Последен триместър

  • 3 964
  • 46
  •   1
Отговори

Анкета

Проблем ли е малкият корем в последния триместър ?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не, не е проблем.За цялата си бременност качих 7 кг. и корема ми беше малък .Родих бебето си 3600 и 51 см.Леко раждане   bouquet

# 31
  • Мнения: 1 053
Мамите са прави.Едното няма нищо общо с другото.Като ходиш на консултация гинеколога не ти ли казва беб4о как ссе развива?Дали отговаря на седмиците?Не се притеснявай излишно Peace.

# 32
  • Мнения: 3 929
Не е проблем, еле пък в шести месец. На мен също не ми личеше особено, а когато отидох в болницата при приемането ми, докторката ме попита за какво чакам. Когато й казах, че преносвам девети ден, тя ме попита:"Ама Вие бременна ли сте?", а родих 54 см бебе, 4 кг.
Карай малко по-спокойно.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Не.И аз си бях с малък корем до края.Повече бях качила на дупе  Laughing

# 34
  • Мнения: 367
Не, не е проблем, моят корем до последно беше малък .
И при мен беше така!

# 35
  • където има любов
  • Мнения: 307
Всеки,който ме види ме пита:Ама ти наистина ли си в 7 мия месец?
Да в седмия съм ,просто ми е малък корема.
Големината на корема зависи от еластичността на коремните мускули и от размерите ти.И предния път бях с малък корем ,а родих бебе 3100.Сега според ехографа върви с 2 седмици напред,а аз съм качила 4 кг.

# 36
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Не ,разбира се, че не е проблем Peace
важното е да се чувстваш добре Peace.

# 37
  • Мнения: 764
Моят корем до края на бременността си остана не много голям. Когато раждах лекарите дори се чудеха къде съм побрала това бебе (синът ми се роди 3700 - 51 см.). Така че всичко си е до организъм.

# 38
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Моя корем също беше малък. В 7ми-8ми месец изглеждах като в 5ти!  Laughing Няма отношение към развитието на бебето. Сина ми се роди 3500 гр, 52 см на термин при това с признаци на преносване .

# 39
  • Мнения: 2 005
Няма връзка.Големината на корема не е показател за големината на бебето.

# 40
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
В 6-ти месец колегите ми не подозираха, че съм бременна. Flutter
Родих бебе 4кг.

# 41
  • Мнения: 805
Няма връзка.
Аз и двата пъти още в петия изглеждах сякаш съм деветия, а родих нормални бебета.
Според мен е за предпочитане малкия корем!

# 42
  • Мнения: 2 960
И двата пъти имах малък корем и двата пъти ми пролича много късно.Дъщеря ми се роди 3.100,а синът ми/с него дори коремът ми беше по -малък/се роди 4 кг.
Няма връзка  големината на бебчо с корема !!

# 43
  • Мнения: 925
В шестия месец изобщо не ми личеше  Laughing Особено с по-широки дрехи. След това, обаче като се почна един кореморастеж - от талия 59 см. в началото на бременността , стана 118 см. в края на деветия месец  Crazy

# 44
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Коремът ми през първата бременност в деветия месец беше голям колкот в шестия месец с втората бременност. Бебетата са родени със сто грама разлика. Няма зависимост между големината на корема и теглото на бебчо.

Общи условия

Активация на акаунт