Отговори
# 15
  • Мнения: 1 768
Абе мацки няма ли да обядваме днес , я кое време станало  ooooh!
Хайде ей сегинка ще спретна нещо па макар и виртуално  Laughing

добър апетит  Laughing

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Здравейте и от мен!   bouquet

Маринекс, ама много си ранобудна бе, аз едва в 10ч. се излюпих и приготвях закуска на милото, че днес не е на работа. И аз малко да го поглезя, че рядко му се случва  Laughing, правих пържени филийки. Но от обяда ти ще си взема  Wink

Честитн Имен Ден на всички празнуващи! Да бъдат живи и здрави!   bouquet  bouquet  bouquet

Весел ден ви желая, момичета!   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 868
Здравейте мацки Grinning
raval е мацка важното е, че колата се е повредила на връщане Peace
Крюмелхен бързо да оздравяваш  Naughty никакви болести само заразни бременни приемаме Peace
marinex аз закуската я пропуснах, но за обяда веднага се нареждам Peace цяла сутрин сам в градината и чистя буренища, вчера довършихме къщата на кучовците и сега им облагородяваме наоколо Laughing
Честит имен ден на всички именници  bouquet  bouquet  bouquet
Хубав ден ви желая Hug

# 18
  • Мнения: 4 589
Marinex това е идеално за моята НВ диета. Супер. Аз съм вече 8 ден на нея и съм много горда със себе си.
Но пак днес като пробвах един бански и се хванах за главата. Панталони не мога да си намеря, какви са тези слаби девойки не знам.

От мен десетда, да ни е слънчев и сладък деня.

# 19
  • Мнения: 2 343
Здравейте!
Ники-пики, живи и здрави рожденици!
Моят тест ще е в четвъртък  ooooh!, в сряда мъжът ми не може да ме закара до Пловдив. Има да чакам, дано поне има за какво. Вече имам 4 дена закъснение, но това нищо не значи май, може да е от Утрогестана.

# 20
  • Мнения: 4 700
Мире, не ти zавиждам. Знам какво е да чакаШ. И все пак важното е, че няма лелка.  Praynig

# 21
  • Мнения: 965
Цамбур в новата темичка  Laughing
Маринекс много хубаво заглавие си избрала,дано донесе на всички мнооого късмет  Praynig Praynig Praynig
Мире стискам силно палчета  Praynig Praynig Praynig
Мотонети незнам за слънчевата алергия много ,но моята братовчедка има такава и се обрива но навсякъде,а аз съм се обринала само на вратлето ,днес пак ми излезна обрива,а с нищо не съм го дразнила,нито парфюм нито лосион нищо,а съм много зачервена и много сърби,купих си алергозан,ама нещо май няма много вфект от него,не ми отшумява сърбежа  smile3514 , незнам какво да правя  Sad
Николина-пиколина благодаря за невероятното тирамису  Hug Hug HugЧестит празник на всички именници,пожелавам им да са щастливи,усмихнати и със здраве да си носят името   bouquet
Прекрасен ден на всички и успешна седмица  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 1 732
Здравейте момичета!  bouquetМаринекс,пак си избрала оптимистично заглавие,много ти се радвам на ентусиазма,браво Hug
На всички именници да са живи и здрави  bouquet
Цецито,миналото лято на морето направих слънчева алергия,много ужасна-по врата,краката и ръцете.В аптеката ми дадоха ксизал и един мехлем но не мога да си спомня името му,помогнаха ми доста бързо отшумя обрива.Преди месец,когато бяха страшните жеги пак получих обрив,но само по лицето,хомеопатичката ми изписа хиперикум,обрива мина за 2 дни,но ще си го пия цяло лято,за да няма изненади на морето.
Лека и спорна седмица на всички!

# 23
  • Мнения: 3 246
Мира дано времето до четвъртък минава по-бързичко, а аз продължавам да стискам палчета, това закъснение да е деветмесечно Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 1 868
cecitooo и аз бях така, само по врата, на следващата година и по ръката от към шофьорския прозорец и сега почти навсякъде SadАдски сърби и изобщо е много неприятно.
Аз се мажа с противоалергично, но алергозана няма да свърши работа.Мен ме оправя Locoid lipocream(само вечер за да не се излагаш на слънце след него) а за през деня само там където те сърби Daylong extreme 50-ти фактор.Консултирала съм се с дерматолог, ако нямаш възможност сега да се консултираш с такъв лекар поне може да се мажеш само с второто и ако ти мине знай че си като мен(дано не е това, че е доста гадно)

# 25
  • Мнения: 4 589
Хайде на следобедното кафе......

# 26
  • Мнения: 1 868
Ехааа Ники страхотен избор, първа си грабвам едничко за разсънване Peace

# 27
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Мира и Маринекс  Hug - стискам ви палци милички
Благодаря ви на всички момичета, че толкова ме мислехте - аз веднага почвам да разказвам: По-миналата събота на 20 юни кафеникавото ми зацапване премина в кървене и док каза да си вдигам д-то и да пристигам в болницата - няколко дни бях на инжекции папаверин и системи но шпа. ЧХГ то ми се беше вдигнало двойно от предното изследване, но матката на прегледите беше малка и лигавицата тънка, което наведе док на мисълта за извънматочна бременност, а на мен ми потънаха гемиите, защото това означаваше да си остана в болницата още няколко седмици - док не искаше да рискува да ме пуска да се прибирам в Пловдив. Пуснаха ме уикенда, но си останах в София и нямах нет да пиша. Тази сутрин след прегледа на УЗ на 22ри ден след ЕТ не се видя абсолютно нищо в матката, но слава на бог ЧХГ вече беше паднало и аз нали съм "щастливо копеле" се разминах с лапароскопията и най-вече с риска тихичко да полудея от висене в болницата....  Grinning  И така първото ми ин витро приключи неуспешно, но не мога да ви опиша колко облекчена и щастлива се чувствам - в болницата имаше жени с по-големи трагедии и моят личен неуспех ми се видя като детски каприз .... Сега мъжо ми е обещал много екскурзийки, моренце и коктейлчета и за мен общо взето лятото започва сега.
Прегръщам ви всички и ви желая лека седмица - бъдете щастливи   bouquet

# 28
  • Мнения: 4 700
Xlora, ужасно съжалявам zа преживяното.  Sad
Някакси съм пропуснала, че си била в процедура. Но и аz иzвестно време не бях на себе си. И все пак колкото и гадно да zвучи, по добре е така, отколкото иzвънматочна.
 
ПрегръЩам те.  Hug

# 29
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Запис и от мен!
Маринекс,чудесна темичка!Пази леглото и мързелувай,благородно ти завиждам! Crazy Mr. Green Hug

Хлора,съжалявам много,не намирам думи в такива тежки моменти. Tired Прегръщам те силно! Hug

Мира,съвсем ще ми посинеят пръстчетата до четвъртък  Whistling  Grinning . Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт