Отговори
# 1 095
  • Мнения: 29
Все още не съм раждала. Но с тези премеждия и аз се замислям, че само всичко да ми е наред, няма какво да се подмотавам. Време ми е вече Simple Smile

Сега се оказвам с чиста микробиология, отрицателен HPV, ПАП 3 и според доктора, който ми взима пробата за HPV теста всичко ми е OK и ми предпожи просто да си направя още една контролна цитонамаска, защото нещо не му ставало ясно...Другата седмица се връща моят доктор и ще видим какво ще правя, но и аз започнах да се обърквам Simple Smile

Желая ви на всички добри резултати! И да не се помайвате за бебчовци, а да действате Simple Smile

# 1 096
  • Мнения: 25
                                        Привет, момичета!  Simple Smile
 
   Мишолина:), Благодаря! Съгласна съм с твоето допълнение, което имах в предвид и ти описа по-добре от мен!  Peace Hug

 svetla 1971,  гинеколожката, която ме лекуваше с антибиотици няма никаква вина, аз поех отговорността, заради своето невежество и глупостта си да се доверя на такъв "блестящ специалист" като нея.

  КатКа, Благодаря, за пожеланията! Вярвам, че всичко ще е както трябва, за да вдигна духа на Поли и писах нещо, което ми даваше и дава сили : Бог, подлага на изпитания тези, които обича най-много, а когато човек се чувства обичан силата му е неземна, но много зависи как ще го тълкува!

  alpha beta, Благодаря! Няма невъзможни неща, в този свят, всичко е възможно! Симптомите, а има и много случаи без симптоми, са различни при всеки., ако имаш притеснения, не се бави, потърси веднага мнение на професионалист.

  Синеоч, по принцип, аз съм си Тома неверни, но когато на човек му опре ножът на гърлото е принуден да търси бързо решение и да се довери . Въпросът е на кого, аз направих своя избор с Др. Ралчева и Доц. Дянкова, и този път не сбърках,  жива съм, чувствам се добре и се радвам на всяка глътка въздух, на всички и всичко около мен!

  Момичета, грижете се за себе си, като се поставяте винаги на първо място, защото егоизмът, който ще проявите, ще  е дар не само за вас, но и за околните ви, които ви обичат!

# 1 097
  • Мнения: 3 988
Най-сетне и НОВАта ТЕМА е готова. Заповядайте там!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=425079.0

Общи условия

Активация на акаунт