Колко бихте платили за това?

  • 3 589
  • 21
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли купили на ръчно плетена дрешка на детето си и каква сума сте склонни да платите?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 01 юли 2009, 10:56

  • Мнения: 884
Здравейте! Имам желание да разработя собствен бизнес с бебешко и детско плетиво.Интересува ме нагласата ви като майки и клиентското ви мнение по този въпрос, защото ми се иска да се ориентирам относно финансовите възможности и предпочитанията на бъдещите си целеви групи. Благодаря ви предварително за съдействието!






За такива неща става въпрос.

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 11:29 от TIHA VODA

# 1
  • Мнения: 3 550
Тиха вода, успех в плановете! Струва ми се, че ще е трудно да се гласува по този начин, защото си посочила 5 различни артикули, всеки с различен разход на труд и прежда, а възможността за гласуване е само една. Трудно ще се разбере кой кое за колко е оценил. Hug

# 2
  • Мнения: 1
Гласувах 10 - 15 лева, но бих дала и повече, за нещо което ми харесва.Всичко което си показала е много красиво.Ако някой ден имам дъщеря с удоволствие бих я облякла с твои дрешки.Но в момента си имам син, а не си показала нищо като за него.Няма да е лошо да има и нещо за момченца.
Наистина ми харесват дрешките, много са красиви.Явно имаш талант и лично аз ти се възхищавам.  bouquet
Пожелавам ти успешен бизнес и много късмет. Peace

# 3
  • Мнения: 884
Ооо, милички, това не са мои неща, това са случайни снимки, с които исках да е ясно за тези, които не разбират от плетки, че не става ъпрос за нещо бабешко и старомодно.Анкетата ми е провокирана от изказването на моя позната, която е категорична , че в ръчно плетиво никога няма да си облече бебето, защото е "селско".
 Така че отговаряйте не конкретно към примерите, а по-скоро , когато дойде сезона на жилетките, дали сте склонни да купите на детето си ръчно изплетена такава, по-скъпа от тези в китайските магазини.В тази криза склонни ли сте изобщо, и  каква сума да отделите за такъв тип дреха.
 отивам да пусна момчешки тоАлет.И още нещо се сетих...

# 4
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Steisi много харесвам такива дрешки, с тях децата ми изглеждат някак елегантни и същевременно естествено детски  Joy ама само как го казах, искам да кажа, че сега на пазара е пълно с еднотипни и някак стил "американския ми идол" , роклички с щампа барби, блузки със супермен. Няма лошо, но защо малкото ни човече да не е елегантно като красавицата от 2 снимка !
Успех в начинанието! Аз гласувах, че стига да ми хареса, цената няма значение и се надявам икономиката в България да вземе да се оправи най после, за да може чрез хора като теб да се радваме по улици и градинки на принцеси с шапчици с цветя изработени от сръчни ръце
  bouquet

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
плетивото отнема време да бъде направено, а бебешките дрешки омаляват доста бързо  Peace
лично за мен плетеният лигавник е красив, но не бих си го купила, защото не е функционален Peace
а бебешките и детските дрехи трябва да са функционални Wink
шапката и покривката ми харесват и бих си ги купила Peace

едно време до нас имаше една мадама,
която правеше дизайнерски плетени дрехи, съчетани с плат.
купувала съм си няколко неща. Peace

цена не мога да назова, но в момента има доста плетени на машина неща от Азия, които съм виждала да са по-евтини от шитите  Tired
помисли и за това - това ти е пряка конкуренция Sunglasses
помисли също в посока амигуруми, играчки, аксесоари.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Бих купила неща от типа на първата и втората снимка,плетени рокли също,но не този вид,а нещо типа на туника
Въобще бих купила нещо което е естестено,но с актуална кройка,всичко друго ми е като снимки от старите ленти Peace

ПП Премести темата в На пазар,защото там са купувачите Wink
Още една идея,тъй като чужденците доста уважават такъв ръчен труд, наплети няколко неща,снимай ги качествено и ги пусни в Ибей Peace

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 12:09 от chocha

# 7
  • Мнения: 2
От плетените неща бих си купила шапка, а за дома - покривка и възглавнички - с актуален дизайн. Може би като горна граница за цена 35-50 лв.
Успех! С 2 ръце подкрепям личните инициативи.

# 8
  • Мнения: 434
Пред мен никога не е стоял въпросът с плетените дрешки,защото майка ми плете.Така,че аз не бих купила.Но нищо не ти пречи да опиташ.Пожелавам ти успех  Hug

# 9
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
И аз гласувах  Peace Успех в начинанието  Peace

# 10
  • Мнения: 884
Благодаря ,момичета. Мнението ви е много ценно за мен.У дома нямам НЕТ, така че до понеделник се надявам да се включат повече хора.
 Благодаря и за пожеланията!

# 11
  • Мнения: 3 377
Много е относително -  от показаните модели харесах само първите две снимки. А това за момченце изобщо не ми допадна  Mr. Green
Мила, на теб желая успех!
Каквото и да си говорим, за всяка стока има купувач!  Peace

# 12
  • Мнения: 2
и аз гласувах;)

Но съм съгласна, че е много относително.. Често ако нещо ми хареса, съм склонна да дам повече пари.

Имам една далечна позната, която прави нещо подобно, само че при нея продуктите са по-скоро шалове и пуловери.. доколкото знам не върви достатъчно добре.

Но твоята целева група е съвсем друга! Успех!

# 13
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
при нас продават плетени ръчно детски жилетки - якета ( трябва да  снимам и да я кача ), които са доста скъпички, но ги давам тези парички, защото са невероятно красиви и много качествени....
бих си купила подобно нещо, ако ми хареса Grinning....
пожелавам ти успех Hug Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 6 958
Много са оригинални и са супер за повод или подарък  Peace

Общи условия

Активация на акаунт