Отговори
# 30
  • Мнения: 65
Честити 3 месечинки на бебенцата на Жабче, на denni_law, на roli-lia, на Kambichka и на Slyn4o!
Zinaida, много сладка е Ели. Въобще всички бебчета са големи сладури!  Heart Eyes
Вери Найс, съжарявам за случката и ви  Hug.
Нашето момиченце днес също стана на 3 месеца http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385631&pid=13175758, а на консултацията стана ясно, че наддава много добре. Вече е 4,850кг и 57см. Откакто направи 1,5 месеца, започна да наддава по около 400гр на две седмици, а не както преди по 230гр. Но и мама е упорита. Кърмене по-начесто, на поискване, цедене за стимулиране на лактацията и двуседмичен курс на хомеопатични /Ricinus communis/. Освен меренето й биха Пентаксим. Разрева се за няма и няколко секунди и спря. Веднага след като се върнахме вкъщи й дадох Панадол профилактично. Надявам се тази вечер да не вдига Т. Напоследък много гука, лапа си постоянно юмруците и ги смуче звучно, научих я да спинка по 2 часа след обяд между 14:00-16:00 или 15:00-17:00. От четири вечери насам се буди само веднъж вечер около 3:00ч /след храненето в 20:30-21:00/ и после чак в 7:00ч. Явно пораства. Пу-пу все така да продължава.


Още две сладки снимки от нас:  
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385631&pid=12942668
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385631&pid=12942806


Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 22:39 от sisely

# 31
  • София
  • Мнения: 292
Аз съм от мамите които не слагат чорапки.

и аз и аз Simple Smile Simple Smile
даже преди това застудяване направо бодито с къс ръкав или с потниче и в парка.
Изобщо не я навличам Simple Smile
Сега слагам едни по дебели ританки като излизаме навън, и една жилетка Вече по половин час на ден седим голички и гукаме ( това е за закаляване, от дневника на мама го взех Simple Smile
Снощи като я нахраних в 10, след половин час заспа ( не знам дали от това че изпи 2-3 глътки чай бебезан, за първи път и го правя) но спа сутринта до 7.30. и днес сме на 6 хранения.
Дано продължим все така Simple Smile
И ние започнахме да си лапаме ръцете постоянно. И се е научила да си хапе лигавника и пеленката. Днес по тоя повод и купих едни чесалки, най обикновени от тези като биберон. Тя много много не ги уважи в началото. но в 9.30 вечерта като се размрънка нещо и аз и пъхнах едната чесалка и веднага я хареса Simple Smile
не може да държи с ръчички още, само я подпира
Simple Smile
а преди последното хранене не спим вече, от 7 до 10 будува. Накрая като я нахраня я слагам да спи на тъмно в стаята само с една малка лампичка и се научи да заспива веднага.

Започнахме памперс 3, но все ми се струва че пропускат по малко. Започна все да ми мирише на напишкана като я гушна. И все ми се струват (от 2-3 дни) влажни ританките. Мислех си че си внушавам, но тъкмо днес преди хранене смених памперса, и половин час след това намокрихме завивката. Sad С предишните два номера не съм имала такъв проблем, не знам дали не избързах със смяната на  номера, но много започна да и стяга и да се отбелязва двойката. От кои памперси сте най доволни ???
Пак изписах фермани Simple Smile

# 32
  • Мнения: 541
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН *DESSI*!!!!!!!



Да си жива,здрава,много много щастлива,все така добра и грижовна и дано скоро усетите полъха на морето  Wink !!!! Hug Hug Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 231
Зинаида ,  малкото ни талисманче Елица  е  като един сладък захарен бонбон  Heart Eyes ! Колко много е  порастнала и  колко  е  хубава ,пу-пу  ,кукличка  златна  Heart Eyes  Hug !

Честито и на всички  навършили три месечинки  Heart Eyes !

Честит  рожден ден на Деси    bouquet ! Бъди  толкова щастлива ,че  усмивката да  не слиза от  лицето ти   и  любов  да  изпълни  сърцето  ти  Hug !

# 34
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260

Деси ,
Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш.
Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен,
за да живееш така, както искаш.
Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат.
Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!

# 35
  • Мнения: 334
Деси, честит рожден ден!
Много усмивки и сбъднати мечти ти пожелавам  bouquet

# 36
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Прекрасен повод за записване
Честит рожден ден Деси
Бъди здрава и щастлива със семейството си. Много обичана и желана жена
Успешен ден на всички

# 37
  • Мнения: 2 090
Мерси много,момичета  love001!
Почерпете се виртуално за мое здраве!

            

# 38
  • Мнения: 14
Честит Рожден Ден Деси HugБъди здрава и щастлива с едно прекрасно семейство и дано наистина да идете на морееее  grinning039  Nature Sunny


 newsm59  Gift  bigdance2 Tada

# 39
  • Мнения: 7 109
Деси, много хубави неща да има в живота ти! Със здраве и любов да си надарена!    bouquet
zinaida, хубаво е че наминаваш и че сте добре.  Hug
Ася Ника, наскоро Жабче повдигна темата за чувството за влажност при 3-ките на Памперс. Дотогава си мислех, че нещо аз само си внушавам влажнеещо усещане. Снощи за първи път изпуснаха яко и напоително. Като бонус за това, че не е добре да я мокрим Мария след ваксината. А без баня заспиването въобще не си е работа. То мрънка, охка, пъшка, но разгеле заспа.
Искам това ужасно време да се оправя вече, че започнах да усещам как ръждясвам. Ставите на коленете ми здраво взеха да скърцат. И китките ме въртят. Няма да си казвам ЕГН-то.  Mr. Green

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340


Честит рожден ден, *dessi*! Желая ти много здраве, късмет и щастие!!!

Мерси за почерпката! Ако знаеш как обичам Бейлис. Mr. Green

рони, zinaida, Мария и Ели все по-хубави стават! Heart Eyes

За влажните памперси - и аз го усетих с тройката на Памперс, с другите марки - няма такова нещо. Още веднъж искам да похваля Дайпърс - нямат пропуск досега. Peace

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 13:24 от chockolina

# 41
  • София
  • Мнения: 292
Честит Рожден Ден Деси   bouquet

# 42
  • Мнения: 53
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКО БЕБЕНЦА, КОИТО ДНЕС ИМАТ МЕСЕЧИНКА!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕСИ!

# 43
  • Мнения: 14
Чоки,тези Дайперс къде ги има?Аз обикновено пазарувам от колхозния ама или не съм видяла или ги няма newsm78А каква им е цената и броя на пакетите 2-ка и 3-ка?Аз засега съм на Слип енд плей защото са тънки и не зпарват толкова.

А случайно да знаете/мами от Варна/къде имало някаква борса за бебшки работи?И заслужава ли си?

# 44
  • София
  • Мнения: 12 224
  Само да драсна, че след едноседмично гостуване на село при моите родители вече отново съм си в София. Доволна съм, починах си като гледах само бебе, която е много кротка, а с какати се занимаваха бабите и дядовците. Прочетох няколко книжки също така. Довечера ще се опитам да прочета какво се е случило докато ме нямаше  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт