Забременяване след раждане

  • 20 789
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Аз и трите пъти "хванах" от раз, не мога да кажа дали сега е било по-лесно заради скорошното раждане Wink

# 16
  • Мнения: 9 776
Имам позната, която роди второто си дете точно на същата дата, като първото, но на следващата година. Но това не означава, че тогава се забременява по-лесно. Просто се случва и тогава. Ни кърмене те пази, ни нищо, ако сам не се пазиш.

# 17
  • Мнения: 307
Не мисля ,че има някаква зависимост  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 677
Аз също смятам, че няма зависимост...

# 19
  • Мнения: 22 842
Зависи от много неща. Но прекъснатият полов акт НЕ Е контрацепция, а въпрос на късмет.

Ааа, не е вярно, прекъснатият полов акт Е контрацепция и още как! Laughing
Вече 12 години така се "пазим" и ние. Половият акт е ставал непрекъснат само когато сме си правили децата! Grinning

Колко мои приятелки забременяха така..... Crazy

# 20
  • Мнения: 9 436
Цитат
Вярно ли е, че първите 6 месеца след раждане се забременява най- лесно?
  hahaha Това е някакъв нов мит  Mr. Green
Естествено,че ако не се пазите е възможно да забременееш.

# 21
  • Мнения: 9 973
няма зависимост

# 22
  • Мнения: 297
не мисля че е вярно това твърдение,по всяко време може да забременееш

# 23
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ако овулацията е възстановена - да, вярно е! Но ако овулация няма, малко трудно ще стане забременяването...  Това ми го е казвал гинеколог, аз не съм се интересувала повече по въпроса.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Човек ако не се пази, по-всяко време е възможно да забременее! Laughing
Точно така Peace

То и аз си мислих,че няма да стане,амааа Whistling Mr. Green

# 25
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Зависи от много неща. Но прекъснатият полов акт НЕ Е контрацепция, а въпрос на късмет.

Ааа, не е вярно, прекъснатият полов акт Е контрацепция и още как! Laughing
Вече 12 години така се "пазим" и ние. Половият акт е ставал непрекъснат само когато сме си правили децата! Grinning

Ами аз така се "пазих" като забременях със щерката  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 908
Зависи от много неща. Но прекъснатият полов акт НЕ Е контрацепция, а въпрос на късмет.

Ааа, не е вярно, прекъснатият полов акт Е контрацепция и още как! Laughing
Вече 12 години така се "пазим" и ние. Половият акт е ставал непрекъснат само когато сме си правили децата! Grinning

Ами аз така се "пазих" като забременях със щерката  Mr. Green
Аз пък 5 години вече точно така си планирах детето и си планирам следващото-дайте да не спорим-зависи си от мъжа...дали го може,или си мисли,че го може.  Laughing

# 27
  • Мнения: 998
Ами аз така се "пазих" като забременях със щерката  Mr. Green
И аз ,с настоящата бременност.
Имам чувстото ,че на този метод на пазене няма да разчитам повече Laughing
Не знам дали става по-лесно и има ли изобщо такава закономерност,но не ми се вярва.

# 28
  • Мнения: 2 658
Зависи от много неща. Но прекъснатият полов акт НЕ Е контрацепция, а въпрос на късмет.

Ааа, не е вярно, прекъснатият полов акт Е контрацепция и още как! Laughing
Вече 12 години така се "пазим" и ние. Половият акт е ставал непрекъснат само когато сме си правили децата! Grinning

Ами аз така се "пазих" като забременях със щерката  Mr. Green
Аз пък 5 години вече точно така си планирах детето и си планирам следващото-дайте да не спорим-зависи си от мъжа...дали го може,или си мисли,че го може.  Laughing

Бе няма да споря, ама няма и да се съглася. Хич не zнам дали е само до "го може, или не го може"  Wink . Щото и аz така виках, докато, точно като Вивка, след 12 години "можене", zабременях с малката  Simple Smile Та вече не съм чак толкова сигурна..

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз не съм забременявала с такъв вид "пазене".

Общи условия

Активация на акаунт