От кога вашите деца започнаха да гледат детски филми?

  • 2 557
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 018
Големият откакто започна да седи, зяпаше рекламите като хипнотизиран. Сега може и 8 часа да отнесе пред ТВ или компа, ако не го подсетиш няма да спре. Малкият е на почти 2, но не проявява никакъв интерес засега. Същевременно баткото обича от малък да му четем, заспиваше с книга(като големите  hahaha), а малкият и към книгите не проявява интерес.  ooooh!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Сина ми е на 3г и рядко гледа. Пускам филмчето и на 20тата минута е изгубил интерес. Дано продължава и занапред така, не искам да се вманиачава. Познавам деца, които не могат да изкарат навън да играят, толкова се захласват от филмчета.

# 32
  • Мнения: 2 478
Не гледа. Не проявява интерес към филмчета,а само към музикални канали. Но понеже от тях не може да научи нищо полезно като информация, а взирането му в тях се оказа пристрастяващо, сега въобще не гледа нищо никъде. Само музика от лаптопа ( без картина) и книжки. Има огромна разлика в поведението на детето ми като гледащо и не гледащо ТВ.

# 33
  • Мнения: 1 305
Гледа само Pop Pups за едни кученца и то е 1-2 мин, само това и харесва свърши ли забравя за телевизора.

# 34
  • Мнения: 1 650
Мойта неще да гледа Има 2 любими филмчета на Барби, които гледа 1 път в месеца и това е. Нищо друго.
Но обича книжки.

# 35
  • Мнения: 3 695
Не разбирам какъв е проблема на авторката. Щом не обича да гледа - още по-добре.  Peace

# 36
  • Мнения: 4 717
от около годинка, това е единствения начин да я накарам да се спре на едно място и да не беснее
напоследък даже така се храним, иначе все става от столчето, тича и прекъсва яденето си Peace

# 37
  • Мнения: 542
след година и 8-9 месеца,започна да гледа,обожава филмчета с принцеси и барбита!книжки и чета но тя още не слуша!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
След годинка и половина.Завиждам ви за децата дето не гледат филмчета.

# 39
  • Мнения: 743
Беше на 2 годинки. Станаха й интересни филмчетата за Мечо Пух. Сега освен тях гледа и "Мързел град".

# 40
  • Мнения: 2 677
След като направи две годинки започна да се заглежда в детски филмчета.
Преди това бее луд фен на рекламите.

# 41
  • Мнения: 2 149
След като направи две годинки започна да се заглежда в детски филмчета.
Преди това бее луд фен на рекламите.

И при нас така Laughing

# 42
  • Мнения: 4 292
Доста късно, някъде към четири годинки. Преди това съм му пускала филмчета, но интересът му беше почти нулев. Първото филмче, в което се зазяпа беше ''Колите''. То постави началото, така да се каже. 

# 43
  • Мнения: 957
Синът ми е на 3години и изобщо не се заглежда по анимационни филмчета. Единственото нещо, което гледа е "Кой е по по най" и пее заедно с децата, ако знае песничката.

# 44
  • Мнения: 363
Отскоро - 2 годинки и половина, но пак не се задържа дълго. Зависи от филмчето и колко дълго е

Общи условия

Активация на акаунт