Новата седмичка 29.08-4.09:)

  • 2 923
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 612
ОК. На мен още ми е доста кривичко и съм лоша компания, но ще ми мине. Wink

# 16
  • Мнения: 1 320
И така-моят фоликул за два дни е пораснал с 4 мм и вече е 20 мм. Лигавицата и тя била идеална. Лекарката много ги хареса и двете. Да видим ще ли остане време и плувци  Grinning тези дни да ги оползотворим  Grinning. Ако не-и септември е месец. При нас май се заформя мъжки фактор. Ама до края на седмицата ще дам отчет и за това.

Силви, дано нещата при теб се окажат по-добри от предполагаемите. Стискам палци!

Лилия, не унивай, ти си силно момиче! Горе главата!

Мимето, и за теб има специално стиснати палци  Grinning

# 17
Стискам палци на чакащите Мимето и Момиче Praynig
Лилия, дръж се - напълно те разбирам как се чустваш. И аз си пия противозачатъчните и страшно се вбесявам - какво бебеправене само Close
Но и при нас ще огрее слънце Wink . love001 всики

# 18
  • София
  • Мнения: 4 272
Момиче и Миме, силно стискам палци този месец да си оползотворите фоликулите!
Ние този месец май пропускаме бебеправенето, че покрай тоя ремонт нямаме сили за секс Sad Вечер помирисваме възглавниците и заспиваме.
Лилия, всеки има такива дупки. Дано по-бързо да излезеш от твоята и гадната киста да изчезне!

# 19
  • Мнения: 1 419
Хайде на фоликулите ...  Grinning
Стискам палци, момичета  Praynig

Лили, не знам тя какво има намерение и какво не, ама съм решила да разбера първо защо нямам О. и тогава да се тъпча  с хапове пак  Crossing Arms
а иначе този път бях при Ганева и тя иска да ме стимулира

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 620
Надеждите са ни в двете М -та , но и изненадки очакваме  Grinning ! Дано !

# 21
  • Мнения: 1 320
Благодаря на всички за стиснатите плалци! Обаче при нас спермограмата не е идеална-днес бяхме на тест за имунологична съвместимост-резултатите ще са готови утре. Та ще видим тоз фоликул дали ще иде зян, или нещо ще го правим Simple Smile. Като цяло не се притеснявам, защото съм убедена, че всеки месец си отглеждам по един такъв прекрасен Simple Smile. Но засега работите май отиват към инсеминация. Ще се чуе утре с повече подробности.

# 22
  • Мнения: 1 612
Момиче съжелявам за спермограмата. Сигурно има начин да я подобрите.
Ая интересно защо Ганева така е решила(предполагам става дума за клиниката на проф. Щерев). И аз ходя при нея, но при мен нещата са си определено за инвитро. Добре си решила за хаповете.
Леа нищо, че сте пропуснали. Нали знаеш - всяко зло за добро. Може пък така да сте си починали психически и това да повлияе благотворно другия месец.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 526
   Момичета, много ви благодаря за пожеланията и стиснатите палци Heart Eyes
Тази сутрин БТ ми се понижи - може би овулация? Simple Smile Ще видим сутринта какво ще покаже термометъра, пък вечерта-какво ще каже чичо доктор.
   Добре, че на работа ми е много натоварено и нямам никакво време да мисля, но като се прибера в къщи се почва едно гледане на графики, ровене из библиотеките на форума... Така съм окупирала компютъра, че мъжът ми вече взе да се сърди Wink
   Аз този цикъл нали съм при нов доктор и той иска първо да правим само фоликулометрия, за да види как са нещата, а от другия месец ще направим и пълни изследвания. Няма да пия и хапчета и някак си уж бях спокойна и само чакам цикъла да мине, ама като разбрах за този доминантен фоликул и направо пощурях Wink Та ще видим де - ще се наложи ли да ги правим тези изследвания... Дано не!

# 24
  • Мнения: 303
То си ти е време за ову ... само че вместо компютъра вземи да окупираш мъжа Simple Smile така и вълка сит и агнето цяло.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 526
   Слушам и изпълнявам  Hands Thumbsup

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Хайде Миме! Оползотвори фоликула! Стискам палци този месец чудото да стане! Гледам, че БТ ти е 36,4. И моята днес е толкова, та ще гледам да склоня милия въпреки умората да се опитаме да направим нещо като кекс Wink Стискайте палци и на мен!

# 27
  • Мнения: 1 419
Стикам палци на всички с предстоящото ову  Heart Eyes

Ние сме на 'сухо' - заради лекуването на гъбите  Blush

# 28
Въпреки, че ви чета постоянно и стискам палци на "овулиращите" Grinning, тази седмица малко съм в дупка и не исках да ви навявам тъжни мисли.
Обаче реших да се допитам до вас - по принцип съм с хроничен аднексит в дясно и болките там са си почти постоянни, но напоследък доста ме понаболява и сякаш не е тъпата болка, с която съм свикнала. Ходих на лекар, оплаках му се, но според него нищо тревожно нямало. Аз обаче не спирам да си втълпявам какви ли не лоши работи - от задълбочаване на възпалението до извънматочна бременност. Лекарят ми е в отпуск до средата на септември и се чудя какво да направя newsm78

# 29
  • Мнения: 1 320
Отчет от мен:
Изследванията ни са добри-нямаме антитела нито той, нито аз. Камък ми падна от сърцето. Новото притеснително нещо е, че плувците имали по-малка преживяемост от нормалната /при норма 50, те били 35-това запомних от телефонния разговор/. Препоръчаха ми да помислим за инсеминация.
Моят фоликул се е спукал, така показа узи-то тази сутрин. Предполагам, че е бил с размер 22мм. Лекарката каза да действаме тази вечер, пък току-виж станало. Интересното в случая е, че температурата тази сутрин ми беше 36,7, а вчера беше 36,6. Нарастване само с 0,1, но пък имам установена овулация с узи. Това минимално повишение на температурата го наблюдавам всеки месец, но си мислех, че нещо съм се объркала.

И накрая, за да има и нещо гадно-малко се блъснах, но слава богу, размина се само с щети по колата и моята уплаха. Нищо ми няма на мен.

Общи условия

Активация на акаунт