Калина на мама Змейковица е малка МАЙска красавица!

  • 25 349
  • 279
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 937
О Мимозата съжалявам дано бързо да се оправят мъниците, че май Жули беше болна и преди да тръгнете и сега на българска почва пак със сигурност не ти е лесно и няма спокойствие от никъде.  Praynig

Ех Ани браво на двете с Ана разчитах за снимки и клипчета и  не ме подведохте. Благодаря!   bouquet

А за хотелската част какво ще кажете струва ли си да се посети и като местонахождение и като база как е?

# 31
  • София
  • Мнения: 1 877
чудесно звучи разказа на мимоза!

и много хубави снимки от Усоето!

ето едно фото , че нямам какво друго да пиша!

# 32
  • Мнения: 4 370
Хотелската част не е кой знае какво, но пък и цените не са високи. Специално нашия матрак беше страшно неудобен и стаята ни беше пълна с мухи. Но се установи, че май само в нашата стая е имало толкова много мухи. Но пък компанията беше приятна и едва ли точно това ще ми остане като спомен от Усоето. Почти целия престой бяхме навън, което си беше просто чудесно.

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 973
Добър ден Simple Smile !

Честит имен ден на Пепсън!   bouquet Жива и здрава и все така позитивна да си!

Много, много съм доволна от срещата в Усоето. Децата се налудуваха, аз лично успях да си побъбря с всички по малко, а и да се запозная с Пепсъновото семейство от което съм очарована, имате моите адмирации.
Имах огромното удоволствие да погушкам малки бебешоци / най-вече Мина/, която е един спящ и ядящ бонбон  Heart Eyes и да се насладя на страхотните бузки на принцеса Йоанна, която не отстъпи по спинкане и хапване на Мина.

За нашите прекрасни деца думи нямам, надявам се и те да са останали доволни от забавленията и чистия Балкански въздух.

Траяна и Божидара с всяка изминала среща все повече затвърждават тандема си и си представям на 14-15 години, че просто ще са неудържими  Mr. Green. Такова пасване и търсене една друга ... голямо приятелство  Grinning.

Много Благодаря на мамите , които снимаха   bouquet., благодарение на тях си имам снимки от срещата. Снимах малко с камерата ни, но още нищо не съм сваляла от нея.

Изчезвам да пера и гладя дрехите, че в събота живот и здраве зачезваме на моренце.

Мимозке стискам палци по-бързо да оздравяват дечицата ти  Praynig.

До скоро!

# 34
  • Мнения: 163
Привет дами!
Много хубави снимки и клипчета от Усоето - браво, личи си, че сте изкарали чудесно!
Мимозата, наистина много цветно си го описала и възбуждаш апетит и любопитство!  Heart Eyes Страхотна почивка е това - дай Боже всеки му!
Дано Жули и батко й бързо се оправят! Praynig
Ванилка, много сладки муцунки!
Чакаме и по-подробни разкази и впечатления от срещата, нали сме си подробни, клю-клю  Grinning!
 Hug на всички и хубава и слънчева седмица!
А, браво на Люси!

# 35
  • Мнения: X
Привет!
Аз да се отчета,че съм жива и здрава......и момците са оцелели и този път въпреки грижите баща им и баба им.... Mr. Green
И да си благодаря,че сте така бързи в пускането на снимки и отзиви.....не,че не ме хвана още повече яд,задето пропуснахме...ама и ми напълнихте душата/хеле пък с клипчетата с песничките.....много мило  Peace/
Люси,да ти е жив и здрав рожденника/на патерици/-много да Ви радва и дано скоро да се установи на работа близо до вкъщи/ако вече не го е направил...ама и аз като Арк-ова не съм те чувала от сума време...........поради несериозност от моя страна,естествено Embarassed/
Мимоз....и ти ми напълни душата с тоя живописен разказ.......явно на такова място трябва да ида,за да кача някое килце/макар,че то така описано,сигурно ще ме хванат нервите,като се знам...../Дано Митко и Жули да оздравяват и да не те притесняват повече болести.Пък ти кажи,къщата вече пуснахте ли я в експлоатация?
Ванилка,много гладна тая Миа Wink
Аз,да се похваля вчера взех първа заплата......та днес цял ден се чудя къде да я инвестирам/по-напред/...довечера ,обаче обещавам да почерпя/виртуално/,че да ми върви на пари....
Засега,пожелавам лек и спорен ден.......и да са живи и здрави именниците  bouquet,ако има такива-аз се сетих за сем.Пепсънови..сега ще се напъна  за още.............



А,и докато се напъвах да мисля,се сетих-Катето дали вече няма повод за радост?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 877
haha люба, тук правим патешки муцунки Simple Smile верно беше гладна оная вечер тя... що рибена чорба хапна.../при нас има една рибарийница където е невероятна рибената кухня!/

# 37
  • Мнения: 225
Копирам от "Очакващи през юни"  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
ДНЕС ЮНСКИТЕ МАМИ СЕ УВЕЛИЧИХА С ОЩЕ ЕДНА:

В 11,40 ЧАСА КАТЯ Е СТАНАЛА МАМА НА СИЛИЯ МЕЛИСА 3400 ГР., 49 СМ.
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!


Да е жива и здрава малката на Катето!Да я обичат и обгрижват батковците!

# 38
  • Мнения: X
Е,Велиска,аз пък как не се сетих,къде да надникна newsm78.....,но нищо,важното е,че всичко е наред и Катето си има и момиченце/с красиво име/...
Да и е жива и здрава малката принцеса и много кротка..пък батковците и таткото много да ги гледат и глезят!

# 39
  • Мнения: 225
И аз не се бях сетила,но ти ме подсети  Mr. Green
И ми стана хубаво да споделя тази чудесна новина  Simple Smile
А снимките от Усоето се прекрасни-заедно с мамите и малчуганите  Heart Eyes
Но завистта ми е огромна-да си знаете  Mr. Green.Ние така и не успяхме да се класираме,а и за морската среща няма да успеем  Sad.Но пък и колегите заминаха точно тогава-и щеше да ме е още повече яд.
Мястото изглежда супер,но аз моя синковец нямаше да мога да го опазя от басейна-знам си  Mr. Green
Пихте ли заради нас?
Алекс се научи да кара колело тези почивни дни-голямо с помощни колела.Добре ,че дойде една приятелка с дъщеря си ,за да свърши тази работа,че той от майка си и баща си не върприема.И колелото ни щеше да отлежава още една година в мазето  Simple Smile
Това мога да се похваля аз.
Мимоз,дано бързо се оправят децата  Praynig И да ни пуснеш снимки!
Лека вечер,а довечера ще си налея от на Люба пиенето  Wink

# 40
  • Мнения: 4 422
ехеееее и новини има  Grinning
Да е жива и здрава щерката на Катя,всичко най-най на цялото семейство   bouquet  bouquet  bouquet
Напълнихме темата с моми  Heart Eyes


Люба -на теб приятно харчене,задължително трябва да се инвестира лично за твоя употреба  Laughing На въпроса за къщата от половин година си я обитаваме и навън не ни се ходи даже  Crazy
Почивката беше фантастична,толкова отпускаща и калпазанска,че повече нямаше накъде Blush Пожелавам и на вас  Peace

Ванила-много сладки муцунки правите  Party

Аз местя бумаги,офиси,кашони такава кочина стана  Whistling и за почивка седнах да ви видя какво сте писали ..Отивам да опаковам папки  ooooh!

# 41
  • Мнения: X

Аз да си сложа обещаното...пък дано се намерят желаещи да се почерпят за мое здраве/и редовно плащане...ако е и повечко-няма да се разсърдя/Ние,тук се черпим наживо.....та после ще пиша повече.........

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Eeee, честита мома на Катето  Hug Кате, много да те радва и слушка малката госпожица  и дано скоро да видим снимки  Hug

Любче, честита ти първа заплата - всеки месец двойна да е  Mr. Green Drunk

# 43
  • Мнения: 1 733
Честито, Кате! Да е жива и здрава прекрасната девойка с приказно име! Много да ви радва, а вие да я слушате  bouquet

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 973
Честита дъщеричка на Катя! да ви е жива и здрава, много радости да ви носи и батковците и татко й много да я глезят !

Наздраве Люба! Да работиш по-малко и да изкарваш повече Simple Smile !

Много благодаря за поздравите за рд на съпружето, ще му ги предам  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт