братята и сестрите

  • 2 433
  • 35
  •   1
Отговори

Чудех се има ли такива дето на мъжете им сестрите или братята живеят до тях съседен апартамент ,къща или на 2 минути пеша. Моя е  почти всеки ден там с децата  ,да играели братовчедчетата  ,а аз почивам ,вярно спокойно ми е ,няма суматоха в къщи ,но се чудя до къде се простира границата. Хем се радвам че ги няма, хем се чудя нормално ли е да ги няма. Какво мислите. 

# 1
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Не е много нормално.
Но лека-полека и без нерви и разправии
нещата ще си дойдат на място. Децата
са още малки, нещата се променят. Grinning

# 2
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аз лично не виждам нищо лошо в това, че мъжът ти води децата да играя с братовчедчетата. Какво толкова? Ходи и ти с тях, ако ти е скучно вкъщи. Ако ли пък не, използвай времето да свършиш някоя къщна работа или да си починеш.

# 3
  • Мнения: 1 329
Няма нищо по-хубаво от това братятя и сестрите да са в добри отношения. Аз съм на принципа, децата на брат/сестра са и мои деца и нямам нищо против каквото и да е, естествено когато говорим за искрени отношения и обич между роднините.

# 4
  • Мнения: 25 441
Хм, а не е ли малко множко всеки ден да са у тях? У вас никога ли не ги каните?
Очаквам скоро нова тема: "Помощ! Нормално ли е брат ми/девер ми да се мъкне у нас всеки ден с децата си???"

# 5
  • Мнения: 2 448
Супер!  Simple Smile Как бих искала и моя брат да живее на 2 минути път, а не в чужбина. Като си идва няколко пъти годишно по 2 - 3 седмици купона в къщи е пълен, но е твърде рядко. 
А моя мъж е в такива отношения със сестра си, че все едно няма такава.  Confused

# 6
  • Мнения: 192
Да, и на мен ми стана интересно, защо не идват и те у вас?  Rolling Eyes

# 7

еми другите са доста заможни ,огромна къща , басейн , пясъци ,пързалки ,какви ли не играчки в къщата , батути по 10 метра дълги на двора ,а ние сме в апартаментче без тия екстри и няма място, та затова ходят там.

# 8
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Честно, изобщо не проумявам къде виждаш проблем Thinking Аз най-обичам, когато мъжът ми изведе малката. Не ме интересува къде.

# 9

NAN ,това е всеки ден особено като е хубаво времето , ми да отидем някъде другаде примерно,
не едно и също ,  да си останат там да си живеят тогава. Thinking

# 10
  • Мнения: 2 471
Абе, ако наистина е такъв лунапарк в тях - и аз искам там. денонощно ще си вися при тях.

# 11
  • Лондон
  • Мнения: 403
1.Как се чувстват другите/според теб/,че твоите деца всеки ден играят у тях?

2.Ако ти си доста заможна,щеше ли да ти е приятно всеки ден да идват твоите племенници да играят у вас?

3.Не мислиш ли,че всяко нещо си има граници?

# 12
  • Мнения: 25 441

еми другите са доста заможни ,огромна къща , басейн , пясъци ,пързалки ,какви ли не играчки в къщата , батути по 10 метра дълги на двора ,а ние сме в апартаментче без тия екстри и няма място, та затова ходят там.

Мдам. Не е случила на мъж, милата...  Tired

# 13
  • Мнения: 2 448

2.Ако ти си доста заможна,щеше ли да ти е приятно всеки ден да идват твоите племенници да играят у вас?


Разбира се, че да. Където едно там и две деца, тъкмо ще се забавлява и моето.


Не разбирам само авторката защо не се присъединява по често към компанията, след като на мъжа и явно му е приятно, а и домакините щом нямат нищо против.

# 14
ЕMSI  , аз непрекъснато повтарям да не досаждат, но не и другите ни молят да идваме или мъжа ми само поне и се чудят защо не идваме ,ако се пропусне ден два и те се забавляват с повече деца явно. 100 процента не пречат, защото те званят също ,но не беше това темата....

Общи условия

Активация на акаунт