Новата седмичка 29.08-4.09:)

  • 2 925
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
Я, много спите днес!
И аз се доредих да пусна седмична Simple Smile
Късмет, момичета, каквото и да ви чака тази седмица!

# 1
  • Мнения: 1 419
И от мен приятна.

Момиче, да те питам - при кой ходи в Щерев? И какво стана с фоликула ти - мериш ли БТ?

Аз тоя месец ПАК няма да имам О., а в момента лекувам гъби  Crazy

Ааа, сетих се да ви питам още нещо - имам спомен, че не е препоръчително да се прави стимулация преди 6тия месец от последната.
Да ама ходих при нова лекарка и тя каза, че иска да пуснем пролактин в началото на следващия цикъл (началото на септември) и ако искам още същия месец да почнем стимулация  newsm78 Обаче на мен последната ми беше юли и тя го знае - има ли защо да се притеснявам?

# 2
  • Мнения: 1 320
Ая,
при Щерев още при никой не съм ходила конкретно. Само направихме спермограмата и после говорих с някаква лекарка, ама хич не попитах как се казва. Като цяло там бяха много възмутени, че нямам досие при тях, но им казах да не се притесняват-ще си направя като му дойде времето. Утре пак сме там-за нови изследвания и ще сложим началото и на досието-да спят спокойно Simple Smile
Фоликулът ще го мерим днес пак, меря и температура-сутринта си беше нормална-36,6, което е обичайно предовулаторно за мен.
На другия ти въпрос не мога да отговоря, защото и понятие нямам още от стимулациите.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен! И аз смятам да се насоча към клиниката на Щерев, но първо да приключим с ремонтите.
Ая, може да се правят 3 поредни стимулации, т.е. три поредни месеца, а след това ако ще се правят други, трябва да се изчака поне 6 месеца. Май така беше newsm78

# 4
  • Мнения: 1 419
И аз така знам, Леа - и понеже имах два месеца стимулация, сега малко се притеснявам да подновя толкова скоро  Embarassed

# 5
  • Мнения: 4 399
Аya, мисля че нямаш причини да се притесняваш за стимулацията. Основното правило при стимулиране с кломифен е че не бива да се правят повече от 6 стимулации. Някои препоръчват след първите 3 стимулирани цикъла да се направи почивка месец-два, други правят 6 цикъла на куп. Но за почивка 6 месеца, никога не съм чувала или чела че се налага. В крайна сметка всичко зависи от това доколко ти бързаш да забременееш. Ако имаш време и нерви, можеш да изчакаш 6 месеца, може и повече. Но ако не ти се чака, просто не се налага.

# 6
  • Мнения: 1 419
Благодаря ти, Вяра.
Тя каза, че ще ме стимулира,но в никакъв случай с Клостил  newsm78
Пристеснявам се най-вече, защото предната при която ходех ми каза, че понеже съм с ПКЯ, 2 пъти ми стигало да не сме направели някоя беля... а тази дори каза, че трябвало мноого изследвания да се направят, за да ми докаже ПКЯ - да, имали вид на ПКЯ, но нямало място за притеснение - ами ако ми докара някоя беля...  Shocked
Мели дали няма да се появи да си каже и тя мнението  Praynig

# 7
  • Мнения: 9 092
Ако искаш , пиши й в Зачатие във форума, там ще я намериш по-сигурно Wink
 А Лали къде се губи?  Cry
 

# 8
  • Мнения: 4 399
А с какво иска да те стимулира сега и с какво са те стимулирали преди? Ако са те стимулирали предния път с кломифен, не се налага да почиваш повече от 1 месец, zащото той zа около 6 седмици се иzчиства от органиzма.
Ти zащо сменяш лекаря? Може би не е толкова лошо да ти направят допълнителни иzследвания и да уточнят диагноzата. Също не е лошо да те иzследват zа инсулинова реzистентност ако все още не са го направили, след като има ссмнения zа ПКЯ.

# 9
  • Мнения: 1 419
Мерси, Стеф!

Вяра, ми аз за да не ви затрушвам с инфо, само половината казах  Blush
смених я, защотото откакто съм тръгнала само за тая лапароскопия ми говори - почна да ме стимулира без особено много изследвания, и всеки път имах усещането че съм й между другото и не можех нищо да питам спокойно, ами все набързо - и по 20лв пак така набъзо кихах всеки път  Crossing Arms
Иначе ме стимулира с Клостилбегит и 10 дни Оргаметрил в ЛФ

А сега не знам с какво ще ме стимулира. Преди да започне иска само пролактин да миизследва и после и проходимост на тръбите, както и да види спермограмата на мъжа ми.
Надявам се да не забравих нещо  Thinking

# 10
  • Мнения: 4 399
Ами както ти писах по-нагоре организма се изчиства за около 6 седмици от кломифена, така че повече от 1 месец почивка не се налага независимо каква ще е стимулацията след това. Те не са и толкова много средствата за стимулиране... Освен това тя не може следващия месец да ти изследва тръбите и да те стимулира, защото тръби се изследват след 9 ден от новия цикъл, а стимулацията се започва по-рано. Така че тя ако иска първо да види резултатите от снимката и следвашия месец ще ти се размине стимулацията. Дано да си се насочила сега към правилния лекар! При всички случаи най-добре е да се свържеш със специалист по репродуктивна медицина.

Още веднъж ти напомням в случай че не са те изследвали за инсулинова резистентност, непременно го направи. Ako имаш такава резистентност положението може да се оправи и без стимулация, просто с регулиране на глюкозния метаболизъм. За целта може би е най-добре да отидеш при ендокринолог.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 526
   Връщам се от доктора и веднага ви докладвам - фоликул 19 мм ( в петък беше 12 мм ), ендометриум - също 19 мм, ЦС - идеална. Не знам точно с какви показатели се измерва ЦС, затова пиша така, както лекаря ми каза Embarassed Сега остава този вълшебен фоликул да се пукне Praynig Следващият преглед е в сряда, а до тогава се заемаме усилено с  luvbed
  Стискайте ми палци smile3503

# 12
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Миме стискаме силно палци newsm10.Късмет и успех и на всички други момичета newsm53.На мен днес ми е първият работен ден  smile3514след отпусчицата и хич не ми е готино-нещо не мога да вляза в релси. smile3518

# 13
  • Мнения: 1 612
Здравейте момичета! Аз се позагубих малко, но ми трябваше малко време за да изляза от черната яма, в която за сетен път бях влязла.
При мен нещата са си пак същите: гадния фоликул, който вече е станал киста си е още там. Намалял е само с 1,5мм, което изобщо не ме устройва. Така или иначе и този цикъл, който идва няма да правим инвитрото. Продължавам с противозачатъчните.  newsm45 То аз с тях съм в постоянен цикъл. Иде ми да  smile3511 Ако не се махне още до 2 цикъла ще се наложи да ми правят пункция за да го махнат.
Извинете за дългия постинг ама трябваше да ви се оплача.
Ая аз знам, че между стимулации трябва да се изчака 3 месеца, но мен са ме стимулирали с Клостил. Пък и не ми се вижда редно първо да ти правят стимулация а после снимка на тръбите. Но ти си знаеш най-добре.
Светли за съжаление не мога да ти помогна. Дано нещата се оправят при теб.
Пета разбирам те как се чувстваш. Аз още официално не съм на работа но доста от последните дни прекарах там. Извинявай, че не ти звъннах да се видим, но обещавам да се реванширам.

# 14
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ще чакам Лили.Много съжелявам че пак така  стоят нещата при теб, ама трябва да се видим и да си поговорим хубавичко smile3521 mobilephoneсе когато решиш.

# 15
  • Мнения: 1 612
ОК. На мен още ми е доста кривичко и съм лоша компания, но ще ми мине. Wink

# 16
  • Мнения: 1 320
И така-моят фоликул за два дни е пораснал с 4 мм и вече е 20 мм. Лигавицата и тя била идеална. Лекарката много ги хареса и двете. Да видим ще ли остане време и плувци  Grinning тези дни да ги оползотворим  Grinning. Ако не-и септември е месец. При нас май се заформя мъжки фактор. Ама до края на седмицата ще дам отчет и за това.

Силви, дано нещата при теб се окажат по-добри от предполагаемите. Стискам палци!

Лилия, не унивай, ти си силно момиче! Горе главата!

Мимето, и за теб има специално стиснати палци  Grinning

# 17
Стискам палци на чакащите Мимето и Момиче Praynig
Лилия, дръж се - напълно те разбирам как се чустваш. И аз си пия противозачатъчните и страшно се вбесявам - какво бебеправене само Close
Но и при нас ще огрее слънце Wink . love001 всики

# 18
  • София
  • Мнения: 4 272
Момиче и Миме, силно стискам палци този месец да си оползотворите фоликулите!
Ние този месец май пропускаме бебеправенето, че покрай тоя ремонт нямаме сили за секс Sad Вечер помирисваме възглавниците и заспиваме.
Лилия, всеки има такива дупки. Дано по-бързо да излезеш от твоята и гадната киста да изчезне!

# 19
  • Мнения: 1 419
Хайде на фоликулите ...  Grinning
Стискам палци, момичета  Praynig

Лили, не знам тя какво има намерение и какво не, ама съм решила да разбера първо защо нямам О. и тогава да се тъпча  с хапове пак  Crossing Arms
а иначе този път бях при Ганева и тя иска да ме стимулира

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Надеждите са ни в двете М -та , но и изненадки очакваме  Grinning ! Дано !

# 21
  • Мнения: 1 320
Благодаря на всички за стиснатите плалци! Обаче при нас спермограмата не е идеална-днес бяхме на тест за имунологична съвместимост-резултатите ще са готови утре. Та ще видим тоз фоликул дали ще иде зян, или нещо ще го правим Simple Smile. Като цяло не се притеснявам, защото съм убедена, че всеки месец си отглеждам по един такъв прекрасен Simple Smile. Но засега работите май отиват към инсеминация. Ще се чуе утре с повече подробности.

# 22
  • Мнения: 1 612
Момиче съжелявам за спермограмата. Сигурно има начин да я подобрите.
Ая интересно защо Ганева така е решила(предполагам става дума за клиниката на проф. Щерев). И аз ходя при нея, но при мен нещата са си определено за инвитро. Добре си решила за хаповете.
Леа нищо, че сте пропуснали. Нали знаеш - всяко зло за добро. Може пък така да сте си починали психически и това да повлияе благотворно другия месец.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 526
   Момичета, много ви благодаря за пожеланията и стиснатите палци Heart Eyes
Тази сутрин БТ ми се понижи - може би овулация? Simple Smile Ще видим сутринта какво ще покаже термометъра, пък вечерта-какво ще каже чичо доктор.
   Добре, че на работа ми е много натоварено и нямам никакво време да мисля, но като се прибера в къщи се почва едно гледане на графики, ровене из библиотеките на форума... Така съм окупирала компютъра, че мъжът ми вече взе да се сърди Wink
   Аз този цикъл нали съм при нов доктор и той иска първо да правим само фоликулометрия, за да види как са нещата, а от другия месец ще направим и пълни изследвания. Няма да пия и хапчета и някак си уж бях спокойна и само чакам цикъла да мине, ама като разбрах за този доминантен фоликул и направо пощурях Wink Та ще видим де - ще се наложи ли да ги правим тези изследвания... Дано не!

# 24
  • Мнения: 303
То си ти е време за ову ... само че вместо компютъра вземи да окупираш мъжа Simple Smile така и вълка сит и агнето цяло.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 526
   Слушам и изпълнявам  Hands Thumbsup

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Хайде Миме! Оползотвори фоликула! Стискам палци този месец чудото да стане! Гледам, че БТ ти е 36,4. И моята днес е толкова, та ще гледам да склоня милия въпреки умората да се опитаме да направим нещо като кекс Wink Стискайте палци и на мен!

# 27
  • Мнения: 1 419
Стикам палци на всички с предстоящото ову  Heart Eyes

Ние сме на 'сухо' - заради лекуването на гъбите  Blush

# 28
Въпреки, че ви чета постоянно и стискам палци на "овулиращите" Grinning, тази седмица малко съм в дупка и не исках да ви навявам тъжни мисли.
Обаче реших да се допитам до вас - по принцип съм с хроничен аднексит в дясно и болките там са си почти постоянни, но напоследък доста ме понаболява и сякаш не е тъпата болка, с която съм свикнала. Ходих на лекар, оплаках му се, но според него нищо тревожно нямало. Аз обаче не спирам да си втълпявам какви ли не лоши работи - от задълбочаване на възпалението до извънматочна бременност. Лекарят ми е в отпуск до средата на септември и се чудя какво да направя newsm78

# 29
  • Мнения: 1 320
Отчет от мен:
Изследванията ни са добри-нямаме антитела нито той, нито аз. Камък ми падна от сърцето. Новото притеснително нещо е, че плувците имали по-малка преживяемост от нормалната /при норма 50, те били 35-това запомних от телефонния разговор/. Препоръчаха ми да помислим за инсеминация.
Моят фоликул се е спукал, така показа узи-то тази сутрин. Предполагам, че е бил с размер 22мм. Лекарката каза да действаме тази вечер, пък току-виж станало. Интересното в случая е, че температурата тази сутрин ми беше 36,7, а вчера беше 36,6. Нарастване само с 0,1, но пък имам установена овулация с узи. Това минимално повишение на температурата го наблюдавам всеки месец, но си мислех, че нещо съм се объркала.

И накрая, за да има и нещо гадно-малко се блъснах, но слава богу, размина се само с щети по колата и моята уплаха. Нищо ми няма на мен.

# 30
  • Мнения: 856
Момиче, браво за чудесните резултати. Можеш ли да напишеш как точно се правят изследваният за антитела.  А БT се повишава 1-2 дни след овуто, така че може да се повиши утре. Обикновенно колко ти е БТ през лутеалната фаза?
Добре че сте се разминали и само с драскотина по колата. И ние едната сутрин като отивахме на лекар бяхме на косъм да се блъснем.  Confused
Ах, да... и най-важното е да уползотворите овуто  Grinning

# 31
  • Мнения: 1 320
Мур,
ти даваш кръв, а мъжът семенна течност. И това е. Става за ден и половина. Доколкото ми обясниха се правело нещо като разширена спермограма, а за жената се съпостява кръвния серум със спермата на нейния мъж и с донорска такава-това е така наречения тест MAR. Интересното в нашия случай е, че три дни преди този тест правихме спермограма, а днес показателите на новата /втората за една седмица/ спермограма били нормозооспермия. Значи плувците са се раздвижили за тези три дни почивка Simple Smile.

Иначе аз бях сама в колата като се фраснах, веднага след прегледа и узи-то. Ами имало да става Simple Smile, потроших един фар и огънах калника на две. Първата катастрофа в живота ми-дано да е и последната.

# 32
  • Мнения: 1 419
Момиче, радвам се за добрите резултати и че не си пострадала  Heart Eyes
Стискаме палци и чакаме вести   bouquet

# 33
  • Мнения: 7 716
Момиче, радвам се за добрите резултати. Laughing

# 34
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Ей Лали, ти така ли почиваш? Grinning
Момиче, много се радвам за резултата
Иначе привет ви морско и от мен, ние почиваме активно, не си нося термометъра, изобщо живот.
Поздрави bye bye bye

# 35
  • Мнения: 7 716
Ами аз вече се прибрах, Ва-ва. Извадих термометъра и започнах.
Ти кога ще се прибираш?

# 36
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Ние другата седмица се прибираме, на мен не ми се тръгва никак, но това е положението Tired

# 37
  • Мнения: 3 010
Зравейте момичета, то се видяло, че май съм си за тука- при Вас............

Вчера ми дойде /въпреки 2 чертички, които видях, макар и странно разположени, една до друга/. На 42 ден лелята ме посети, но притесняваме друго, защо вече втори месец, менструацията ми е оскъдна? Миналият месец ми трая 4 дена, и доста слабо. Сега пак съм така, като и 2-та месеца не са ме боляли гърдите. Дали ми е нисък прогестерона? Иначе ми изписаха Дуфастон , без да съм го изследвала, като първите хормони са ми в норма. Почвам да го пия от 5ти до 25-ти ден - не е ли дълъг този период? Моля Ви пишете ми   Laughing

# 38
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ето ме и мен - на доклад след прегледа. Фоликулът се е спукал  yes За мен това си е голяма радост - доказана овулация! Пък и този месец никакви хапчета не съм вземала, приятно съм изненадана от себе си Simple Smile
   Иначе прегледът мина бързо и докторът почти нищо друго не каза - сега остава да чакаме да видим дали ще дойде М. След това започваме с  цветна снимка, хормони, спермограми и всички необходими чудеса.
   Сега чакам с нетърпение почивните дни - може би ще ходим извън града, но къде - още не е решено. Аз ще врънкам да минем и през Търново, за да мога да прекарам поне 1 час на Царевец. Това място някак си е много специално за мен, винаги ме зарежда с енергия. За последно бях там преди 2 години и пак в началото на септември, а няколко дни след това разбрах, че съм бременна. За съжаление тогава беше неуспешна бременност.
   И така имам си една мъничка надежда, че може да ми се случи нещо хубаво...

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Така, така Мименце , все по - хубави да стават новините от теб миличка  Grinning !

# 40
  • Мнения: 9 092
Дали ми е нисък прогестерона? Иначе ми изписаха Дуфастон , без да съм го изследвала, като първите хормони са ми в норма. Почвам да го пия от 5ти до 25-ти ден - не е ли дълъг този период? Моля Ви пишете ми   Laughing
И на мен са ми го изписвали без да съм правила хормонални. А колкото до периода- зависи за какво се предписва, щом така са ти казали- така го пий, наскоро някое момиче пак се притесняваше че трябва да го пие толкова време, но няма нищо притеснително.

Миме, радвам се че новините са хубави Heart Eyes На Царевец си е наистина прелестно и много специално Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 010
    След това започваме с  цветна снимка, хормони, спермограми и всички необходими чудеса.

Мими не трябва ли първо да се направи спермограмата. Ние сме на тоя първи труден етап сега. Макар, че хормоните вече съм ги направила, но и аз като теб не пълните.

Стефани 10х за мнението  Wink

Моми4ета, знаете ли амбицирала съм се нещо на този етап да започваме малко по малко да изследваме нещата. Дано да не  Money. Но първо смятам да проверя за доктора за спермограмата, че сега е удобен момент нали съм в цикъл и да използваме въздържанието  Mr. Green -практично нали! А дали спермограмата минава през касата?

# 42
  • Мнения: 9 092
Мисля че не минава през касата. Доколкото си спомням, спермограмата струва около 50 лв...пълната е към 65- това е в Торакс. Ама Денди, ако сте решили наистина да се хващате със изследвания, недей на своя глава да се юркаш, а си намери най-напред лекар специалист в областта Rolling Eyes Поне аз така смятам Embarassed

# 43
  • Мнения: 303
Стефи къде ги правите тия спермограми за 50 лева. Мъж ми прави за 15 при Щерев.
Dendy ето ти и един цитат за това къде да я направите за да няма некоректни резултати и да повтаряте:
Момиче, добре че си се ориентирала към спермограма.
Ние правихме в клиниката "Щерев" - http://ivf-bg.com/. Стува 15 лв. Може да се занесе и материал от вкъщи в рамките на половин час. Иначе има стаичка там. Разчитат ти резултатите на място. Тоест спермограмата излиза с диагноза. Това е включено в цената. Ако има проблеми тогава трябва да търсиш специалист за лечение. Дано не се наложи.
Другото място в София е при д-р Тачева - http://www.ivf.bg/
Направете спермограма после ще потърсим специалист, ако се налага. Успех.

# 44
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Клиа, тази от 15 няма морфология. Нашите две бяха такива първите, едва третата беше с морфология и тогава излязоха доста неща наяве, така че денди наситина доре си се насочила към спермограма, която задължително трябвяа да има морфология. Дано езултатите са добри.
Колкото за прогестерона- добре би било а се види, но след като си пила и ще пиеш и този месец не знам как ще стане.
Миме, много се радвам за спукания фоликул- само така!

# 45
  • Мнения: 303
ОК исках да помогна, но тази седмица май не е моята - само ми  bash , така че  smile3505

# 46
  • Враца
  • Мнения: 5 201
ОК исках да помогна, но тази седмица май не е моята - само ми  bash , така че  smile3505
ох стига глупости, ако съм прозвучала така наставнически или пък  bash, много моля за извинение, но беше раничко сутринта, а при теб май  късно вечера, та  newsm51 ?

# 47
  • Мнения: 303
Ва не си ти мила .. просто явно нещо не успявам да намеря верния тон напоследък ... и няма да се гръмна по този повод - просто отвреме на време е хубаво да се замълчи.

# 48
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Не е вярно според мен, надушвам отдалеч въпреки миризмата на море и водорасли,че звучиш уморено, дано не отчаяно, горе главата и никакви такива приказки Naughty Naughty Naughty Naughty

# 49
  • Мнения: 7 716
При Щерев обикновената спермограма стува 15 лв.
При Тачева - 20 лв и е леко разширена, но не достатъчно да даде реална представа за скрити проблеми.
Значи има два варианта - обикновена /или леко разширена/ или разширена.
Мисля, че като за начало обикновената /или леко разширена/ е достатъчна.
След определен период от време може да се направи и разширена.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте! Да се отчета и тук. След направената микробиология резултатите са: чиста съм. Лекото течение е всъщност цервикална слуз Embarassed, която явно не умея да различавам Embarassed Embarassed Embarassed Днес ми е 13 ден и БТ ми е 36,3. Наближава овуто, ако не е и днес. Дано успеем да го оползотворим.
Ва, как е моренцето? Почиваш ли си пълноценно?

# 51
  • Мнения: 3 010
Момичета, благодаря Ви за инфото,само че аз съм във Варна  Laughing. И тезиимена са ми малко далечко  Laughing. 10х все пак  Mr. Green.
А бре много пари беееее- уйас -60лв.  Money

# 52
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравей, Dendi.Щом си от Варна-др.Александров-"Майчин дом"-20лв.струва спермограмата.Водят го за най-добрия.Успех Wink

# 53
  • Мнения: 4 324
Здрасти Wink

Хубава седмичка, ама вече свършва. Аз съм малко с тревоги покрай БТ и новия ми цикъл - вместо да се понижава, тя се увеличава. Правих тест и той е отрицателен. Ще ви държа в течение Wink

И сега една молба. Гласувайте за моята снимка в конкурса на Нивеа Simple Smile

Ето я и нея
http://niveasoft.abv.bg/show.phtml?pid=5594

# 54
  • Мнения: 7 716
Ама как да гласувам? Дай инструкции.

# 55
  • Мнения: 4 324
Ама как да гласувам? Дай инструкции.

Ммммм даааа, за съжаление - трябва да си регистриран потребител Wink

1. Отиваш най-горе и щракаш там дето пише Нивеа. регистрираш се
2. Влизаш в "Галерия", избираш "сортиране по дати (в дясно) и намираш снимката ми (една от последните е - мисля че даже отиде на предпоследната страница)

# 56
  • Мнения: 7 716
Ами регистрирах се, но пък сега не мога да я намеря къде е, дай някакви инстрекции, няма ли номера на страниците?

# 57
  • Мнения: 4 324
Ами регистрирах се, но пък сега не мога да я намеря къде е, дай някакви инстрекции, няма ли номера на страниците?

1. влизаш в "Галерия" - точно до "Ниве"
2. избираш (от дясно на екрана) - сортиране по "дати"
3. натискаш долу "следваща" и ти се отваря следваюа страница със снимки - там е моята Simple Smile След малко ще иде на по-следващата Wink

Мерси за подкрепата Simple Smile

Лали - писах ти лично съобщение погледни го

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Дадох си гласчето , ама що все седи на нула процента  newsm78  Sad ?!

# 59
  • Мнения: 7 716
Защото предполагам, че 1 процент не е равен на един глас.
Или страницата се обновява на определен период.

# 60
  • Мнения: 2 381
Здрасти Wink

Хубава седмичка, ама вече свършва. Аз съм малко с тревоги покрай БТ и новия ми цикъл - вместо да се понижава, тя се увеличава. Правих тест и той е отрицателен. Ще ви държа в течение Wink


И аз съм така. За първи път си правя тест преди очакваната дата и съм много разочарована. Едва ли ще повторя. Ама БТ е виновна. Никога ме съм имала толкова високи стойности.
Успех на теб Таня Simple Smile

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Хей момичета , вярвайте повече на БТ , отколкото на отрицателния тест !Дано теста да бърка !

Ники дай графика да се порадвам на твойта БТ , като не мога на мойта .

# 62
  • Мнения: 2 381
Моренка, ами аз този месец бях на кломид и графиката ми е малко странна.  Обикновено температурата ми е 36.8/36.9. Този месец упорито стои на 37.
Не мога да си обновя лентичката. Не си бях вкарвала данните 3 месеца и сега не се получава.
Като копирам адреса не се отваря графиката newsm78

# 63
  • Русе
  • Мнения: 526
   Не знам вече какво става Cry  Докторът каза, че има овулация, а защо температурата не се покачва???  Мечтите и надеждите до тук.
   А какви страхотии пише в библиотеката за цветната снимка, съвсем се отчаях  newsm45

# 64
  • Мнения: 2 381
Мимето колко дена са минали от предполагаемата ову?

# 65
  • Русе
  • Мнения: 526
  Мисля, че 2

# 66
  • Русе
  • Мнения: 526
   В понеделник фоликулът беше 19 мм, а в сряда вечерта вече се беше спукал

# 67
  • Мнения: 2 381
Не се притеснявай. Някои от момичетата казват, че температурата им се е покачила няколко дена след засечена с УЗ овулация.
Изчакай още малко и не се паникьосвай предварително.
И....за цветната снимка. Не е чак толкова страшно, щом аз я преживях....Айде горе главата Simple Smile

# 68
  • Русе
  • Мнения: 526
   Мила Ники, благодаря ти за успокоителните думи Heart Eyes
   Явно вече емоциите ми идват в повече и изпадам от една крайност в друга - след бурната радост вчера, тази сутрин едвам не се разревах като видях, че термометъра пак е заковал на 36.5. Даже я мерих 2 пъти, за всеки случай, ама все същото ми отчете. Тази седмца и на работа е голяма лудница...
   Може би гинекологът е прав като ми каза да спра да меря БТ, ама аз на своя глава реших да продължа, за да сравня резултатите от графиката с тези от УЗИ. Ето, че прекаленото пристрастяване към следенето на фертилните знаци не води до нищо добро!

# 69
  • Мнения: 2 381
не трябва, ама понякога .... И аз съм една тия дни....от  Laughing до  Twisted Evil, после  Cry зависи кой ми е пред очите.
Надеждата обаче умира последна.

# 70
  • Мнения: 9 092
Миме, защо те плаши цветната снимка? Моя приятелка прави вчера в Тиракс- с пълна упойка, всичко е минало супер, нищо не е усетила, сега има само леки болки като ПМС. Така че... Wink

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Ники нали от Home Page Setup копваш URL   Rolling Eyes ?!
Аз пробвах и няма проблем .

Миме , я моля ти се , ще се пляскаме ! При доказано на УЗ ову , ти да се косиш  с БТ  Shocked !?
Споко бе ! Аз мисля , че утре ще се повиши .

# 72
  • Мнения: 2 381
http://www2.fertilityfriend.com/home/76987

Сега не се показват последните 8 дена...Ще се пробвам да го поправя

Последна редакция: пт, 02 сеп 2005, 00:37 от Niki1

# 73
  • Мнения: 856
Мими, как ти е БТ тази сутрин? Надявам се, че се е повишила.
Моята се повиши 3 дни, след като доктора ми каза, че фоликула се е спукал. Дори не е толкова висока колкото предходните месеци, което малко ме притеснява, но аз напоследък се будя по-рано и вероятно не съм много прецизна в измерването.
За цветната снимка няма какво да се тревожиш. Аз правих миналата седмица и вече имам чувството, че е било много отдавна. А като знам колко седмици преди това се тревожех как ще мине...Важен е резултата, другото избледнява много бързо. Все пак ти желая да ти се размине Wink

# 74
  • Мнения: 4 324
Има тук една бъдеща булка коятао нещо се покрива и не казва, чудесната новина Simple Smile

Днес е предсватбеният ден на Русото Роси Simple Smile

Мила - пожелавам ти много щастлив и изпълнен с любов семеен живот, с много здраве и късмет и разбира се както е казал народа "Таз година булка, догодина люлка" Simple Smile

Весела и незабравима сватба ти пожелавам Simple Smile

п.с. - нали си знаеш, после снимки чакаме Wink

# 75
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Ауууу Роси !  Grinning
Присъединявам се към пожеланията на Танчето !
Много , много любов и разбирателство ти желая !

# 76
  • Мнения: 539
Благодаря ви милички. Естествено че ще има снимки  Hug Другата седмица като се върна ще разказвам. Пожелавам да ме посрещнете с много добри новини за много бебета (за сватбен подарък си го пожелавам, така че му мислете  Wink )

# 77
  • Мнения: 3 010
Здравейте коки4енцаааа  Mr. Green , как е настроението днес? Защо активността е толкова слаба? Та днес е петък, наближават празницииииии - йес смятам да отразя почивка!  Laughing

Niki1, ти тестче правила ли си? Защо ми миреше на нещо при теб, пожелавам ти наистина да е  baby_neutral
Тaня , същото и на теб. Чудесата стават всеки ден!
Mimeto78, миличка защо не я караш по-спокойно, прави си бебенцето, както е казал доктора пък я остави тая базална.
rosi , пожелавам ти да изкараш страхотно и незабравимо тоя прекрасен ден!
Поздрави на останалите и много  luvbed  и на всички: EFP  ylinfant

# 78
  • Мнения: 1 419
Мацки, ако ще почивате по-дълго, пожелавам ви невероятни изживявания.
Аз в понеделник съм на линия де, така че ще си кукуваме с тези които са тук по това време  Heart Eyes

Мен много ме боли корем, все едно ще ми дойде - тоя пуст корем не спря да ме тормози - особено този месец - надявам се в понеделник да ви се похваля, че вече не ме боли  Flutter
А пък вие се хвалете с + тестчета и бебчета   bouquet

# 79
  • Мнения: 2 381
Да правих тестче преди 2 дена и беше - . Днес трябва да ми дойде и съм с типични ПМС-и така че аз се оттеглям надеждите си за следващият месец. Не вярвам на температурата. На мен ми е идвало с 36.8 така, че оставам да чакам.
Благодаря за подкрепата Simple Smile

# 80
  • Мнения: 3 010
Аз пък да Ви кажа тоя месец, менструацията ми е много оскъдна  ooooh!. Миналият беше сякаш такава, ама сега е още по-ве4е май.  Thinking брей, че работа, сигурно пак има значение това, че не ме боляха гърдите. Днес ми е 4-ден и нямам по4ти нищо, обикновено ми трае по 5 дена и съм имала такива луди съсиреци  bowuu ама сега няма и помен. Хм да не карам някоя цветна. #Silly......
Ако е така  newsm68

От какво друго може да е оскъдна?

# 81
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ами тя БТ се повишава все пак, ама с едни такива бавни темпове, много странно ми се струва Thinking Дано утре да мръдне по-сериозно нагоре.
   Днес съм вече по-спокойна и си се чудя на истериите от предния ден, за което много моля да ме извините Embarassed
   Пожелавам на всички приятно прекарване на почивните дни Heart Eyes

# 82
  • Русе
  • Мнения: 526
   Много странно-ФФ ми показва овулация на 20-ти ден, а при УЗИ на 18-ти ден фоликулът вече се беше спукал. Значи наистина не може да се разчита изцяло на графиката на БТ за определяне на ову...

Общи условия

Активация на акаунт