Дързост и красота - 37 ...за грешките и прошките...

  • 14 460
  • 442
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Цитат
Рич не помня да й е изневерявал с Марго  
Не Марго,а Морган.Не само че изневери ,а и бебе й направи.

Цитат
Брук и Тейлър немогат да се сравняват да ... Оказа се че Брук е класи над Тейлър  
С това ,че се увърта още около Ник ли?    Joy  
Ами ето това е изневяра,или опити за такава...да се увърташ около женен мъж.После само мъжете били виновни...    

# 46
  • Мнения: 1 343
ООО това не беше ли фалшива бременност и доколкото помня не спа с нея . Тя го упои до припадък и го накара да си мисли че е спал с нея . Ама Лана шак ще се намеси с фактите . 100 % сигурна съм че не спа с нея и бременноста и беше фалшива даже си търсеше кой да я опраши Морган после.

# 47
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
После й казва,че не е негова работа,но мисли,че дори ако Тейлър и Ридж се разделят,тя не трябва да се събира с Ридж.тя му благодари с прегръдка,която едва не прераства в целувка. Heart Eyes


Хайде сега моля ти се после кой си съчинява . Изобщо нямаше такова нещо.
Даже го прегърна едва едва.
Nick thanks her for coming, since it meant a lot to Bridget, and to him. Brooke then leaves, but Nick sees she left her purse and runs out to catch her; as he finds her on the porch and hands her the purse, their hands touch in an awkward moment. Nick knows he shouldn't say this, but if Taylor and Ridge break up... Brooke stops him and says they won't break up. But if they do, Nick says... He knows Ridge is RJ's father, but he thinks it would be wrong for Brooke to go back to Ridge. Brooke says she understands and thanks him with a hug for all he's done for Bridget. They break away, and it seems like they could kiss. Brooke leaves and Nick watches her go.

И кога съм си съчинявала???Нямам време да правя пълни и дословни преводи,затова правя сравнително подробен преразказ.Винаги съм се стремяла да го направя  неутрален,безпристрастен:
Първо - защото аз съм почитателка на филма,а не съм на някаква шахматна дъска,където задължително ако не съм при белите,трябва да съм в черния отбор.Не искам да влизам във войни.
Не желая да ме набутвате изкуствено в някакви спорове,които прерастват в лични нападки.Ще харесвам когото,както и колкото си искам.Не съм PR на никого от героите,за да му правя реклама,сякаш са реално съществуващи.
Ако на някого не му харесват моите резюмета,мога да спра окончателно-и без това едва намирам време.Но да ме обвинявате в измислици-не приемам Naughty

# 48
  • Мнения: X
Ами за твое съжаление не беше фалшива.Дори някой я бутна от терасата и тя загуби бебето...
Така че Рич има най-малко право да съди и отсъжда....ама по-добре така.Да ходи при неговата ....забележителна...........а.

# 49
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Да,защото доста пъти я е отхвърлял и тя пак го е приемала...как да се чувстваш виновен до човек който е същия като теб?!

Моята идея е, че Тейлър е карала Ридж да се чувства виновен, заради всичките му грешки и слабости, за това, че заставайки до една "съвършена" жена, той е изглеждал и се е чувствал несъвършен. Чувствал се е виновен за това, че е наранявал тази "съвършена " жена, че не е бил достоен вероятно да е с нея...изобщо не става дума за това, кой си е тръгвал и кой се е връщал..

# 50
  • Мнения: 0
За приликата между Брук и Тейлър...няма как да стане просто.От различни светове са.
Но ...Тейлър има оправдание в случая.На Брук какво е?/изключвайки леярната/
Че се влюбва?!Айде,де влюбена за три дни ....и тя не знае в кого...Тейлър поне е обичала само Рич.

Как само си противоречиш...............
Тейлър обичала само Рич. И на теб оправданието , че Тейлър е правила секс без любов ти се вижда по-морално от това да се влюбиш "ен" на брой пъти и да правиш секс , но от любов?
Така ли виждаш моралното и честно живеене на Тейлър, за което говориш в по-ранния си пост?
И как по-точно живее морално и честно , морално като изневерява и честно като прикрива изневярата си 20 години?

На Брук грешките всички ги знаем, но пътя до к....ата, която я изкарваш  е доста далечен.
Разликата е именно в чувствата. А четейки събитията от днес , Рич се е държал мъжкарски , за разлика от друг път.

# 51
  • Мнения: 1 343
Ами за твое съжаление не беше фалшива.Дори някой я бутна от терасата и тя загуби бебето...
Така че Рич има най-малко право да съди и отсъжда....ама по-добре така.Да ходи при неговата ....забележителна...........а.

Хахаха дали пък Тейлър не я бутна тогава, но бебето не беше от Рич. Почти съм сигурна чакам ЛАНА с фактите.
Марси  Hug не искам да те засягам просто споделих аз какво видях. И не видях да е имало даже химия за целувка.

# 52
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
ООО това не беше ли фалшива бременност и доколкото помня не спа с нея . Тя го упои до припадък и го накара да си мисли че е спал с нея . Ама Лана шак ще се намеси с фактите . 100 % сигурна съм че не спа с нея и бременноста и беше фалшива даже си търсеше кой да я опраши Морган после.

Най-вероятно говорят за времето, когато Морган се сприятели с Тейлър и написа е-mail на Ридж от името на Тейлър, че уж Тейлър е съгласна Ридж да спи с Морган, за да и направи бебе Joy..Нали тогава Морган искаше да забременява и си търсеше уж донор..Тейлър беше в час с търсенията и..И Ричко, понеже пращи от акъл даже не се обади на Т тогава, ми хвана декиш на мейла и веднага скочи в леглото с Морган Mr. Green Joy

# 53
  • Мнения: X
marsia , моля те ,не спирай!    Hug

Ааа,те и по ръцете се погалиха,и погледи си хвърляха...ама Брук-феновете това не го забелязаха...
После Бриджит "ще поднесе Ник на тепсия" на майка си...А Брук няма да има никаква вина...само дето постоянно се мъкне у тях,уж да се оплаква ,де ...и да търси съвети и помощ...ама такава си е Брук,трябва й съжаление и помощ на обърканата й душа...и мъжете помагат,какво да правят...
Може ли толкова да те "молят", а ти да не се отзовеш?!    Mr. Green  

Цитат
Моята идея е, че Тейлър е карала Ридж да се чувства виновен, заради всичките му грешки и слабости, за това, че заставайки до една "съвършена" жена, той е изглеждал и се е чувствал несъвършен. Чувствал се е виновен за това, че е наранявал тази "съвършена " жена, че не е бил достоен вероятно да е с нея...изобщо не става дума за това, кой си е тръгвал и кой се е връща
Ами това е и моята идея.Сега заедно с Брук могат да грешат колкото си искат,да си изневеряват и грам да не се чувстват виновни,че не са съвършени!Много са си достойни даже един за друг!  
А Рич определено не заслужава Тейлър,защото както и показа ,никога не може да оцени жена като нея!
Ще му бъде много по-добре при Брук,там е като у дома си!  

# 54
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
"Когато ти умря,исках да умра и аз...Когато те гледах в ковчега,от там струеше светлина..." ThinkingМдааа,това говори за невероятна омраза Crazy

# 55
  • Мнения: 1 343
ООО това не беше ли фалшива бременност и доколкото помня не спа с нея . Тя го упои до припадък и го накара да си мисли че е спал с нея . Ама Лана шак ще се намеси с фактите . 100 % сигурна съм че не спа с нея и бременноста и беше фалшива даже си търсеше кой да я опраши Морган после.

Най-вероятно говорят за времето, когато Морган се сприятели с Тейлър и написа е-mail на Ридж от името на Тейлър, че уж Тейлър е съгласна Ридж да спи с Морган, за да и направи бебе Joy..Нали тогава Морган искаше да забременява и си търсеше уж донор..Тейлър беше в час с търсенията и..И Ричко, понеже пращи от акъл даже не се обади на Т тогава, ми хвана декиш на мейла и веднага скочи в леглото с Морган Mr. Green Joy

О верно че имаше нещо такова Simple Smile Извинявам се Simple Smile Ама не звъня ли той тогава ? И даже май си спомням 4е именно тогава го упои ... А после си търсеше кой да я опраши детето не беше на Рич бе.. защо имам такива спомени. май ще ровя и аз с моя куц английски.

http://www.youtube.com/watch?v=D-r_l38_iEY&NR=1 - упоения Рич

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 11:57 от WomanitKa

# 56
  • Мнения: 0
С това ,че се увърта още около Ник ли?    Joy  
Ами ето това е изневяра,или опити за такава...да се увърташ около женен мъж.После само мъжете били виновни...    

И........ на кого по-точно изневерява, увъртайки се около Ник??? newsm78

# 57
  • Мнения: X
Цитат
И........ на кого по-точно изневерява, увъртайки се около Ник???
Ами за изневяра трябват двама,не мислиш ли?Или това ,че се увърта около Ник, е правилно?
И само Ник ще се води изневерил,защото е женен?!

# 58
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
А Рич определено не заслужава Тейлър,защото както и показа ,никога не може да оцени жена като нея!

О, защо, много бързо я оцени и прецени днес..и да, това, което видя, не му хареса..

краси.мира , чудиш се вече от кои пръсти да смучеш..Естествено, че Ник ако се забърка с Брук сега, той ще изневерява ooooh!..Брук на кой ще изневери? ..Този, който има задължения към партньора само е онзи, който е обвързан за него..Да не говорим, че Брук въобще няма намерение да се забърква с Ник сега.. Tired

..и това овъртане с тези задни мисли за които пишеш се случва само в твоите очи..Да, имаше докосване на пръстите, докато Ник и подава чантата и Брук го прегърна на тръгване..Голямо важно.. Crazy  

А и на мен Тейлър и Ридж днес ми бяха къде, къде по интересни..На Брук-Ник-Бриджит съм им се нагледала до насита..Хабене на време е да коментирам скуката там:crazy:

brukzashtita, забравих да те поздравя за мнението ти в 11,40 Grinning..Много добри въпроси и много на място newsm10

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 12:03 от Izida

# 59
  • Мнения: 6 528
zorizori не чета само едни постове и това не са твоите вярвай ми.
Рич не помня да й е изневерявал с Марго  newsm78. Знам само че отиде да спаси жена си от ноктите й. И доколкото знам като каза НИКОГА не съм ти изневерявал Тейлър нищо не каза за да го уличи в лъжа.
Брук и Тейлър немогат да се сравняват да ... Оказа се че Брук е класи над Тейлър  hahaha
А и така и не отговорихте на въпроса какво е изневяра всъщност. Да спиш с някой докато си сама и свободна или докато имаш мъж.
Брук може да си спи с който си иска след като е сама и свободна. Никой няма право да й държи сметка най - малкото фалшиви моралистки и лицемерки.  Naughty

Не говоря за Марго, а за Морган. Нали Стефани й прави чай да пометне  Joy Имаха заигравка, тя тогава беше написала имейл от името на Тейлър и спа с него. За това говоря...

Общи условия

Активация на акаунт