Кодове по време на намаление - Ла Редут - 31

  • 42 489
  • 688
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 694
тези две калъфки ги няма а немога да намеря нищо друго ненамалено което да махне доставката. Някой ако е намерил такова да свирне. Благодаря предварително.

# 16
  • Мнения: 535
А освен калъфките с реф. номера с какво друго пускате за БД - пише в първия пост "ДА НЕ Е ОТ Soldes"... E, как разбирате кое не е - едно по едно ли се проверяват....? Че нещо не ми трябват тези калъфки  newsm78

# 17
  • Мнения: 930
А освен калъфките с реф. номера с какво друго пускате за БД - пише в първия пост "ДА НЕ Е ОТ Soldes"... E, как разбирате кое не е - едно по едно ли се проверяват....? Че нещо не ми трябват тези калъфки  newsm78

и аз това се чудя, калъфки вече не искам Blush имам за цял живот Mr. Green

# 18
  • Мнения: 400
Аз пак да питам, поръчвал ли е някой трицветния сервиз за хранене /от референтните номера на първа страница/ - интересуваме как изглежда и дали си заслужава парите?

# 19
  • Мнения: 535
Ето това се връзва с код за БД:

http://www.laredoute.fr/vente-culotte-enfant-fille-(lot-de-7).as … &numberpage=1

При мен специално с код: 50113. НЕ излиза евтино като с калъфките, но поне е нещо различно Simple Smile

# 20
  • Мнения: 719
Вече пуснах първата поръчка с референ. номер за калъфката и код за БД.
Сега ви следя за нови неща.   bouquet

# 21
# 22
  • Sofia
  • Мнения: 694
намерих но за 2.50 евро пак калъфка реф№ 4102185.

# 23
  • Мнения: 305
Може да ви изглежда глупав въпроса ми, но защо с кода за матрака 26921 не ми дава и розовата чанта. Нов клиент, нов акаунт hahaha Сума - 86 евро в кошницата Crossing Arms
Друг код за матрак не съм срещнала по пътя от 30 към 31 тема

# 24
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
А освен калъфките с реф. номера с какво друго пускате за БД - пише в първия пост "ДА НЕ Е ОТ Soldes"... E, как разбирате кое не е - едно по едно ли се проверяват....? Че нещо не ми трябват тези калъфки  newsm78
Не, ако има този знак, значи е от разпродажбата.
Това е знака, че даден продукт е от колекция П/Л.




_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Най-големия списък с кодове за Ла Редут

# 25
  • София
  • Мнения: 971
Може да ви изглежда глупав въпроса ми, но защо с кода за матрака 26921 не ми дава и розовата чанта. Нов клиент, нов акаунт hahaha Сума - 86 евро в кошницата Crossing Arms
Друг код за матрак не съм срещнала по пътя от 30 към 31 тема

много малко кодове са валидни сега
а матрак доколкото знам не дава в момента нито един код - сигурно ще ти заменят подаръка с друг
за по-сигурно какво ще получиш потърси проверен код в класацията с работещи кодове

 Peace

# 26
  • Мнения: 32
Момичета днес ходих до пощенски клон 1517 в София, защото имах известие на моя адрес за МАРИЯ ГЕОРГИЕВА. Пратката е пристигнала на 24.06 - и няма как да е за мен. Така че, ако МАРИЯ ГЕОРГИЕВА чете тук, да тича в пощата иначе ще и върнат колетчето обратно.

# 27
  • Мнения: 506
поръчка от 21,06 с код 50075 дойде ,но вместо куфар са сложили черна НАЙК не е лошо де,не се оплаквам ама за предната раничко платих 6е доставка,а за тази не Laughing

# 28
  • Мнения: 535
А освен калъфките с реф. номера с какво друго пускате за БД - пише в първия пост "ДА НЕ Е ОТ Soldes"... E, как разбирате кое не е - едно по едно ли се проверяват....? Че нещо не ми трябват тези калъфки  newsm78
Не, ако има този знак, значи е от разпродажбата.
Това е знака, че даден продукт е от колекция П/Л.

_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Най-големия списък с кодове за Ла Редут


Да де, т.е. трябва да отвориш всеки един продукт, за да видиш има ли знака  #Crazy Идеята ми е ако има някакво търсене, което да изкара само П/Л без SOldes  newsm78

# 29
  • Мнения: 305
Може да ви изглежда глупав въпроса ми, но защо с кода за матрака 26921 не ми дава и розовата чанта. Нов клиент, нов акаунт hahaha Сума - 86 евро в кошницата Crossing Arms
Друг код за матрак не съм срещнала по пътя от 30 към 31 тема

много малко кодове са валидни сега
а матрак доколкото знам не дава в момента нито един код - сигурно ще ти заменят подаръка с друг
за по-сигурно какво ще получиш потърси проверен код в класацията с работещи кодове

 Peace


Ох, Финти много ти благодаря. Толкова ми е изморено от ровене и търсене на кодове, че вече ми е безразборно какво ще получа, само да не е калъфка. Пък даже ми е интересно с какво ще ме изненадат hahaha

Общи условия

Активация на акаунт