Похвалете свекърва си!

  • 10 736
  • 206
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 585
Бре! Чак погледнах нагоре, дали сме в ДИС. В ДИС сме, дамусеневиди.
Да не наближава някакъв празник на свекървата?

# 46
  • София
  • Мнения: 23 067
Свекърва ми винаги се съобразява с моите вкусове и предпочитания. Когато й ходим на гости задължително поднася любимите ми луканки, а ако е лято - диня непременно. Никога не слага копър и магданоз в манджите, защото знае, че не ги понасям (въпреки че мъжът ми много ги обича)  Grinning Толкова е внимателна, че в стремежа си да ми угоди става леко досадна  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 804
Никой като нея не ми е казвал "моето момиче" с толкова любов. От първия миг, в който се срещнахме до деня в който си отиде, винаги съм се чувствала така, като нейното момиче. Беше най-тактичния, искрен, любящ и всеотдаен човек, който съм виждала. И до днес, вече 4 години откакто си отиде, когато отивам у тях гърлото ми се свива и ми се иска да стане чудо...

# 48
  • Мнения: 593
Моята свекърва ме поздрави за рождения ми ден.  Sunglasses

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Моята в началото ме прие като враг. Тровеше ми доста живота с хапливи забележки и натрапчиво поведение.
После й стана нещо. Явно се смири Simple Smile Както се казва: Къде ще избягаш в подводницата?!:)
Сега се разбираме чудесно. Слуша ме, когато я съветвам за външния й вид /отслабна, смени си гардероба, започна по-старателно да се поддържа/, готви отделно за мен като вегетарианка, не се заяжда.
Вече имаме спокойни, дружелюбни отношения. Дори ще ги водя /заедно с майка ми/ на Максимус - много са нетърпеливи:0)

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Моята свекърва ме поздрави за рождения ми ден.  Sunglasses

О, моята свекърва винаги е първата, която се обажда да ми чистити.

Има толкова много неща, за които съм и благодарна. Но ми тежи на съвестта моето поведение спрямо нея, когато се роди дъщеря ми, та чак до първата и годинка. Много бях проклета, от ревност ли, от що ли. А тя, жената, с такова желание чакаше да се роди първото и внуче, и най-вече, че е момиче (самата тя има двама сина и 4-ма племеника). Никога няма да си го простя, а и взаимоотношенията ни оттогава са лееко по-хладни, отколкото бяха. Надявам се като идем в новата къща, да поставим ново начало. Ще делим общ двор с нея  bowuu

# 51
  • Мнения: 130
За кой ли път вече отговарям в подобна тема- случила съм на свекърва! Гледа ми децата с любов, много по-голяма от собствените си деца едно време. Когато готви чушки, готви сърми за мен. Запиваме се двете до изгрев слънце понякога- разговори за секцио, гаджета, баири и пране, море.

Нещото, което ми прави впечатление- не мрънка на родния си син (мъжа ми) колко разхвърляна патка съм, чудя се до къде мога да стигна... У тях (у нас), все едно съм на хотел...и тя е така вкъщи. Обичам тази идилия вече 8 години.
Дано не изтрещи някой....няма да съм аз....
Това май е моята свекърва  Thinking

# 52
  • Мнения: 4 381
Виждаме се рядко и за малко.И двете гледаме да не навлизаме в ''опасни'' теми.Можем да изпием по едно кафе без да се разбере ,че сме снаха и свекърва.И на двете ни е ясно че това е максимума и не напираме за повече  Wink.
Естествено в началото нещата не бяха розови...никак даже ,но след 10-та година постигнагме някакво негласно примирие всяка ''да си знае мястото'' .В същност открит конфликт никога не е имало.Когато и двете са интелигентни/ и снахата и свекървата/ не се стига до някои супер просташки постъпки ,за които слава богу съм чела само по форумите.
Също много помага,когато живеят отделно и са напълно финансово независими.Различни сме като огъня и леда,но всяка уважава особеностите на другата Blush.Естествено няма да се заобичаме ,но не се и мразим  bowuu.

# 53
  • Мнения: 165
не мога! Няма за какво.

# 54
  • Мнения: 600
веднага ще я похваля - от 3 седмици не ми се е обаждала, страхотно се чувствам!

# 55
  • Мнения: 21
И аз съм от случилите:)))
Тактична, внимателна, добронамерена....Помага винаги без да е досадна, не дава съвети.
Изцяло се съобразява с нашите разбирания, относно гледането на сина ни.
Да е жива и здрава дълги години.

# 56
  • Мнения: 2 070
нищо не ми идва на ум,освен че ме научи да пия водка Crazyне съм сигурна обаче,+ ли да и го броя Laughing

# 57
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
нищо не ми идва на ум,освен че ме научи да пия водка Crazyне съм сигурна обаче,+ ли да и го броя Laughing

Защо не Laughing Joy

# 58
  • Мнения: 917
То няма нещо от което да се оплача  Mr. Green Страхотна е  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 561
Добре, че е свекърва ми, та малкото ми дете да разбере що е баба и бабина любов.
Интелигентна жена, позитивна, спокойна. За бъркане в нашите отношения и дума не може да става.
Винаги, когато може гледа детето и когато не може, пак съумява. Т.е. ако ни се налага да пътуваме някъде с мъжа ми, си взима отпуска жената за да е на разположение.
Възпитала е двама прекрасни сина, единият, от които имам честта да ми е мъж.
Приятно ми е да ми идва на гости, но за съжаление рядко го прави, може би се притеснява да не ни безпокои.

Общи условия

Активация на акаунт