Мама МАРТенска слабее,а бебчето й дебелее!

  • 13 787
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Рила, вярно е! Да знаеш и Софи как ме гледа сериозно по някой път като й се лигавя...чак ми става едно такова конфузно Embarassed  Grinning

# 31
  • Мнения: 88
Рила, детенцето е голямо герой4е щом е изтърпяло, макар и с много рев, то за нас големите е неприятно пък за малките души4ки...дано са му 4исти резултатите и дори да има нещо да го израсте бързо  Peace

# 32
  • Мнения: 151

Майкъл Джексън откакто се прочу с онази история с педофилията хич не го обичам , ккато и всички такива изперкали психопати , по- малко , по- добре!



Първо той не се е прочул с това ,второ няма никакви доказателства ,че е такъв.Тези дела се водят от много години и само тези които са ги завели знаят защо ,дали за да измъкнат пари ,да станат и те известни или кой знае???


Единствения и неповторим - Краля на Поп-а си отиде от този свят.

Поклон пред паметта му.
И днес си поревах cry

# 33
  • Мнения: 4 428
Да, и аз мисля, че тези дела срещу Джако не са много повдигнати с основание. Няма нито едно завършено с присъда или с представени конкретни доказателства  Rolling Eyes

Рила, вие при кой доктор бяхте? Аз вече писах, че ние също минахме през такъв тест и никога не бих го повторила преди детето ми да стане поне на 4год  Naughty Много съжалявам, че тогава подложих на това Маги  Tired Защото в крайна сметка няма смисъл от тези тестове на толкова малка възраст  Tired

Беба, и аз купих един комплект от купичките на Томми. Но аз взех от тези само с едно отделение. Те се водят Първи етап и там лъжичката е по-малко  Peace Тези с двете отделения се водят Втори етап и на опаковката пишеше, че са за над 6мес. Като включим и кашите ще взема и от тях  Peace

# 34
  • Мнения: 151
крисче -аз сока го давам с шише.Цедя с марля(от тези стерилните имам в отделна опаковка по 1бр -сменям всеки ден с нова).
Иначе ако даваш с лъжица както правех аз с в началото голяма цапаница става.
Първо почнах с череши една седмица ,сега минах на круши.След тях ще почна праскова и кайсия.

Тези купички са страхотни-сигурно са много удобни.Трябва да купя и аз.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 745
И аз поревах за Джако  Embarassed, цял ден въртят негови песни по музикалните канали. А и днес по принцип ми е ревливо.  Rolling Eyes
Рила, съчувствам ви  Hug На баткото на същата възраст трябваше да му взимат кръв за изследване за рахит и понеже трябва да е венозна, голям зор видяхме. Боцкаха го сто пъти - по китката отгоре, отдолу, нищо не може да намерят  Crossing Arms Накрая от една вена на главата успяха  Tired
Вероники, ще липсваш тук  Hug
Русана, милото, и ти също  Sad

# 36
  • Мнения: 74
Да, и аз мисля, че тези дела срещу Джако не са много повдигнати с основание. Няма нито едно завършено с присъда или с представени конкретни доказателства  Rolling Eyes


E със сигурност никой не знае , но и оня гаден пе***ст Елтън Джон е хомо , ама щот не се крие , всички знаят.Сори за изказите, ама много мразя педофили и гейове ,ако ще да са най-златните на света. Close
 Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 88
veselina_s_p явно в 4иполино не са компетентни защото това не ми го поясниха, аз видях 4е тези с 1 отделение имат капка - тоес неразливащи се, за лъжи4ките незнаех, 4е са разли4ни. ще взема да си купя само лъжи4ки. ина4е много ми харесват тези продукти  Peace

за соковете в шише или лъжи4ка - педито ми каза, 4е вси4ко разли4но от млякото и съответно ново за детето се дава с лъжи4ка. това е 4аст от захренването - детето се приу4ва да се храни по разли4ен от су4енето на4ин, свързано е с движението на ези4ето  Peace

# 38
  • Мнения: 967
Веси, бяхме при Мустаков. Оказва се, че кожните тестове са след 4 години, а от серумната кръв са от 4 месечна възраст  newsm78
Обаче обривът на Марти вече е/беше толкова масивен, че вече атакувахме по всички линии!

# 39
  • София
  • Мнения: 5 745
Не мога да сложа на едно ниво педофилите и гейовете  Rolling Eyes  newsm78 А Елтън Джон пък е класика, Джордж Майкъл също. Не ми пука дали спят с мъже. За педофилите по-добре да не пиша нищо, защото ще е нецензурно.  Close

# 40
  • Мнения: 4 428
Не мога да сложа на едно ниво педофилите и гейовете  Rolling Eyes  newsm78 А Елтън Джон пък е класика, Джордж Майкъл също. Не ми пука дали спят с мъже. За педофилите по-добре да не пиша нищо, защото ще е нецензурно.  Close

Да, и аз съм на това мнение. Нямам против гейовете. Всеки да спи с когото му харесва  Mr. Green Само да не закачат децата  Naughty
А за Джако все си мисля, че са скалъпени нещата за пари. Иначе, ако се беше доказало нещо, ако ще да е златен - заслужава да гние в някоя дупка до края на живота си  Close

Беба, да не мислиш, че аз съм много компетентна  Laughing Просто във Вис Виталис имаше всичките купички и там гиразгледах. И на опаковките си пише за какво иде реч  Peace

Веси, бяхме при Мустаков. Оказва се, че кожните тестове са след 4 години, а от серумната кръв са от 4 месечна възраст  newsm78
Обаче обривът на Марти вече е/беше толкова масивен, че вече атакувахме по всички линии!

И ние бяхме при него. И какво лечение ви изписа ми е много интересно?

Качих малко снимки за последно в раздел На 3 месеца, на който му се гледа:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379662&pid=13173327

# 41
  • Мнения: 151
Веси твойта Любомира се разкрасява с всеки изминал ден без майтап. Голяма сладурана е станала!

Относно другата тема и аз съм на същото мнение като теб и Elwing

# 42
  • Мнения: 967
Веси, при алергията няма много видове лечения за съжаление - ние си обикаляме докторите и чуваме едно и също - локализиране на причината, избягването й, антихистамини, кортикостероиди  Crazy.
Дано при нас да се окаже, че е от храната и да се оправим с новата лечебна храна (5% от децата не се повлиявали от Фризопеп) - явно ние сме от тях, сега с новата имаме от 1 ден видимо подобрение.
Лечението, преди тестовете, което изписа той е бани в калиев перманганат - всеки ден по 5 мин, да се поддържат масивните обриви свободни от бактерии и гъбички. Тази стъпка до сега ми харесва. Като излезнат резултатите ще чуя какво ще предложи
Колкото до лекарите - никога не се доверявам само на един лекар, търся и второ ... и пето мнение. Вече чета и научни статии на атопичния дерматит.... обучавам се допълнително. От много от лекарите съм разочарована - за съжаление!

Ходим и на хомеопат! Доста е трудно съчетаването на нормална медицина с хомеопатията, но за съжаление състоянието на Марти е остро и не може да се рискува!

За диференциалната диагноза трябва да се изключат и стрептококи (за всеки случай пием хомеопатично за тях), освен това пуснахме секрет за нос и уста.

Няма да коментирам - доцентката по храненето.... трагедия - ама нали тя предписва лечебното мляко, което се поема отчасти от касата (не мога да си позволя 30 лв. на кутия Sad )

# 43
  • Мнения: 88
Elwing аз видях, 4е пи6е за по-големи деца, но реших, 4е е заради 2те отдения  Laughing
а Любомира е страшна сладурана, май цялата ръ4и4ка иска да си налапа кикики

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Айрис честит рожден ден и на теб.
Веси и Симона е като твоята щерка -  вместо биба така си пъха ръката в устата.
Вероники ще ми липсваш тук
Нагейна за какви трънчета става дума, че аз нещо не разбрах?

Общи условия

Активация на акаунт