Клуб "Парфюмен Ценител" 18 - Любими аромати Agent Provocateur

  • 26 444
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Paris
  • Мнения: 1 727
За съжаление не съм имала възможността да пробвам ни един. Всъщност внасят ли се в България?

# 16
  • Мнения: 1 893
Пробвала съм само класическия, но не ми допадна. Обаче мисля да му дам втори шанс.

По повод мнението на Bastet, че Поемата е за банкерки, искате ли да си направим нещо като анкетка, за коя професия, кой парфюм си представяте. Или коя от нас с каква професия е (най-общо) и кой е "работният" й парфюм.

# 17
  • Мнения: 540
за съжаление не харесвам нито 1 от агентите,нито 1 не  е МОЙ.Ноооооо има толкова много парфюми за мирисани,че някак по леко ми става на душичката ooooh!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 203

По повод мнението на Bastet, че Поемата е за банкерки, искате ли да си направим нещо като анкетка, за коя професия, кой парфюм си представяте. Или коя от нас с каква професия е (най-общо) и кой е "работният" й парфюм.
  Peace Аз съм "За".

Атти, Честит ти рожден ден!!!  bouquet

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 240
Гласувах за класическия Агент, тъй като само него познавам засега, но пък ми е много, много любим парфюм. Heart Eyes Нося го и зиме и лете, а той ми се отблагодарява с метаморфозите си - все едно нося различни парфюми! В студеното ми стои строго, сухо и делово, а в топло време разцъфтява, става по-пъстър и гальовен, но все така категорично присъствен, самоуверен и нахакан. Не може да го подминеш просто така - кара те да се обърнеш след него...
Много ми се иска да се запозная и с останалите Агенти - на крачка съм от поръчката "на сляпо" на Стрип и Емоционалния, предполагам че ще си допаднем. Единствено в Метресата ме притесняват алдехидите... И в този ред на мисли дали ще се намери някоя Фея на пробичките - да ме запознае с Провокаторите Praynig

# 20
  • Мнения: 31 168
Чудесни идеи beca, ще ги изпълним.  bouquet

Атти, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава и много сбъднати парфюмни мечти!  bouquet


Агентите не се внасят официално в България!

Май само аз съм им цялостен фен. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Трудни аромати не може да им се отрече. Капризни и претенциозни. Аз обаче си падам по ексцентричностите и Стрип определено е един от вечните ми фаворити, както съм казвала неведнъж.

Агента не ми секси и на мен. Сух и строг, замайващ главата и подходящ за всякакъв сезон и всякаква част от деня, както и срещи от всякакъв тип. С него се чувствам недостижима и имам високо самочувствие.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Bastet ,  много ме заинтригува с Дезир на Роша!
Продава ли се някъде в София да го пробвам?

# 22
  • Мнения: 1 893
Чудесни идеи beca, ще ги изпълним.   bouquet

Благодаря, но заслугата е на Bastet  Hug

А с кои парфюми, като усещане, бихте сравнили Агентите?

# 23
  • Мнения: 31 168
Чудесни идеи beca, ще ги изпълним.   bouquet

Благодаря, но заслугата е на Bastet  Hug

А с кои парфюми, като усещане, бихте сравнили Агентите?
Благодаря на Bastet.  Hug  bouquet

Давайте всякакви идеи за анкети и въобще каквото ви хрумне. Имаме още много дизайнери чакащи своя ред за избор на наш любимец от бранда им, но винаги може да редуваме с нещо ново и интересно.

Палома Пикасо ЕДП е един по-елегантен вариант на Агент Провокатор, въпреки че аз харесвам Агента повече.
Другите не ми приличат на нищо, особено Стрип е уникален аромат. Не се сещам за аромат, който да мирише на запалена, горяща гума. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 152
И аз гласувах за класическия Агент-любимеца ми Heart EyesЕмоционалния ми е слабата негова версия,с Метресата не се спогодихме,Стриип ми е много интересен и особено сравнението на аромата със запалена гума Rolling Eyes
И наистина АП има сходство с Палома Пикасо в остатъчния аромат.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Bastet, сакън не сривай имиджа, много си ти е добре така  Peace

beca, хубава идея, наистина можем да я изкоментираме.

# 26
  • Мнения: 1 645
Гласувах за всичките Embarassed Embarassed Embarassed
Няма един,който да не ми харесва...особенни са,безподобни,много интересни и впечатляващи.
Ако трябва да отсея обаче един победител ще е Класическия агент,той най много ми допада и имам само него за сега Peace
Бих притежавала цялата колекция с удоволствие Crazy Crazy Crazy

# 27
  • Мнения: 31 168
Гласувах за всичките Embarassed Embarassed Embarassed
Няма един,който да не ми харесва...особенни са,безподобни,много интересни и впечатляващи.
Ако трябва да отсея обаче един победител ще е Класическия агент,той най много ми допада и имам само него за сега Peace
Бих притежавала цялата колекция с удоволствие Crazy Crazy Crazy
Мими, радвам се, че сме вече две големите фенки.  Hug  bouquet

Бубанка, е голям фен също на Стрип.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 178
С Класическия Агент и с Метресата не можах да се спогодя.Другите не посмях да ги пробвам.Харесва ми остатъчния аромат,но не издържам докато стигна до него.
Не съм се отказала завинаги...някой ден ще се опитам да им дам втори шанс.
Няма да гласувам,защото не мога да ги оценя достойно.

# 29
  • Мнения: 3 094
Bastet ,  много ме заинтригува с Дезир на Роша!
Продава ли се някъде в София да го пробвам?

Сигурно се продава, обаче с моята вечна заетост аз все "се обслужвам" по аеропортите.

Атти, ЧРД! Желая ти най-вече здраве и радости на теб и близките ти, и всичко да ти се нарежда леко и безпроблемно!  bouquet Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт