Прокървих, а още кърмя бебчо

  • 1 906
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе момичето да не би да е бременно с второ и да се чуди дали да кърми още първото, ако е прокървила newsm78

# 16
  • Мнения: 9 973
нормално е

# 17
  • Мнения: 1 053
Прокървих, а още кърмя бебчо - нормално ли е или трябва спешно да търся лекар? Моля ви споделете, че през уикенда не знам кой лекар работи, а до понеделник ще ми се скапи нервната система от притеснение
Не се шашкай,аз имам цикъл още преди да ми свършат лохиите и ми идва редовно всеки месец, а и кърмя.Гинеколожката ми каза 4е съвсем нормално. Peace

# 18
  • Мнения: 378
Съгласна съм със вас Peace.При мен цикала ми дойде на 4 месец а кърмих до 3-я,интересно ми е защо така се получава при някой.

# 19
  • BG
  • Мнения: 2 217
Прокървих, а още кърмя бебчо - нормално ли е или трябва спешно да търся лекар? Моля ви споделете, че през уикенда не знам кой лекар работи, а до понеделник ще ми се скапи нервната система от притеснение

На мен ми дойде, ако не си лъжа, 5 месеца след като родих, а се цедих докато синът ми не навърши година. Ако се притесняваш, обърни се към лекар в спешен кабинет!  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 44 084
т.е. ти идва цикъла ли?
нормално е разбира се.
на някои им идва още след лохиите.
при мес на 6 месец...кормих малко повече от година...

# 21
  • Мнения: 5 393
Ако става въпрос за месечен цикъл- да, нормално е да имаш такъв въпреки кърменето. Ако обаче имаш предвид, че си бременна и си прокървила, тогава отиди на лекар възможно най-скоро, дори и да не е при твоя, а при някой дежурен.

# 22
  • Мнения: 212
Не съм бременна, но като видях прокървяването се стреснах, но сега като чета всичко това си мисля че е цикъл.

# 23
  • Мнения: 1 341
Разбира се, че е нормално да ти дойде цикъла!
Що за въпрос, това все едно да не си запознат с менструацията като цяло... Crazy

За протокола, на мен ми дойде веднага след като ми спряха лохиите.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 754
Тъкмо се рових и щях да напиша, че не съм видяла пост за евентуална бременност на авторката. А и тя е написала.
Нормално е да имаш цикъл, макар и все още кърмеща.
Аз кърмих Алекс 5м. Цикълът ми се възстанови преди това.

# 25
  • Мнения: 2 447
Ако питаш дали е нормално да ти се възстанови цикъла докато кърмиш, да възможно е не се притеснявай.
Точно така,както е напълно нормално и докато кърмиш да не ти е редовен цикъла

# 26
  • Мнения: 2 334
Съвсем нормално е да кърмиш и да имаш цикъл.Не се притеснявай  Hug

# 27
  • Мнения: 2 011
Както може да кърмиш и да не ти дойде МЦ 1г3м като при мен,така може и да кърмиш и да ти дойде още първия месец.Нормално е.

# 28
  • Мнения: 456
На мен МЦ ми идва редовно макар че кърмя вече 7 месеца  Peace

# 29
  • Мнения: 6 441
Разбира се, че е нормално да ти дойде цикъла!
Що за въпрос, това все едно да не си запознат с менструацията като цяло... Crazy

За протокола, на мен ми дойде веднага след като ми спряха лохиите.
Peace
Напълно нормално,особено ако си разредила кърменията.
Кърмих 1г6м,но имах цикъл 7-я месец след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт