават бързо. Гушкайте бебчо и имайте търпение.

# 16
  • Мнения: 3 929
Да, определно приличат на колики. Аз давах на сина ми Еспумизан капки, но не ти препоръчвам да даваш капки. Масажирай коремчето, оригвай бебето след ядене, гушкай го, така се успокоява.

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  Био гайд ги давах в комбинация с капки съдържащи семитикон, само така имаха временен ефект.Синът ми беше 9 месеца с много силни колики и нищо не помогна.Изпи минимум 15 шишета Инфакол и опита от всички останали капки които съществуват на пазара.Колииф бяха най-зле, никак не действаха.

# 18
# 19
  • Мнения: 2 334
Да колики са.Дано само да минат по бързо.Аз давах на дъщеря ми капки Инфакол и чай на Хипп за колики и и минаха доста бързо.

# 20
  • Мнения: 1 354
ами общо взето това са....в един по-слаб вариант...
давай биогайата....ако не помогне пробвай инфакол и останалите видове капки за колики...
кърми на поискване, оригвай хубаво детето.
внимавай ти какво ядеш.....
не захранвай, не давай сокове....
прави масажчета на коремчето....
има разни загрявашеи възглавнички, коитосъщо помагат за коремчето.....
много прегръдки, люшкане, любов и търпение....

 Peace  Да това са колики Peace Angel_Dust ти го е обяснила много добре  Peace

# 21
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Колики са. Синът ми бе така. Не плачеше, а само пъшкаше и пухтеше. И между другото коликите му минаха много бързо - всичко трая едва 2 седмици, и толкоз. Докато при дъщеря ми си беше рев до спукване и среднощни разнасяния. За нея обаче ми дадоха един хубав съвет, който страшно облекчи положението. Просто нощно време (във времето, когато не ядеше естествено) спеше по корем върху гърдите на татко си с главичка обърната настрани. От това й се затопляше коремчето и явно спираше да я боли. А пък дишането на тати й действащо супер релаксиращо и успокояващо. Върху гърдите на мама не се получава по разбираеми причини.
Само това ни помогна. Изредихме де що има капки, но ефектът беше нулев. От люлеене и разнасяне също нямаше ефект. Спането върху тати реши проблема от раз. Grinning

# 22
  • Мнения: 790
ами общо взето това са....в един по-слаб вариант...
давай биогайата....ако не помогне пробвай инфакол и останалите видове капки за колики...
кърми на поискване, оригвай хубаво детето.
внимавай ти какво ядеш.....
не захранвай, не давай сокове....
прави масажчета на коремчето....
има разни загрявашеи възглавнички, коитосъщо помагат за коремчето.....
много прегръдки, люшкане, любов и търпение....

 Peace Много изчерпателно.

# 23
  • Мнения: 998
Колики са. Синът ми бе така. Не плачеше, а само пъшкаше и пухтеше. И между другото коликите му минаха много бързо - всичко трая едва 2 седмици, и толкоз. ..
Наистина ,доста по-лек вариант на коликите.Дано само такива да си останат ,защото при нас беше рев до спукване.Angel Dust е била много изчерпателна и много добре е обяснила всичко Peace

# 24
  • Мнения: 297
ами общо взето това са....в един по-слаб вариант...
давай биогайата....ако не помогне пробвай инфакол и останалите видове капки за колики...
кърми на поискване, оригвай хубаво детето.
внимавай ти какво ядеш.....
не захранвай, не давай сокове....
прави масажчета на коремчето....
има разни загрявашеи възглавнички, коитосъщо помагат за коремчето.....
много прегръдки, люшкане, любов и търпение....
Супер казано,браво   bouquet и успех мамче-търпение

Общи условия

Активация на акаунт