Гордея се че съм родител.

  • 5 728
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Чак пък да съм горда, че съм родител...  newsm78 Не съм станала родител, за да съм горда с този факт или с децата си. Решила съм, че искам деца и съм родила. Това е.
 Щастлива, че имам точно тези деца - да. Радвам се на техните постижения и им съчувствам, когато са оклюмани.  Чувствам се нормално. Никога пред мен не е стояла дилемата колко и как да влагам в децата. Всеотдайна съм.

# 16
  • Мнения: 627
Шанел, никой не е казал, че "трябва" да се гордееш... И това не е въпрос на мислене, а на чувства. Или имаш такова чувство, или не.

ПП. Никой от вариантите не е наказуем

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С риск да вкисна темата, ще кажа, че не се гордея да бъда родител.
(Има жени, които родят ли, започват да се чувстват като кокошката, измътила златно яйце. Laughing)
Надявам се, един ден да се гордея с децата си. Засега ми е раничко, някак.  Laughing

# 18
  • Мнения: 17 407
Не златно, ами... и аз не знам какво Joy. Аз измислих- мога на този етап да съм горда, че имам красиви деца- цели принцеси. Върху грахови зърна обаче. Пък и кой дава гаранция, че след 5 години няма да погрознеят Laughing

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Така де. Пък аз познавам хора, които се гордеят, че са направили (родили) красиви/умни/здрави деца, все едно това зависи от тях. Rolling Eyes По тази логика, родителите на болни дечица не трябва да се гордеят.
А всъщност, точно тези родители имат сериозен повод за гордост.

# 20
  • Мнения: 9 973
горда съм,че съм дарила човешки живот,а близките го оценяват

# 21
  • Мнения: 5 940
Щастлива съм, че съм родител. Мислите ми по темата са сходни с тези на Andariel .

# 22
  • Мнения: 6 713
И аз не мога да кажа, че се гордея. По-скоро съм щастлива Grinning, че съм родила детето си, че отглеждам и възпитавам малко прекрасно съкровище. Да сме живи и здрави, има време да се гордеем, както казват и другите - след 20-30 години, да видим какви сме ги сътворили.

# 23
  • Мнения: 11 003
Изпитвам щастие, удовлетворение, задоволство, че имам хубаво и здраво дете, но чак пък повод за гордост досега нямам.

# 24
  • Мнения: 1 817
Наистина се гордея с постиженията си /поне за сега/
Преливам от щастие като гледам творенията ни-точно тези. Щастливи, здрави, обичани, умнички Wink Радвам се на семейството ни. Гордея се, че дарихме тази радост и за бабите и дядовците.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
гордея се,че имам прекрасно дете и заслугата е и моя!
благодарна съм за благословията да бъда родител!
щастлива съм,защото имам здраво и щастливо дете!щом очите на детето ми греят и свети като слънчице,значи имам много поводи,според мен даже на толкова за гордост,колкото за щастие! Laughing
благодаря ти за хубавата тема,защото е добре да обръщаме внимание и на нещата,с които сме се справили добре и да не сме прекалено самокритични,да имаме повече поводи за усмивки!
а като се чувстваме добре,като сме по-спокойни и щастливи,по-често ще успяваме да реагираме правилно и да не грешим. Peace

# 26
  • Мнения: 519
   Гордея се,че станах родител.Че след 4 години ходене по клиники,сълзи,разочарования,кавги със съпруга,нерви,успях да забременея,износя и родя 2 прекрасни деца.Те все още са малки,но се надявам след време да имаме много поводи за гордост със тях.

# 27
  • Мнения: 11 607
Дали съм успяла да ги възпитам добре и следователно дали ще съм горда от тях във всяко едно отношение - ще стане ясно след време....Когато птиченцата отлетят от мен....Тогава ще покажат на практика каква майка съм била и какво съм им дала като основа, върху която те вече да градят своя живот......Дано не се посрамя! Praynig

# 28
  • Мнения: 52
Гордея с децата си защото станаха добри и умни и че ще са готови да  се борят с живота.

# 29
  • София
  • Мнения: 233
Гордея се с това, че винаги съм се отнасяла с него като с голям човек и НИКОГА не съм го лъгала.

Общи условия

Активация на акаунт