Похвалете свекърва си!

  • 10 763
  • 206
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 804
Току - що моята свекърва ми призна, че винаги и безкрайно много ме е обичала.Аз нея -също.
Доплака ми се, знам, че е искрена.
Защо ли не съм изненадана!
Май моята "диагноза", че при отсъствие на двете П-та всичко е наред, ще се окаже вярна.

# 166
  • Мнения: 5 370
Офф топик-какво са двете П-та?
Почес почес. newsm78

# 167
  • Мнения: 1 897
Простотия и Проклетия.

# 168
  • Мнения: 1 008

Еееее ... една дама да се сети да похвали и свекър бееее. От кога го чакам, още от трета страница.

Е те това е снаха на място, а дано след време синът и на мен да ми доведе такава снаха. Ми така де, сто теми тука за свекървите и нито една за свекърите ... ама то някой дали ни забелязва въобще де.
Дядо Хаджия пожелавам ти
твоят син да ти доведе най-добрата
снаха!  bouquet

# 169
  • Мнения: 5 370
Аааааа, да, схванах, еми ....аз никога не подходих към нея с проклетия или с простотия, тя-също.
Дядо хаджия-за съжаление, свекър ми не е жив.Починал е години преди аз да се появя във фамилията. Confused

# 170
  • Мнения: 2 803
Дядо Хаджия пожелавам ти
твоят син да ти доведе най-добрата
снаха!  bouquet


И аз се нареждам зад тези пожелания.  bouquet Сигурна съм, че ще си страхотен свекър. Hug

За съжаление в тази тема не мога да пиша, колкото и да ми е мъчно. Много съм искала добри отношения със свекърва си, но не се получава. Sad

Мога да похваля само баба си, която е прекрасна свекърва и баба, мнтого обичлива и всеотдайна жена със златни ръце!  chef  bouquet Hug

# 171
  • Мнения: 379
ееееееее и аз да похваля - ама свекървата на сестра ми - помага им много и по всякакъв начин. в същото време в момента живее в друг град, но в момента в който малката си счупи ръчичката и нямаше кой да я гледа жената дойде, гледа я , а вечер се чудеше как да е по-незабележима, за да не им се натрапва  Rolling Eyes и то при положение,че беше тук по тяхна молба. сега например разбрала,че ще си купуват обзавеждане за спалнята и без никой и дума да каже - извади половината пари и им ги даде /и това не е първи случай/ - уточнявам,че е пенсионерка и не работи.
просто е страхотна. съответно получава и необходимото уважение   bouquet  bouquet  bouquet

# 172
  • sofia
  • Мнения: 1 474
И аз искам да похваля свекърва ми - гледа сина ми от 6 месечен, за да мога аз да се върна работа, тъй като работата ми е такава, че едно дълго отсъствие ще се отрази на квалификацията ми, пере, готви и прави всичко друго, което й възложа през деня докато са с малкия. Винаги ме защитава при спор с мъжа ми....незнам до колко това е искренно, но поне взима моята страна и винаги разбира тезата ми.Не мога да мисля за  по-добра свекърва от тази която имам! В момента почти живеем заедно, заради грижите й за малкия и това по никаква причина не ми пречи и не ме дразни. Ценя я много!

# 173
  • Мнения: 972
И аз да похваля моята свекърва! Преди не съм си давала сметка колко е важно свекърва ти да е до теб! Някой ще се усмихне подигравателно!!!
Не го оценявах и го приемах за даденост,докато не ми се случиха куп лоши неща в живота-загубих сина си при катастрофа, а сега 7 години след тази трагедия ми откриха рак на гърдата!
Оперираха ме и сега съм на химиотерапия.Понасям я доста тежко-с дни съм напълно неадекватна и безпомощна! А имам три деца,най-малкото от които е на 1годинка и 10 месеца!
Та в този ужасен период от живота ми,човекът който е неотлъчно до мен,децата и съпруга ми е тя -моята свекърва-МАЙКА!
Благодаря ти ,мамо!    bouquet

# 174
  • Мнения: 146
Да похваля и аз моята- оказа се,че познава собственика на фирмата, която ни прави ремонт в къщи.Обадила му се и ни издейства отстъпка Grinning

# 175
  • Мнения: 379
И аз да похваля моята свекърва! Преди не съм си давала сметка колко е важно свекърва ти да е до теб! Някой ще се усмихне подигравателно!!!
Не го оценявах и го приемах за даденост,докато не ми се случиха куп лоши неща в живота-загубих сина си при катастрофа, а сега 7 години след тази трагедия ми откриха рак на гърдата!
Оперираха ме и сега съм на химиотерапия.Понасям я доста тежко-с дни съм напълно неадекватна и безпомощна! А имам три деца,най-малкото от които е на 1годинка и 10 месеца!
Та в този ужасен период от живота ми,човекът който е неотлъчно до мен,децата и съпруга ми е тя -моята свекърва-МАЙКА!
Благодаря ти ,мамо!    bouquet
да ти е жива и здрава - радвам се че има и такива и ми става мило като чета.  bouquet
признавам си момичета - завиждам ви за свекървите   bouquet иска ми се и моята поне мънинко да приличаше на някоя от тх. Sad

# 176
  • до Него
  • Мнения: 91
МОЯТА СВЕКЪРВА Е НАЙ-ДОБРИЯ ЧОВЕК , КОЙТО ПОЗНАВАМ ! РАЗКОШНА ЖЕНА - ДОБРА, МИЛА...АБЕ СУПЕР Е !

# 177
  • Мнения: 12
Първата ми свеки  Twisted Evilне е за тази тема,втората е слънце.Много добра,иззключителна жена.За което й блгодаря  bouquet

# 178
  • Мнения: 6 618
И аз да похваля моята свекърва! Преди не съм си давала сметка колко е важно свекърва ти да е до теб! Някой ще се усмихне подигравателно!!!
Не го оценявах и го приемах за даденост,докато не ми се случиха куп лоши неща в живота-загубих сина си при катастрофа, а сега 7 години след тази трагедия ми откриха рак на гърдата!
Оперираха ме и сега съм на химиотерапия.Понасям я доста тежко-с дни съм напълно неадекватна и безпомощна! А имам три деца,най-малкото от които е на 1годинка и 10 месеца!
Та в този ужасен период от живота ми,човекът който е неотлъчно до мен,децата и съпруга ми е тя -моята свекърва-МАЙКА!
Благодаря ти ,мамо!    bouquet
Желая ти да си здрава за да можеш един ден да се отблагодариш на тази прекрасна жена  Hug

# 179
  • Мнения: 1 749
И аз да похваля моята свекърва! Преди не съм си давала сметка колко е важно свекърва ти да е до теб! Някой ще се усмихне подигравателно!!!
Не го оценявах и го приемах за даденост,докато не ми се случиха куп лоши неща в живота-загубих сина си при катастрофа, а сега 7 години след тази трагедия ми откриха рак на гърдата!
Оперираха ме и сега съм на химиотерапия.Понасям я доста тежко-с дни съм напълно неадекватна и безпомощна! А имам три деца,най-малкото от които е на 1годинка и 10 месеца!
Та в този ужасен период от живота ми,човекът който е неотлъчно до мен,децата и съпруга ми е тя -моята свекърва-МАЙКА!
Благодаря ти ,мамо!    bouquet
Пожелавам ти от сърце да се справиш бързо с болестта!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт