ВСЕ пак е петък !!

  • 987
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Правили ли сте секс с партньора(ката) по определен сценарии измислен от вас??  Ако не сте  имате ли желание да  пробвате и какъв бихте искали да бъде сюжета ?? Ако сте какъв е бил сценария?   Всеизвестен е този за строгата господарка и прислужника или водопроводчика и домакинята  Wink А и най вече достави ли ви удоволствие да като играхте определена роля или ви е по не комфортно да се вживявате в дадена роля ?

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 13:03 от ГИЛ ГРИСЪМ

# 1
  • Мнения: 156
не съм го правила. май съм от смотаните. не знам какъв би бил сценария. сега като се върна от обяд, се надявам да ми е дошло някакво вдъхновение за нещо такова.

# 2
  • Мнения: 3 447
Гил, такива теми е имало милиард. Препоръчвам ти да се придържаш към стила "Жени, защо не обичате мъжете да ви натискат главата надолу по време на фелацио?"  Hug

# 3
  • Мнения: 2 129
Не съм играла роли!Аз съм си аз и той така предпочита!

# 4
  • Мнения: 26
Така ни е погълнала работата и ежедневието, че редовният ни сценарий е на мъж и жена. Просто и лесно  Mr. Green, а и на двамата ни харесва да се чувстваме семейство(както си е  Laughing)

# 5
  • Мнения: 183
Dona
Ми значи отиваме на Милиард и първата  Wink А за "натискането" отговора е ясен  Laughing Laughing ЗА да не върнат стомашното съдържание обратно  Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 2 161
"Жени, защо не обичате мъжете да ви натискат главата надолу по време на фелацио?"  Hug
Страхотна тема.

# 7
  • Мнения: 593
Не сме имали такива мераци...

Ама не сме и пробвали, за да знаем дали е хубаво или не.
Е, никога не е късно.

# 8
  • Мнения: 1 081
Не съм играла определена роля до сега ,
но обичам да си обличам еротично бельо, това брои ли се  Mr. Green

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
не съм го правила. май съм от смотаните. не знам какъв би бил сценария. ...

Не си смотана, даже това показва, че сексът не ти е станал скучен и се оставяш на импровизацията, без нужда от сценарии.

За 25-я ми рожден ден ми подариха книжка "Секс игри", още не съм я изчела де, но запомних писаното там, че при една секс-игра (разбирай определен сценарий) е доста желателно всеки да се придържа докрай към ролята си, да не се разсейва с друго, да не изневерява на дадено "правило".



# 10
  • Мнения: 183
"Жени, защо не обичате мъжете да ви натискат главата надолу по време на фелацио?"  Hug
Страхотна тема.
М да за катинар или предупреждение за банан е екстра  Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 1 212
Що се касае до секса единствения сценарий, който съм разигравала до сега е този на :
"Мило , боли ме главата".
Консервативна съм и се придържам изцяло към него  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 965
 Joy
Репертоарът ми включва от: "Мило, боли ме главата, кръста, коремът и т.н.", през "Извинете, познаваме ли се? Имате много хубави очи и още по-секси дупе. Опаааа, сетих се откъде се познаваме. Искате ли да се мятаме на едно такси и да продължим в някой хотел?", до "Обух си зелените прашки и те чакам в склада върху бюрото...".
Няма да уточнявам дали партньорът в различните роли е един и същи или са различни, но са наистина роли - не говоря за случайни ситуации.

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Поръчахме 1 тон суров черен дроб, разхвърляхме го в един хотелски коридор и поканихме всички съседи на етажа на групов секс. Брои ли се?

# 14
  • Мнения: 183
Тва някакъв сценарии тип  ала БЛЕЙД ли е  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт