за цикъла

  • 1 347
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте,
регистрирана съм,но пиша като гост
Въпросът ми е следният - миналият месец/май/ изобщо не ми дойде,помислих си че е от напрежението което имаше при мен                                             Този месец/юни/ трябваше да ми дойде на 26,но пак не ми дойде?
Знам,че ще ми кажете да ида на лекар и ще го направя в четвъртък,според вас защо е така?
Извинявам се за глупавият въпрос,но ми е много напрегнато Embarassed

# 1
  • Мнения: 94
А тест правила ли си?Може да е нещо на хормонална основа newsm78

# 2
не съм правила тест,защото и аз мислех,че е на хормонална основа

# 3
  • София
  • Мнения: 5 251

на колко си години?
Има ли шанс да е бременност. Ако направиш тест поне това може да изключиш, ако е отрицателен те
съветвам да отидеш на лекар да погледне каква е причината  Peace

# 4
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
не съм правила тест,защото и аз мислех,че е на хормонална основа
Направи си тест и ако не е бременност поне да си знаеш и отивай на лекар Hug

# 5
На 24 съм,ще направя тест още утре,а в четвъртък ще ходя на лекар.

# 6
  • Мнения: 9 427
Цитат
На 24 съм,ще направя тест още утре,а в четвъртък ще ходя на лекар
Тест можеш да си направиш и днес.Не е задължително да е с първата сутришна урина.
Това закъснение може да е от стрес,нерви,на хормонална основа..........абе от много неща.
Направи теста и да пишеш.

# 7
  • Мнения: 1 740
Направи си тест ,ако няма вероятност да си бременна има и други причини да ти закъснява.
Хормони,стрес.

# 8
  • Мнения: 568
Здравейте,
регистрирана съм,но пиша като гост
Въпросът ми е следният - миналият месец/май/ изобщо не ми дойде,помислих си че е от напрежението което имаше при мен                                             Този месец/юни/ трябваше да ми дойде на 26,но пак не ми дойде?
Знам,че ще ми кажете да ида на лекар и ще го направя в четвъртък,според вас защо е така?
Извинявам се за глупавият въпрос,но ми е много напрегнато Embarassed

Хм, тая задача по отгатването на "какво ти е" е с доста неизвестни. Кажи водиш ли полов живот, взимаш ли някакви медикаменти, имаш ли някакви хормонални разстройства, поликистоза, губила ли си рязко тегло в последно време, случвало ли ти си е друг път да ти закъснява толкова?... Дай нещо, на което да базираме някакви умозаключения...  Rolling Eyes

 

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 314
Като чета, разбирам, че на теб от май въобще не ти е идвало. Което не е нормално, освен ако не е бременност.

Не трябва да седиш толкова време в чудене, правилно си предположила какво ще кажем: наистина - иди на лекар.

Това е разумното нещо, което можеш да направиш за себе си и за здравето си.

Успех!  Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 839
Какво показа теста ggostt ? Исках да ти кажа, че не е съвсем необичайно на 24 г. да ти прескочи с един месец, а и при смяна на сезона и напрежение, за което споменаваш. На мен ми се е случвало.

# 11
  • Мнения: 71
извинявайте,неискам да прозвучи грубо,но неможе да не ти идва 2 месеца и ти до сега да не си отишла на лекар или най-малкото да си направила тест  newsm78.дано да няма нищо притеснително и всичко да се оправи.успех и пиши .ще чакаме Praynig

# 12
направих си тест,отрицателен е,ще ида на лекар и дано всичко да е наред Tired
а толкова ми се искаше да е бременност Blush

# 13
# 14
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
направих си тест,отрицателен е,ще ида на лекар и дано всичко да е наред Tired
а толкова ми се искаше да е бременност Blush
Е,нищо де.Сега отиди на лекар и успех. Simple Smile

# 15
  • Мнения: 1 740
направих си тест,отрицателен е,ще ида на лекар и дано всичко да е наред Tired
а толкова ми се искаше да е бременност Blush
Пожелавам ти много скоро да се похвалиш с  EFP
Успех

# 16
  • Мнения: 9 427
Ще стане!
Кураж и успех  Hug

# 17
Благодаря момичета,страхотни сте!  bouquet Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И аз нямах три месеца цикъл, за жалост нямаше и бременност. Проблема беше в хормоните .На теб желая късмет и дано скоро се похвалиш Praynig  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 788
Аз имах доста време същите проблеми - нямах цикъл в продължение на три и повече месеца.
Оказа се, че не е нито бременност, а хормоналните изследвания не показаха никакви смущаващи резултати.
Случваше се предимно летните месеци и в периоди, в които бях изключително натоварена.
Лекарското мнение беше, че всичко е на психическа основа...
Но най-добре - лекар и изследвания...

Общи условия

Активация на акаунт