Гаденето отминава, ДЕКЕМВРИЙСКОТО тумбаче натежава!

  • 11 363
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
Bobby_Alex също не съм много в час, ама искрено се надявам положителният тест изобщо да не повляе на бременността!

Аз съм много силно изразен Близнак (по думите на астроложката, при която ходих) обаче точно за това решение колебания нямах много.
Силно вярвам, че случайни неща в живота няма - щом е дошло, ще го бъде и толкоз.

Стартирах и аз покупките на дрешки - в момента текат големи намаления в Ла Редут. Обаче ги взех р-р60, то 54 ще умалее страшно бързо.

# 16
  • Мнения: 363
Здравейте в новата темичка.
Още не съм дочела старата, но искам да отбележа, че Ета има прекрасни дъщери.
Колибри Hug живей си живота и мисли позитивно.
Bobby_Alex  Hug
Отивам да дочитам.

# 17
  • Мнения: 1 745
Хи-хи,Ета,и аз се изкушавам на бебешките неща от ЛаРедут,нооо...не смея още! Rolling Eyes На зимните ще наваксвам! Mr. Green
Гони ме параноя!Днес сутринта до обяд не бях усетила движения и веднага се шашнах!Лягам,слагам си ръката и то след няколко минути следва ритник! Mr. Green И слава Богу,че иначе ще полудея! Crazy

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 20:57 от pebs

# 18
  • Мнения: 1
ами аз отново цял ден не съм усетила нищо..... Tired Cry

# 19
  • Мнения: 2 768
Бременен мозък! Взела съм 2 еднакви двойни комплекта гащеризончета!  ooooh! Поне са тези, които най-много ми харесаха като цветове  Mr. Green

AdelF, по книгите пише да хапнеш нещо или пиеш чаша мляко, да легнеш на лявата страна и няма начин да не усетиш как се размърдва  Peace

# 20
  • Мнения: 217

Та като сме заговорили за къщи, Амбър, къде беше това? И мен ме беше страх преди, а откакто съм бременна ми е някак спокойно от такива неща, не знам защо  newsm78

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=369232

# 21
  • Мнения: 7
ох.. най-накрая и аз да се престраша да се запиша тук..  чета ви от април месец, но се не се решавах да се вмъкна.. докато преди малко не прочетох поста на polina13 и това ме провокира..  понеже с нея се познаваме от деца и знаех че е бремена и ми стана едно съдбовно някак да я видя тук..  надявам се да не съм сбъркала, но просто съвпадението е твърде голямо

та аз също съм Поли, първа бременост, на 29г, и термина ми е 8 декември Simple Smile ..
в понеделник се пробвахме да видим пола на стрелоче (запалена съм по астрология, хехе) но явно не обича да се показва, че даже обръща гръб на ехографа, та нямаше шанс за такива волности..

това е от мен засега.. благодаря ви че ви има.. Simple Smile благи и позитивни мисли да ви спохождат.. и здрави бебоци на финала!
 

# 22
  • Мнения: 98
привет и от мен момичета!от доста време ви чета и се уча тъй като ми е за пръв път всичко ми е ново и странно но вече взех да свиквам

не можех много да пиша защото от компа ми ставаше лошо и бързах само да прочета какво сте написали но вече не е чак като преди и се застоявам повечко пред монитора!

приятно ми е да се присъединя към вас та може да ме добавите на пъва стр.-25 г. Варна първа  термин-30.11

пол за сега със сигурност не се знае а и ми липсват усещания а и  веднъж искам  stork-boy после пък stork-girl така че вече съм се отказала да искам и го чакам каквото дойде а и на прегледа ми не беше ясно вижда ли се нещо или не така
че чакаме
приятна и прохладна вечер на всички ви!!!  Hug

P.S. може да ми пратите и парола за албумчето за което предварително благодаря!

# 23
  • Мнения: 518
 evita83 , Aluin , polina13  Hug!

а аз какво да кажа , уж усещах движенея преди 2-3 седмици и после ептен нищо  Shocked ! ходих , обаче на преглед преди пътуването до Гърция - шаваше си мишочето и всичко му наред . ако беше при първата ми бременност , бая да съм се ошашкала досега и чак малко ми е съвестно , че не го мисля  толкова  това малечкото в корема !
но успокоявам , че то си знае работата и добре се грижи за себе си  Wink!

Амбър , добре , че нямам развити сетива , винаги за земетресения научавам впоследствие от медиите ! дано не ни сполетяват такива беди !

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 618
П.П. кой е модерирал така свежо темичката? - да си признава.
Аз Blush
На теб, честит взет изпит Hug

Аз тази вечер малко късно се включвам, че майка ми, ми е на гости, че утре има изпит жената и досега с нея си лафихми, но я оставям да си почива вече. Утре отиваме с малката за няколко дни на гости на мама и тати, и чизтия въздух, градинка, дворче, но няма да ви изпускам и там има интернет Crazy Crazy
Добре дошли нови майчета Hug Hug

# 25
  • Мнения: 318
Здравейте:)
Искам и аз парола за албуми всякакви Simple Smile Simple Smile
И не на последно място, аз се славя с инициативата и оганизаторството, та не разбрах - кога ще има срещичка?!?! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 344
Бърз запис и преглед на темата и бегам да легам, че ...  Tired
Утре ще пиша повече!
Спокойна нощ ви желая! Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добър вечер!
Добре дошли на новите пълнения evita83 , Aluin , polina13  Hug
Честито на прилежните ни ученички! Честито  и на майките  разбрали вече пола.
Искам да благодаря и на семейството ми ,което ме подкрепи....станах, като на Оскарите....
Bobby_Alex приятелката ми роди миналата година с така наречения
австралийски антиген /първото име на вируса на хепатит В/ нищо специално
не се наложи.При нея  също не се установи как го е лепнала макар, че е медицинско
лице и риска  за зараза е доста по-голям.
Алооооо, къде ми е отлитнал щъркела от първа страница, да не е хванал пътя
за топлите страни вече?! Бърже да ми го слагате  Wink
et-ке аз вече една поръчка пуснах, ако нещо мъжко ти хартиса пискай, ще
завъртиме търговийката. Свекито как е апропо?
Имали вече кореми в албума, че аз ако се снема ще ви засенча.
Този път раста на широко и високо. Предните два пъти такива спретнати коремчета имах,
сега като муфлон, не се харесвам на желе приличам

# 28
  • Мнения: 1
ами аз отново цял ден не съм усетила нищо..... Tired Cry
skupa Eta sled kato napisah tova, se izklu4ih i si napravih mlqko s biskviti, o6te dokato hapvah bebeto zapo4na da me pobutva nisko dolu, az 6tastliva se izlegnah da gledam tv, a po vreme na edna reklama otvborih lap-topa, za da vidq kakvo pi6ete. Bqh oburnata na lqvo, polegnala i dokato 4etqh kakvo si napisala bebeto me ritna otnovo. Nqmam dumi. Mlqkoto, lejaneto na lqvo....
Iska mi se da te celuna...
P.S Izvinqvam se za latinicata, ne6to mi se precaka kirilicta....

# 29
  • Мнения: 2 768

Че интересно!  Grinning Много се радвам!  Hug
Това го четох в книгата What to expect when you're expecting (вече я има преведена Какво те чака до като чакаш дете)
Обясняват го с това, че постъпилата от храната енергия активира плода (лежейки на ляво кръвотокът към плацентата е по-силен)
Също така пишат, че до 20 седмица е нормално да има дни, в които да не ги чувстваме.

evil, с нетърпение чакам другата седмица да те видя - какви са тия муфлони, туй чудо  Laughing Миналата ни среща беше толкоз кръшна и слаба, до като не видя не вярвам аз!  Mr. Green

Дядо свекър е добре, благодаря! Вече е в къщи дори. Оказа се неизлекувана инфекция, не е заразен, предписаха му освен лекарствата почивка и силна храна, ама като го знам какъв е... сигурно вече е овършал двора   Simple Smile
 

Общи условия

Активация на акаунт