Подарявам дрешки и аксесоари 0-3мес.-Варна

  • 1 069
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 666
Много искам да помогна на някоя мама в нужда.Търсих специална тема за дарение на такива малки дрешки ,но не намерих.Да оточня,че почти всички дрешки са запазени.Бебчето ми се роди февруари месец и по-голямата част от дрешките са боденца с дълъг ръкав и жилетки.Имам също и по-летни дрешки.Имам също шапчици,дунапренено помагало за бебчо да стои на една страна(един вид упора),един комплект 4 обиколника.От Варна съм.Много се надявам да бъда в полза на някоя варненска майка.

# 1
  • Мнения: 666
Имам също няколко играчки и дрънкалки за занимавка Peace

# 2
zdraveite podarqvate li vse o6te dre6kite,az sam maika na 4ri deca i 4akam 5to,oba4e sam ot nova zagora,6te mojem li da napravim ne6to po vaprosa? Sad

# 3
  • Мнения: 666
Ох много съжелявам обаче дадох вече дрешките TiredИмам една позната обаче която може да помогне ..ще говоря с нея и ще пиша в обявата пак.лек ден Peace

# 4
  • Мнения: 278
Здравейте,радвам се,че има такава тема вече-аз мислех да пусна,но все нямам време Simple Smile аз имам много дрешки за бебе-всякакви.Мога и искам да помогна-на мен всички дрешки за бебчо са ми дадени от мамите във форума.Моето бебче се роди големичко и много от дрехите не са обличани от нас.Запазени и хубави са-аз всички си ги харесвам.  Peace  Която мама иска нека ми пише и ще помогна с удоволствие,както на мен ми помогнаха.   bouquet

# 5
  • Мнения: 278
ако някой иска дрешки да ми пише-част от дрехите,с които разполагам ще бъдат дарени в "Дом майка и дете" гр Монтана. И все пак ще останат дрехи-искам да ги дам на някой.От Монтана съм

# 6
Искам да ви попитам дали обявата е все още валидна,защото аз имам нужда от дрешки!
Ако ми ги пратите много ще се радвам!  Hands Clap Hug

# 7
  • Мнения: 278
ами аз имам още дрехи,опитах да пиша на ЛС,но нямате регистрация явно,аз незнам защо не става......  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт